FOR CARAVAN FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Návštěvnická soutěž o zapůjčení obytného vozu od firmy schaffer-mobil Wohnmobile GmbH na týden

NAŠÍ FILOZOFIÍ JE NABÍZET VYSOKOU HODNOTU ZA DOBROU CENU. SKVĚLE JI NAPLŇUJE ZNAČKA VOZŮ CLEVER VANS


Jde o jednu z nejprodávanějších značek obytných vestaveb a dodávek, která uspěla na evropskému trhu se skvělým poměrem mezi cenou a kvalitou. Vozy CLEVER VANS jsou vyráběny na podvozkových platformách Citroën a Fiat. Přinášejí skvělou variabilitu vnitřního prostoru i dostatek pohodlí na cestách. Jedinečnost značky podtrhují také unikátní modely jako např. Vario Kids 600 s pohodlným spaním pro 4 osoby v délce 5,99 m nebo Family 600 se stahovací postelí nad řidičem a 5 pohodlnými místy na jízdu a spaní.


 

Přijďte se seznámit například s kvalitně vybavenou řadou CLEVER VANS Celebration 600 Citroen 2.0 HDI, 160 koní, za cenu 31 983 EUR bez DPH (38 700 EUR vč. DPH).

 


Sami můžeme potvrdit, že kempování v karavanech je láska na celý život. A určitě nám to potvrdí i mnohý z Vás. Když jsme mladí nebo začínáme s karavanem, sáhneme po nějakém jednodušším řešení. A postupem času, začínáme zjišťovat, co naše rodina na cestách potřebuje bezpodmínečně a co oželí.

 

Proto nabízíme i širokou nabídku příslušenství, která Vám umožní přizpůsobení vozu dle Vašich individuálních představ. Navštivte nás na stánku KaravanTravel.cz v hale 5, sekce 5D. Rádi Vám vše vysvětlíme a představíme. Těšíme se na Vás!


Více
Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje