FOR CARAVAN FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Návštěvnická soutěž o zapůjčení obytného vozu od firmy schaffer-mobil Wohnmobile GmbH na týden

FINASO se chystá na FOR CARAVAN


Na letošním veletrhu  představíme hned několik luxusních vozů předních evropských výrobců. Od TOP italské značky LAIKA to bude polointegrovaný Kreos 5009 a plně integrovaný Kreos 7009 v novější prodloužené a vylepšené verzi.

 

 

Značku Dethleffs budou reprezentovat plně integrovaný Dethleffs Globetrotter XLI a alkovna Globetrotter XXL A s velkou doložností a možností připojení přívěsu o hmostnosti až 3,5t. Doprovodí je alkovna Trend (až pro 6 osob) a další polointegrované i plně integrované vozy řady Trend, která vyniká kvalitním německým zpracováním a příznivou cenou.

   

 

Po podzimní premiéře v Brně představíme i v Praze novinku pro český trh od výrobce Pössl, a to rodinný campervan CAMPSTER. Ideální spojení, kdy se běžné rodinné auto pro každodenní použití, dokáže během chvilky proměnit v auto kempové.

   

Chybět nebude ani SUNLIGHT se svojí novinkou pro sezónu 2018 - plně integrovaným vozem I 68 a partnery mu budou jak polointegrované vozy tak alkovny. Všechny tyto vozy se vyznačují velkou doložností s celkovou hmotností do 3,5t a velice příznivou cenou.

 

Všechny námi zastupované značky můžete „testnout“ v praxi v naší půjčovně. Nekupujte „zajíce v pytli“ – přijďte a vyzkoušejte! Samozřejmostí je pro nás servis obytných vozů a přívěsů. Náš vyškolený a certifikovaný tým se o Vás rád postará nejen na výstavě, ale i mimo ni.

Vozy, které na našem stánku uvidíte, nejsou jen "vystavovací", ale prodejní. Takže pokud se Vám bude nějaký líbit, může být hned Váš! A k tomu s velice zajímavou JARNÍ SLEVOU.

Na setkání v Letňanech se těší tým FINASO, s.r.o.


Více
Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje