FOR CARAVAN FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Návštěvnická soutěž o zapůjčení obytného vozu od firmy schaffer-mobil Wohnmobile GmbH na týden

HOBIE kajaky s unikátním pohonem MirageDrive z USA


HOBIE kajaky s unikátním pohonem MirageDrive z USA

Nejen nafukovací Hobie Mirage kajaky ale celá řada pevných modelů od legendární firmy Hobie z USA. Skvělé rodinné kajaky na sport, zábavu nebo speciály na rybaření či oblíbený Hobie Island Trimaran Tandem. Prostě lépe to na vodě už nejde. Také nově 2x komfortní sedačka Vintage CTi, kterou můžete také použít mimo kajak na odpočinek nebo posezení večer u ohně s přáteli. Volitelný doplněk plachta pro všechny modely.
Nafukovací modely jsou velmi oblíbené mezi majiteli obytných aut, karavanů, RV a 4WD vozů na dobrodružných cestách. Dvojí pohon Mirage Drive usnadňuje pohyb a volitelná výstroj pro plachtění vám umožní užívat si jak pádlování od východu slunce po celý den, tak dobrodružství, ve kterém můžete spojit hned několik sportovních aktivit. Člun má skladovací vak na kolečkách s pumpou, které umožňují přepravu, skladování i nafukování člunu. Masivní konstrukce z PVC vinylu, pogumovaná spodní část a snadno ovladatelné řízení dovolují hladké spouštění na vodu, přistávání i přenášení.                                                                       Špičková kvalita pro skvělé zážitky. Čekají na Vás zajímavé veletržní ceny.

SUP - Stand Up Paddleboards další z kolekce Hobie USA nafukovací paddleboardy pro celou rodinu na vašich cestách s obytným autem, karavanem, 4WD nebo se stanem všude tam, kde je vodní plocha.

Dále Vám Adventure Centrum představí oblíbené značky GoSun Stove solární grily a vařiče z USA, které jsou vhodné do vašeho obytného auta, karavanu, lodě, hausbotu nebo 4WD. 12V odpařovací chladič vzduchu Transcool z Austrálie, který je mezi majiteli lodí a karavanů velmi oblíbený. Máte se skutečně na co těšit.

 

Těšíme se na Vás v hale 2/C06 a také v hale 1/C09. Výhradní dovozce pro Českou Republiku: Adventure Centrum - Showroom: Na Průhoně 159, Vestec u Prahy, 252 42.

 

  www.adventurecentrum.cz

 

 


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2019

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje