FOR CARAVAN FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Návštěvnická soutěž o zapůjčení obytného vozu od firmy Obytné vozy s.r.o. na týden

Organizátor


ABF, a.s.

Aktuality


NAŠÍ FILOZOFIÍ JE NABÍZET VYSOKOU HODNOTU ZA DOBROU CENU. SKVĚLE JI NAPLŇUJE ZNAČKA VOZŮ CLEVER VANS

Jde o jednu z nejprodávanějších značek obytných vestaveb a dodávek, která uspěla na evropskému trhu se skvělým poměrem mezi cenou a kvalitou. Vozy CLEVER VANS jsou vyráběny na podvozkových platformách Citroën a Fiat. Přinášejí skvělou variabilitu vnitřního prostoru i dostatek pohodlí na cestách. Jedinečnost značky podtrhují také unikátní modely jako např. Vario Kids 600 ..

22.02.2018 08:41:01 Více  

Společnost Burimex s.r.o. jako každý rok využije možnosti prezentovat nové karavany i obytná auta na letňanském For Caravan

Její oddělení prodeje doplňků, internetový obchod SvětKaravanů.cz se výstavy přímo neúčastní, přesto však výstavu zaštiťuje jako její mediální partner a návštěvníky veletrhu bychom proto neradi ošidili o novinky, které                                                   SvětKaravanů.cz pro sezónu 2018 chystá. ...

21.02.2018 12:59:56 Více  

Vážení partneři a zákazníci,

zveme Vás k návštěvě našeho stánku na veletrh FOR CARAVAN  9.3. až 11.3.2018

Do navigace si zadejte: Beranových 667, Letňany, 199 00 Praha 9  - Pavilon 5, stánek č. 5C 02

Premiéra limitované edice AUTOSTAR I 639.Modely 2018 Benimar, McLouis, Elnagh, Mobilvetta za akční ceny

Informace na www.hvcaravans.cz

                                         Na Vaši návštěvu se těší HvCARAVANS Mar Lázně

21.02.2018 08:53:10 Více  

III.DÍL – CESTUJEME S MORELEM … VÁŠEŇ FRANCIE

V minulém díle jsme si rozdělili Moreláky na dvě skupiny podle záliby cestování, do první skupiny patří tzv. „Rezortoví Moreláci“ to jsou ti, kteří milují luxusní evropské pěti hvězdičkové kempy, které jim nabízejí nejvyšší luxus s krásnými bary, wellness, spa, restauracemi a kavárnami. V příštím díle se budeme věnovat jednomu velice oblíbenému a luxusnímu kempu v Evropě.

Druhá skupina jsou tzv. „Divocí Moreláci“, kteří milují přírodu, využívají Morelo jako nástroj větší svobody na svých cestách, kdy mohou stát v létě přímo dvěma koly na písku pláže a v zimě hned pod sjezdovkou. A právě pro „Divoké Moreláky“ je tento díl, který jsme věnovali Francii.

21.02.2018 08:39:31 Více  

Česká premiéra na FOR CARAVAN - obytný přívěs Hero camper , provedení Ranger

Na stánku firmy HYKRO v hale č.5 můžete vidět v české premiéře dánskou novinku – malý lehký obytný přívěs Hero camper, provedení Ranger, outdoorový karavan pro přespání v divoké přírodě při Vašich cestách za dobrodružstvím. Součástí je i pohodlná kuchyňka.

Doplňková výbava: markýza, boky k markýze, topení, solární dobíjení, střešní okno, držák na kola, prodloužená stříška ke kuchyňce, chladící box a další.

21.02.2018 08:35:38 Více  

BURIMEX ve znamení novinek

Letošní ročník dynamicky rostoucí výstavy karavanů FOR Caravan 2018 bude pro firmu BURIMEX opět stěžejní akcí tohoto roku. Expozice tohoto předního českého prodejce karavanů bude opět větší a plná novinek. BURIMEX bude letos vystavovat své exponáty na ploše 700 m² a má proto dobrý důvod.

17.02.2018 16:52:57 Více  

Osobní mobilní zářič pro relaxaci organismu značky Physiotherm vhodný na vaše cesty obytným vozem MORELO

V rámci veletrhu FOR CARAVAN ve dnech 9.-11.3.2018 pouze na stánku
MORELO 4A-01 bude také probíhat prezentace značky Physiotherm, rakouský výrobce infračervených kabin s celoživotní zárukou. Po dobu veletrhu je připravena soutěž pro návštěvníky o skvělé ceny.

Na stánku Morelo Vám bude představen osobní mobilní zářič s opěradlem a regulací intenzity, použití do klasické elektrické zásuvky na 230 V, velice nízká spotřeba elektrické energie, inovativní design a lehká a pevná konstrukce, ...

17.02.2018 13:32:55 Více  

Naučte se zvládnout zástavu dechu a krevního oběhu

Zveme vás na přednášku o základech první pomoci při zástavě dechu a krevního oběhu na stánek firmy ALFA-RESCUE .Při této ukázce se můžete zjistit, jak snadné je použít automatizovaný externí defibrilátor (AED) i pro laika.

Přednáškou bude provádět záchranář Norbert Bidrman, DiS.
Přístroje AED, budou k mání za veletržní ceny.

17.02.2018 12:09:44 Více  

BARTH Caravan - Testovali jsme Hymer Car na Rallye Dakar 2018

Půjčovna obytných vozů a přívěsů BARTH Caravan, která sídlí v Pardubicích, představí mimo dalších novinek vozového parku také obytný vůz Hymer Car Yellowstone s výklopnou střechou, který má za sebou ostrý test v drsných podmínkách Dakaru, kde sloužil týmu BARTH Racing jako doprovodný vůz. Svou dakarskou misi na Rallye Dakar obstál na jedničku. V Jižní Americe se během několika dní protáhl dunami, blátem, sněhem ...

 

17.02.2018 11:16:44 Více  

Vestavba od egoé nest změní vaše auto na kempingový vůz

egoé nest, jediný český výrobce designových kempingových vestaveb nazvaných nestbox neustále rozšiřuje svou nabídku. A tak se po majitelích menších i větších dodávkových vozů dočkali vestavby i řidiči offroadů. Právě verze offroad v luxusním provedení bude také hlavním tahákem našeho stánku. K vidění bude ale i nestbox Ondřeje Banka, který znáte z našich reklam. Pokud vás láká zcela svobodné cestování, při kterém ...

17.02.2018 10:38:24 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje