FOR CARAVAN FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR CARAVAN


KPS Automobile s.r.o., 1. český výrobce obytných vozidel KRS

KPS Automobile s.r.o., 1. český výrobce obytných vozidel KRS odprezentuje na veletrhu svoji kompletní nabídku sériově vyráběných obytných vozidel, včetně premiéry zcela nového doposud neprezentovaného prototypového modelu obytného vozu KRS pro podvozky Fiat a Peugeot. Součástí expozice bude i několik zajímavých exponátů z produkce individuálních staveb obytných vozidel...

22.01.2019 15:31:06 Více


KaravanTravel.cz – Představujeme modely Clever Vans pro rok 2019

KaravanTravel.cz na stánku představí jednoho z nejprodávanějších evropských výrobců obytných vestaveb a dodávek, firmu Clever Vans.  Značka vévodí trhu díky nejvyššímu poměru mezi cenou a kvalitou na podvozkových platformách Citroën a Fiat. Seznamte se s unikátními, vtipně řešenými modely pro rok 2019. Za zmínku stojí například Vario Kids 600 s pohodlným spaním pro 4 osoby                                             anebo model Tour 540. Více na www.karavantravel.cz

22.01.2019 07:56:49 Více


Historicky největší expozice firmy KRS!

Na jubilejním 10. ročníku veletrhu obytných vozidel a karavanů se značka KRS odprezentuje na největší ploše ve své historii s minimálně 6-7 exponáty, které obsáhnou stěžejní výrobní program od klasických cestovatelských obytných vozů KRS, až po offroadové speciály určených k náročným expedicím mimo běžně obydlené oblasti. K dispozici Vám budou pro Vaše dotazy nejen majitelé značky KRS, ale i jejich kolegové, kteří se na výrobě a budování značky KRS přímo podílí ve výrobních halách.

Více na www.krs.cz

18.01.2019 08:57:18 Více


Procestujte celý svět během jediného víkendu: na festivalu Kolem světa

I v letošním roce doplní dvojici veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT cestovatelský festival Kolem světa. Ve čtyřech přednáškových sálech se během víkendu 9. a 10. března představí téměř 50 cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků. Vystoupí například Jolana Sedláčková, která vyrazila s přítelem na velkou cestu po Asii se svým obytným terénním autem, horolezec Honza Trávníček představí nejkrásnější treky Nepálu, Gabriela Sládková vás seznámí s málo navštěvovanými místy Havaje, která objevila během své 4měsíční návštěvy. O své zážitky z cest se podělí i pořadatel festivalu Karel Wolf, který s rodinou projel západ USA v upravené dodávce. Program obohatí umělecká vystoupení tanečníků z několika zemí světa a na své si přijdou také vaše chuťové pohárky. Během víkendu budete moci ochutnat speciality orientálních i exotických kuchyní.

15.01.2019 22:15:15 Více


Chcete prodat svůj zánovní karavan nebo obytné auto? Využijte náš bazar karavanů

Chcete prodat na veletrhu FOR CARAVAN  svůj zánovní karavan? Je to jednoduché -  stačí jen vyplnit objednávku bazarového stání  a poslat nám ji emailem zpět, svoje místo budete mít rezervované.  Bazar bude v provozu po celou dobu výstavy, tj. od pátku 8.3. do neděle 10.3., bazarová  stání najdete uvnitř areálu před halou 3 směrem k parkovišti. Pro více informací volejte tel: +420 724 019 265.

 

Objednávka stání ke stažení ZDE.

 

15.01.2019 13:51:27 Více


ODAK - přídavné vzduchové pérování, nosiče skůtru, tažná zařízení.

Přídavným vzduchovým pérováním, tažným zařízením a dalším sortimentem pro autocaravaning se zabýváme od roku 2009. Naše výrobky dodáváme a montujeme pro český, tak i zahraniční trh.
Připravujeme pro Vás další nové výrobky, které nebyly prezentovány na veletrhu v Brně.

 

15.01.2019 13:44:32 Více


CARAVAN Plus – Prodej + Půjčovna + Servis + Příslušenství

Firma CARAVAN Plus na veletrhu FOR CARAVAN představí nejnovější modely obytných automobilů Ahorn v moderním designu a různých výbavách. Novinkou pro rok 2019 je u řady Canada výrazná změna interiéru. Designéři se věnovali detailům v interiéru s největší péčí - skřínky vybavené novými úchyty jsou zdobeny zlatou linkou v kombinaci se šedou barvou, která je použitá i na nově zaobleném bloku kuchyňské linky. Polstrování na sezení také prošlo inovací..

 

09.01.2019 14:41:35 Více


Jubilejní 10. ročník výstavy FOR CARAVAN startuje za 2 měsíce

Brány areálu PVA EXPO PRAHA se letos otevřou v pátek 8. března. K vidění budou desítky obytných aut a karavanů všech cenových kategorií. Většího zastoupení se dočkají vestavby do užitkových aut, které se v posledních letech těší velké oblibě. Přijďte do Letňan a odjeďte ve svém novém voze. Většina vystavených kousků bude nabízena k přímému prodeji, v březnu tak můžete zahájit sezónu a vydat se do světa. Skvělé tipy vám v sobotu a v neděli 9. a 10. března naservíruje cestovatelský festival Kolem světa. I letos najdete na výstavišti karavanové městečko nebo bazar karavanů. V březnu na viděnou v Letňanech!

09.01.2019 08:40:50 Více


KaravanTravel.cz - Prodej – půjčovna obytných vozů s profesionálním přístupem

KaravanTravel.cz letos do Letňan přiváží spousty novinek pro rok 2019. Přijďte se podívat na vlajkovou loď značky Euramobil, palác na kolech, tříosou Integru 890. Od výrobce Euramobil dále představíme z modelové řady zcela novu Integru Line, novou řadu polointegrovaných vozů Profila a hit mezi alkovnami Activa One 690HB. Velmi nápaditě řešený interiér s plným pohodlím klasického obytňáku předvedeme na vestavbách značky Clever Vans a CI Kyros, vozy jsou postaveny na platformách Fiat a Citroen. Za Caravans International Vám také představíme modelové novinky Horon na podvozku Fiat a Ford. Chybět nebude ani naše nejmladší značka, Mobilvetta, která přináší krásná interiérová řešení v italském stylu. Uvidíte, že si tyto vozy zamilujete na první pohled.

07.01.2019 09:45:22 Více


Car-Star – Váš prodejce a servis značek Rapido, Itineo, Giottiline a Dreamer

Car-Star zastupuje v České republice značky patřící do skupiny Rapido group,renomovaného francouzského výrobce.Ať už si chcete obytný vůz jednorázově pronajmout, či si „dům na kolečkách“pro pravidelné výlety za poznáním pořídit, Car-Star je připraven Vám s výběrem, nákupem i servisem profesionálně pomoci. Můžete si vybrat od obytné vestavby v dodávkovém voze až po plně přestavěný integrovaný automobil značek RAPIDO, ITINEO, GIOTTILine a DREAMER. ...

 

 

17.12.2018 15:35:57 Více
následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje