FOR CARAVAN FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Návštěvnická soutěž o zapůjčení obytného vozu od firmy schaffer-mobil Wohnmobile GmbH na týden

Nafukovací Hobie Mirage kajak i 14T


Nafukovací Hobie Mirage kajak i 14T, který se hodí na individuální vyjížďky, nebo ještě lépe s přítelem, přítelkyní nebo členem rodiny, je dvoumístný nafukovací cestovní kajak. Také nově 2x komfortní sedačka Vintage CTi, kterou můžete také použít mimo kajak na odpočinek nebo posezení večer u ohně s přáteli. Volitelný doplněk plachta pro všechny modely.

 


Nafukovací modely jsou velmi oblíbené mezi majiteli obytných aut, karavanů, RV a 4WD vozů na dobrodružných cestách. Volitelný doplněk plachta pro všechny modely.

 


Dvojí pohon Mirage Drive usnadňuje pohyb a volitelná výstroj pro plachtění vám umožní užívat si jak pádlování od východu slunce po celý den, tak dobrodružství, ve kterém můžete spojit hned několik sportovních aktivit. Člun má skladovací vak na kolečkách s pumpou, které umožňují přepravu, skladování i nafukování člunu. Masivní konstrukce z PVC vinylu, pogumovaná spodní část a snadno ovladatelné řízení dovolují hladké spouštění na vodu, přistávání i přenášení.

 

SUP - Stand Up Paddleboards další z kolekce Hobie USA nafukovací paddleboardy pro celou rodinu na vašich cestách s obytným autem, karavanem, 4WD nebo se stanem všude tam, kde je vodní plocha.

 

Přesto je plně vybavený jako pevné modely kajaků Hobie s nastavitelnou pohodlnou sedačkou Vintage CTi s možností použití i mimo kajak a výklopného kormidla. Přepravní taška je součástí kompletu. Špičková kvalita pro skvělé zážitky. Čekají na Vás zajímavé veletržní ceny.

 

Dále Vám Adventure Centrum představí oblíbené značky GoSun Stove solární grily a vařiče z USA, které jsou vhodné do vašeho obytného auta, karavanu, lodě, hausbotu nebo 4WD. Ekologické, bezpečné a zdravé grilování a vaření na sluneční energii bez paliv.

 

12V odpařovací chladič vzduchu Transcool z Austrálie, který je mezi karavanisty velmi oblíbený. Máte se skutečně na co těšit.

 

Těšíme se na Vás v hale 1/C02 jako každý rok. Výhradní dovozce pro Českou Republiku: Adventure Centrum - Showroom: Na Průhoně 159, Vestec u Prahy, 252 42,  www.adventurecentrum.cz

 

 

 


Více
Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje