FOR CARAVAN FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Návštěvnická soutěž o zapůjčení obytného vozu od firmy Schaffer-mobil Wohnmobile GmbH na týden

KaravanTravel.cz představí kompletní modelovou řadu 2018 vozů značky Eura Mobil


KaravanTravel.cz představí kompletní modelovou řadu 2018 vozů značky Eura Mobil, která nově definuje luxus obytných vozů. Slavnostně v české premiéře odhalíme vůz Eura Mobil Integra 890 EB. Překvapení však máme více: novinky značek Caravans International a poprvé v Praze také vozy výrobce Clever Vans.

 

KaravanTravel.cz - prodej a půjčovna obytných vozů – Vás zve do svého stánku v hale 5, sektor 5 D, kde představí novinky v sortimentu značek Eura Mobil, Caravans International a Clever Vans, se kterými sdílí stejnou filozofii: nabízet zákazníkům špičkové obytné vozy za atraktivní ceny. Kromě těchto novinek naleznete na stánku KaravanTravel.cz také vozy značek Carado a Bürstner.

 

EURA MOBIL Pojem ve světě luxusních obytných vozů. Značka Eura Mobil již 50 let dodává výjimečně spolehlivé, praktické a luxusní obytné vozy s bohatou základní výbavou. Mezi jejich hlavní přednosti patří skvělá technologie, jedinečný interiér a desítky let zákazníky ověřená kvalita řešení nástavby – zajišťující dlouhou životnost, která brání vzniku tepelných mostů.

 

Nástavba využívá technologii pevných lepených spojů známou z leteckého průmyslu. V podlaze a střeše není jako materiál použit hliník nebo dřevo a nenaleznete zde ani žádné šrouby. Díky technologii GFK, plášti konstrukce ze skelných vláken, jsou podlaha, stěny a střecha výrazně odolnější proti vnějším vlivům, například proti kroupám. Získáte tak i výhodnější pojištění Vašeho vozu.

 

Přednostmi vozů značky Eura Mobil jsou ty nejlepší parametry na zimu, splňující normu EN 1646-1, skvělá akustická a tepelná izolace XPS. Vozy Eura Mobil mají na nábytek záruku 3 roky a na těsnost nástavby záruku v trvání 10 let nebo 150 000 km, a to již v základní ceně.

 

Vozy Eura Mobil jsou pravidelně oceňovány čtenáři časopisu Promobil.de či Camperonline.it jako vozy roku.

 

 

 V rámci výstavy uvidíte premiéru „superclass“ modelu Integra 890 z vlajkové řady výrobce Eura Mobil. Model Integra 890 EB se svojí délkou 8,99 m přináší novou definici pohodlí a luxusu. Vůz je na 5,5 tunové tříosé platformě Fiat Ducato 2,3 l a ALKO podvozku, samozřejmostí je dvojitá podlaha 19,5 cm, která významně zvyšuje tepelně izolační, akustické, ale také užitné vlastnosti vozu. To vše konstruktéři Eura Mobil zvládli navrhnout tak, aby světlá vnitřní výška vozu byla 1,975 m s celkovou konstrukční výškou vozu pod 3 metry, konkrétně 2,92 m.

Ve voze naleznete nejmodernější technologii LED vnějších světel, osvětlení vnitřního prostoru vytvářející neopakovatelnou světelnou atmosféru, prvotřídní zpracování, vysoce kvalitní materiály, dokonale navržený prostorný interiér, 7 velmi pohodlných míst v obývacím prostoru, samostatný luxusní sprchový kout a WC s umyvadlem, dvě dělící příčky s posuvnými dveřmi mezi zadní a přední části vozu, v prostorné kuchyni pak elektrický výtah na kávovar, troubu, 175 litrovou lednici se samostatným mrazákem či digestoř nad plynovými vařiči. Samozřejmostí v této kategorii je prostorná garáž s dostatkem úložného prostoru pro zavazadla či sportovní potřeby.

 

Dalším hitem naší expozice bude alkovna Eura Mobil Activa ONE 690 HB. Ta je oblíbená nejen mezi sportovci a surfaři, ale byla dvakrát po sobě zvolena obytným vozem roku mezi alkovnami, a to v letech 2016 a 2017. Tušíte proč? Napovíme Vám: skvělé zpracování, dvojitá podlaha 37 cm, atestace EN pro zimní použití, neuvěřitelných 4 000 litrů úložného prostoru, troje zadní dveře do garáže a mnohem více. Activa ONE je důkazem kvality značky Eura Mobil!

 

CARAVANS INTERNATIONAL

 

Legendární výrobce kvalitních vozů za příznivou cenu s 35letou tradicí a 200 servisními a prodejními místy v Evropě. CI International nabízí konkurenceschopné a technologicky vyspělé vozy na platformách FORD a FIAT, které si i po letech udržují svou spolehlivost a hodnotu.

 

Pestrou výbavu All inclusive naleznete u všech modelů již v základní ceně.

 

Novinkou je exkluzivní technologie EVO TECHNOLOGY, která je zárukou absolutní ochrany vozu pro střechu a podlahu. Prodyšná technologie “Made to Breathe” podporuje cirkulaci vzduchu a zabraňuje tvorbě kondenzace vody.

 

CLEVER VANS

 

Jeden z nejprodávanějších evropských výrobců obytných vestaveb a dodávek, který navazuje na zkušenosti rodiny Gösser. Carl Gösser postavil první karavan v roce 1958: O 60 let později pan Ralf Gösser, zakladatel a majitel Clever Vans, s podporou Pössl Freizeit & Sports GmbH vévodí evropskému trhu obytných vestaveb a dodávek s nejvyšším poměrem mezi cenou a kvalitou na podvozkových platformách Citroën a Fiat. Jedinečnost značky podtrhují také unikátní modely jako např. Vario Kids 600 s pohodlným spaním pro 4 osoby v délce 5,99 m nebo Family 600 se stahovací postelí nad řidičem a 5 pohodlnými místy na jízdu a spaní. Přijďte se seznámit například s kvalitně vybavenou řadou CLEVER VANS Celebration 600 Citroen 2.0 Hdi,160 koní, za cenu 31 983 EUR bez DPH (38 700 EUR vč. DPH ) na náš stánek v hale 5
v sektoru 5 D.

 

O KaravanTravel.cz

Jsme rodinná firma. S obytnými vozy jezdíme od roku 1990. Tehdy můj táta přivezl první vestavbu. Máme zkušenosti nejen s prodejem, ale i s půjčovnou obytných vozů. Díky 27 letům zkušeností a nadšení u nás vždy naleznete odpovědný, individuální a vstřícný přístup. Profesionálně Vám pomůžeme s výběrem Vašeho vozu nebo Vám vůz namodelujeme na míru dle Vašich požadavků a zadáme do výroby. Našim zákazníkům přinášíme kromě proklientského přístupu také akční ceny vozů, zvýhodněné pakety výbavy a zvýhodněné příslušenství. Zároveň ke značkám, které autorizovaně zastupujeme, nabízíme záruční i pozáruční servis, prohlídky těsnosti včetně měření vlhkosti nástavby, prodej náhradních dílů Trigano IT a také prodej veškerého campingového příslušenství a vybavení pro obytné vozy a obytné přívěsy. V případě zájmu Vám zajistíme výhodné financování Vámi vybraného vozu.


Přijďte se poradit a namodelujte si svůj obytný vůz dle Vašich požadavků.
Za celý tým KaravanTravel.cz se na setkání s Vámi těší


Jiří Čapek

Staré náměstí 1079/11a, 161 00 Praha 6
+420 792 320 382
prodej@karavantravel.cz
www.karavantravel.cz

 

Online katalog Karavan Travel naleznete zde.


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje