FOR CARAVAN FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Návštěvnická soutěž o zapůjčení obytného vozu od firmy Schaffer-mobil Wohnmobile GmbH na týden

Najdete na veletrhu - FOR CARAVAN


Procamping nabízí široký sortiment doplňkového zboží pro karavaning a kemping, které zvýší komfort každého cestovatele

Vystavovatel: Auto Kora top s.r.o. - Procamping - Hala - 1, Stánek - E08

Na stánku vám představíme širokou škálu produktů, které přijdou při kempingové dovolené vhod. Budeme prodávat německé bezkouřové LotusGrilly včetně veškerého příslušenství (kleští, dřevěného uhlí, podpalovačů apod.), anglické propanbutanové láhve Safefill, nosiče a držáky, stany, doplňky pro karavany a obytné vozy, markýzy, kempingové nádobí a mnoho dalšího. Návštěvníkům kromě ochutnávky toho, jak funguje život na čtyřech kolech, ukážeme také nejoblíbenější produkty z našeho e-shopu, ugrilujeme si něco k snědku a aby toho nebylo málo, veškerý sortiment zlevníme o 20% nejen na našem veletržnímu stánku, ale také v našem e-shopu v době konání veletrhu.


Prémiové vestavby značky MegaMobil. Novinka v ČR v roce 2019

Vystavovatel: RAKAR, spol. s.r.o. - Hala - 1, Stánek - A02

Dlouholetí prodejci automobilů a obytných vozů z firmy Rakar spol. s r.o. rozšířili v roce 2019 své působení v karavanové oblasti o výhradní zastoupení slovinské značky kvalitních obytných vestaveb MegaMobil. Ve stabilním zázemí rodinné firmy poblíž Prahy vám rádi poradíme s výběrem vozu a na základě praktických zkušeností doporučíme uspořádání odpovídající vaším potřebám a snům. Svůj obytný vůz si pak přizpůsobíte nespočetnou kombinací látek a dekorů nábytku i podlahy. Díky jedinečným patentům a ruční výrobě každého vozu se řadí MegaMobil mezi nejlépe zpracované vozy na trhu. Patentovaná prostorná koupelna zásadně zvyšuje uživatelský komfort, stejně jako kompletní zateplení vozu a vyposltrovaný prostor ložnice, to vše v základní výbavě i ceně každého modelu. Více info na www.mega-mobil.cz


Eurotrail - kempinkové vybavení všeho druhu

Vystavovatel: Auto Moto Přikryl s.r.o. - Hala - 1, Stánek - A03

Firma Auto Moto Přikryl s.r.o. je výhradním dovozcem holandské značky Eurotrail - výrobce kempinkového vybavení. Možnost vidět a vyzkoušet si téměř celý sortiment této značky se stává každoroční stálicí na veletrhu For Caravan. A nejen to: možnost vidět a zakoupit bude možné i produkty z rodiny Thetford, Peggy Peg aj. Zboží si lze přímo na veletrhu koupit nebo objednat (s doručením až do domu). To vše s veletržní slevou 20%. Doporučujeme navštívit náš stánek a osobně si vyzkoušet veškerý kempinkový nábytek a dokoupit potřebné vybavení (kde jinde se Vám to tak uceleně podaří :-)). Samostatnou kapitolou bude pak stánek firmy Thule, který nabídne náhled na jejich kompletní sortiment a profesionální poradenství. Více zde https://automotoprikryl.cz/volny-cas/caravan-camping


Dovolená v užitkovém voze Volkswagen s obytnou vestavbou? Jde to. Přesvědčte se

Vystavovatel: AUTODRUŽSTVO PODBABSKÁ - Hala - 1, Stánek - C05

Auto Podbabská je autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA, Volkswagen a Volkswagen užitkové vozy, které patří mezi nejoblíbenější užitková vozidla v ČR. Naši specialisté nabízí široký výběr přestaveb pro obytné verze modelů značky Volkswagen, ze které si jistě vyberete. Pro Užitkové vozy sezóna podzimem nekončí! Mezi všestranné modely, které lze využívat celoročně v každodenním provozu i k výpravám za hranice všedních dnů, patří California, Caddy Beach a Crafter s přestavbou Freestyle. S výbavou pro celoroční kempování, jakou je např. nezávislé topení, se mohou majitelé těchto modelů vydat bez obav i do zasněžených hor. Kromě sériově vyráběných verzí jsou pro modelovou řadu T6 k dispozici navíc také rozmanité specializované obytné vestavby.


EASTWANDER, s.r.o.

Vystavovatel: EASTWANDER, s.r.o. - Hala - 1, Stánek - F04

EASTWANDER, s.r.o. působí na trhu od roku 2011 a provádí individuální vestavby do dodávkových vozů, přednostně do značky Mercedes Benz-Sprinter. Charakteristickými prvky vestaveb je víceúčelová extra velká garáž přizpůsobená k přepravě sportovního a rekreačního vybavení. Na FOR CARAVAN firma představí novou modelovou řadu „Van Camping Modul“ což jsou vestavby do vozidel nižší kategorie tzv. „VAN“ např. Citroën, Fiat, jiné. Vestavba je systém jednotlivých modulů - postel, voda/vaření a úložné prostory. V malém okamžiku bude pro uživatele velmi jednoduché ze svého rodinného vozu vytvořit kempr a vyrazit za dobrodružstvím a odpočinkem. Nabízíme montáže zvedacích střech renomované značky SCA a Reimo. Svým zákazníkům nabízíme anonymitu nenápadného dodávkového vozidla s volností při cestách. Více na https://www.eastwander.com/.


CARAVAN Plus – Prodej + Půjčovna + Servis + Příslušenství

Vystavovatel: CARAVAN Plus s.r.o. - Hala - 1, Stánek - C01

Firma CARAVAN Plus na veletrhu FOR CARAVAN představí nejnovější modely obytných automobilů Ahorn v moderním designu a různých výbavách. Novinkou pro rok 2019 je u řady Canada výrazná změna interiéru. Designéři se věnovali detailům v interiéru s největší péčí - skřínky vybavené novými úchyty jsou zdobeny zlatou linkou v kombinaci se šedou barvou, která je použitá i na nově zaobleném bloku kuchyňské linky. Polstrování na sezení také prošlo inovací a v spolu s chladnějším odstínem obložení vytváří dokonalou souhru, která působí velmi útulně. Tyto modely lze objednávat jak v provedení s alkovnou, tak i jako polointegrované vozy. Dále bude představena v tomto inovativním designu i krátká verze plnohodnotného obytného automobilu do 6-ti metrů a naopak i prostorná verze pro 7 lidí. K vidění budou i různá uspořádání na vystavených modelech i mnoho doplňků, kterými lze obytný automobil dovybavit k Vaši úplné spokojenosti. Na místě bude k dispozici poradenský servis jak v oblasti karavanů, tak i doplňků a vestavbových komponentů, zvedacích střech apod.


Car-Star – Váš prodejce a servis značek Rapido, Itineo, Giottiline a Dreamer

Vystavovatel: Hyundai Centrum Praha s.r.o. - Hala - 1, Stánek - B02

Car-Star zastupuje v České republice značky patřící do skupiny Rapido group,renomovaného francouzského výrobce.Ať už si chcete obytný vůz jednorázově pronajmout, či si „dům na kolečkách“pro pravidelné výlety za poznáním pořídit, Car-Star je připraven Vám s výběrem, nákupem i servisem profesionálně pomoci. Můžete si vybrat od obytné vestavby v dodávkovém voze až po plně přestavěný integrovaný automobil značek RAPIDO, ITINEO, GIOTTILine a DREAMER. Skladem máme více než 15 nových vozidel těchto značek,můžete si je prohlédnout osobně a vše vyzkoušet v našem areálu. Sídlíme na Praze 9, Českobrodské ulici v areálu Hyundai Centrum Praha s.r.o. Máme k dispozici moderní vytápěnou a plně vybavenou halu pro servis, montáže příslušenství, opravy a přípravu obytných vozidel. Více na www.car-star.cz


Campingworld Neugebauer a Carthago - prémiové technologie pro všechny!

Vystavovatel: CWN s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C01

Společnost CWN, s.r.o. přiváží do České republiky luxusní vozy značek Carthago a Malibu. Tento německý výrobce obytných automobilů prémiové třídy přišel před pár lety s programem Carthago DNA, jehož filozofií je nabídnout ve všech svých modelech ucelenou sadu vlastností a funkcí, které byly předtím běžné pouze u velkých obytných autobusů, tzv. linerů. Tato DNA se prolíná celým výrobním programem, takže zákazník má zaručeno, že jakýkoli vůz z nabídky bude vybaven řadou vyspělých, užitečných a moderních technologií. Výrobce dělí program DNA do šesti hlavních oblastí. Je to vytápění, úložné prostory a nosnost, konstrukce karoserie, lehká nástavna, výhled z kabiny a osobitost jménem Carthago. Přijde se za námi podívat na stánek, rádi Vás všechny uvítáme! Více na www.camping-world.cz.


LMC

Vystavovatel: Caravan Centrum Pardubice s.r.o. - Hala - 1, Stánek - D01

Caravan Centrum Pardubice je výhradním dovozcem obytných vozů a přívěsů LMC. Tato německá značka, jež je nedílnou součástí skupiny Erwin Hymer Group, je na trhu již 65 let. Díky dlouholetému vývoji a použitým materiálům Long Life Technologie jsou obytné vozy LMC populární hlavně na severu, ve Skandinávii. Zdejší karavanisté oceňují perfektní izolační vlastnosti, bezdřevý plášť z kompozitů a pěn, stejně jako 12 letou záruku na těsnost. Z použitých materiálů se odvíjí i nízká hmotnost a tedy vysoká doložnost vozidel. A hlavně: katalogová hmotnost vozidel LMC je opravdu ta skutečná! U nás v Caravan Centru naše starost nekončí prodejem, nabízíme rozsáhlý servis všech značek obytných vozidel, montáže veškerého příslušenství a doplňků. Těšíme se na Vaši návštěvu. Více na www.LMC-caravan.cz.


KOV Velim s.r.o. - karavany s tradicí a německou kvalitou

Vystavovatel: KOV Velim s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B04

Karavan Centrum Velim je oficiálním dovozcem obytných vozů Dethleffs, Sunlight, Karmann. Disponujeme rozsáhlým servisním střediskem, které je schopné zabezpečit veškeré servisní a doplňkové práce na obytných vozech všech značek a typů. V našem areálu jsou k vidění nové skladové vozy ihned k dispozici. V letošním roce oslaví naše firma 25let působení na českém trhu v oblasti karavaningu. Kromě obytných vozů a karavanů nabízíme i vestavby a montujeme zvedací spací střechy SCA na vozidla dodávkového typu. Velkým lákadlem pro letošní rok je představení obytného vozu Dethleffs na podvozku Mercedes Benz Sprinter s pohonem zadní nápravy. Další žhavou novinkou bude přívěs COCO a v neposlední řadě obytný přívěs C´Go UP, který nabízí sjížděcí lůžko a prostor až pro 7 osob. Více na www.dethleffs.cz.


4camping.cz - největší nabídka turistického a kempingového vybavení v ČR

Vystavovatel: ForCamping s.r.o. - Hala - 1, Stánek - D07

Ať už chodíte na výlety ve dvou, kempujete s rodinou nebo vyrážíte na daleké expedice, prostě pokud jste rádi venku, je tu pro vás 4camping.cz s největší nabídkou turistického a kempingového vybavení v ČR. Nejsme však jen e-shop s turistickým vybavením. Stojíme také za největší evropskou prodejní Výstavou stanů a vybavení do přírody nebo za nejlepším webem o českých a slovenských kempech Dokempu.cz. Na našem stánku se letos můžete, stejně jako v předchozích letech, zapojit do soutěže o zajímavé ceny, pořídit spoustu doplňků a vychytávek nejen na kempování a také se seznámit s novými přístavbami ke karavanům, které budeme na For Caravanu představovat a které nově zařazujeme do naší celoroční nabídky. Přijďte se inspirovat. Dovolená nebo výlety začínají ve 4camping.cz nebo na Výstavě stanů.


ODAK - přídavné vzduchové pérování, nosiče skůtru, tažná zařízení

Vystavovatel: Vladimír Otáhal - ODAK - Hala - 1, Stánek - B03

Přídavným vzduchovým pérováním, tažným zařízením a dalším sortimentem pro autocaravaning se zabýváme od roku 2009. Naše výrobky dodáváme a montujeme pro český, tak i zahraniční trh. Připravujeme pro Vás další nové výrobky, které nebyly prezentovány na veletrhu v Brně.


KPS Automobile s.r.o., 1. český výrobce obytných vozidel KRS

Vystavovatel: KPS Automobile s.r.o. - Hala - 1, Stánek - E04

KPS Automobile s.r.o., 1. český výrobce obytných vozidel KRS odprezentuje na veletrhu svoji kompletní nabídku sériově vyráběných obytných vozidel, včetně premiéry zcela nového doposud neprezentovaného prototypového modelu obytného vozu KRS pro podvozky Fiat a Peugeot. Součástí expozice bude i několik zajímavých exponátů z produkce individuálních staveb obytných vozidel. Jedním z nich bude i expediční offroadový speciál na podvozku FORD E350. Již 20 let (1999-2019) je součástí značky KRS konstruovat, vyrábět a nabízet líbivý, účelný a bezpečný interiér obytných vozidel. Svoji práci tvoříme srdcem a každý vůz, který opustí výrobní závod má v sobe část našeho života. Přijďte se přesvědčit o tom, že nabídka značky KRS je skutečně HAND MADE a že jdeme "... vlastní cestou..."


EasyBike elektrokola

Vystavovatel: Auto Kelly a.s. - Hala - 1, Stánek - D11

Společnost Auto Kelly je dodavatelem a prodejcem bezkonkurenčně nejširšího spektra náhradních dílů a doplňků pro osobní, užitkové i nákladní automobily a motocykly u nás. Je také vlastníkem a výhradním distributorem prověřené značky elektrokol a cyklodoplňků EasyBike. Na trhu s elektrokoly působí od roku 2012 a dnes je jedním z nejvýznamnějších prodejců v ČR. Maloobchodní i velkoobchodní zákazníci mohou nakupovat zboží v 84 kamenných prodejnách nebo na e-shopu. „Na veletrhu For Caravan se návštěvníci mohou těšit na prezentaci sortimentu horských, městských a skládacích elektrokol."


Společnost MAMBA-AIR s.r.o. je výhradní dovozce ultralehkých vrtulníků

Vystavovatel: MAMBA AIR, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C03

Společnost MAMBA-AIR s.r.o. je výhradní dovozce ultralehkých vrtulníků CH-7 KOMPRESS a CH-77 RANABOT italské výroby pro Českou republiku, Německo, Slovensko, Maďarsko a Polsko. Tyto ultralehké vrtulníky kompletujeme a uvádíme do provozu. V březnu roku 2014 se naše společnost rovněž stala autorizovaným servisním centrem firmy Robinson Helicopter. Od ledna roku 2017 jsme rozšířili naše služby o servis vrtulníků značky Bell a Eurocopter. Zajišťujeme výcvik pilotů ULH, PPL(H), pronájem a servis vrtulníků v ČR i v zahraničí. Nabízíme rovněž snímkování a filmování, pronájem vrtulníků s pilotem pro firemní akce nebo využití naší letecké techniky pro specifické účely. Více na: https://www.mamba-air.cz/


Společnost KPS Automobile s.r.o.

Vystavovatel: KPS Automobile s.r.o. - Hala - 1, Stánek - E04

1. český výrobce obytných vozidel KRS představí na svém prezentačním stánku svůj kompletní výrobní program maloseriových obytných vozidel KRS. Zastoupena bude řada KRS Active Line se zvedací střechou vlastního vzoru (KRS X250.1), KRS Sport Line a KRS Cruiser Line na podvozcích Fiat Ducato. Úplnou novinkou ve výrobním programu je zcela unikátní půdorys a uspořádání obytné vestavby 1. českého výrobce na podvozku Fiat Ducato L2H1, který si svoji výbavou a technologiemi nezadá nic s velikostně dospělými dodávkmi o rozvoru L3, nebo L4. Těšit se můžete i na další exponáty z dílny KPS Automobile v provedení individuálních vozidel, nebo prezentaci špičkového systému pro zástavbu sedadel do podelných ližin v podlaze. Více na www.krs.cz.


Zabezpečení a monitoring vozidel

Vystavovatel: JABLOTRON ALARMS a.s. - Hala - 1, Stánek - B04

Nabízíme účinné řešení pro zabezpečení Vašeho karavanu. Náš autoalarm Athos kombinuje imobilizér, zabezpečení karavanu detektory, komunikaci na bezpečnostní centrum a GPS lokalizaci. Majitelé mají navíc dokonalý přehled o svém karavanu prostřednictvím aplikace MyJABLOTRON, přes kterou mohou svůj autoalarm pohodlně ovládat na dálku a naleznou v ní také informace k jízdám či tankování. Athos je schopen okamžitě informovat operátory bezpečnostního centra o typu poplachu a místu, kde k události došlo. Operátoři v případě krádeže, tísně či havárie zajistí okamžitou pomoc 24 hodin denně po celé ČR, vyšlou na místo zásahovou jednotku a informují policii a záchrannou službu. Více na https://www.jablotron.com/cz/produkty/autosortiment/zabezpeceni/


Karavantravel.cz představuje dodávky CI Kyros

Vystavovatel: KaravanTravel.cz - Hala - 5, Stánek - A01

Na stánku KaravanTravel.cz se můžete seznámit nejenom s klasickými obytnými vozy Caravans International, ale i s obytnými vestavbami, kterým se tato značka věnuje již deset let. Vestavby na platformě Fiat vynikají překvapivě velkým dostatkem prostoru s maximálním komfortem. Sklopné postele umožní přepravu předmětů větších rozměrů. Dodávky CI Kyros jsou vhodné také na zimní dovolenou díky zimním nebo arktickým paketům. Exkluzivní technologie ExPS Evo zaručuje jak tepelnou, tak i zvukovou izolaci. Najdete zde nezávislé topení elektrické či kombinované (plyn nebo nafta). Uvážíme-li i kompaktní rozměry a snadné ovládání, je Kyros ideální společník nejen do přírody, ale i do města. Značka Caravans International je neocenitelná volba z hlediska poměru ceny, designu a spolehlivosti.


vanBOX | vyjímatelná obytná vestavba do dodávkových vozů

Vystavovatel: VacuClean s.r.o. - Hala - 1, Stánek - D04

Vyjímatelná vestavba, kterou změníte svojí dodávku na kempingový vůz ... snadno a rychle! Lze umístit do VŠECH dodávkových automobilů. STAVEBNICE = mnoho variant provedení (různá výška skříněk; libovolné rozměry a tvary postele s matrací pro příčné nebo podélné spaní; skládací verze; různé výšky zásuvek; skříňka přístupná otevřením zadních dveří vozu nebo z vnitřku vozu nebo z obou stran; libovolně umístěná pracovní plocha, dřez a vařič; vyjímatelný stůl a lavice; prostor pro lednici a pro kanystr s vodou). Doba montáže nepřesáhne 20 minut (v jednom člověku) ani v nejrozsáhlejším provedení. Nejtěžší prvek má cca 20kg. Vestavba je vhodná pro majitele/uživatele dodávkových vozů, kteří jej chtějí používat nejen na práci, ale i na bydlení během své rekreace.


J.M.Trade spol. s r.o. - prodej, servis a půjčovna obytných vozů

Vystavovatel: J.M.Trade s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B01

Společnost J.M. Trade spol. s r.o. je exkluzivním prodejcem značek Pilote, LeVoyageur a PhoeniX. Na trhu se pohybujeme téměř 30 let. Získané zkušenosti a know-how z nás dělá TOP prodejce na českém trhu. Rádi Vám pomůžeme s výběrem obytného vozu a příslušenství. Značka Pilote nabízí převážně vozy do 3,5t, které v poměru cena/výkon jsou tím nejlepším řešením na trhu. Zástupcem vyšší třídy je LeVoyageur, který je určen těm, kteří chtějí dokonalost a preciznost. Ty nejnáročnější zaujme značka PhoeniX, jenž patří ke špičce mezi největšími vozy. PhoeniX, to je luxus na kolech. Kromě samotného prodeje nabízíme i servis obytných vozů u naší partnerské firmy KV Technik. Pro ty, kteří si chtějí vůz nejprve půjčit a vyzkoušet tu je půjčovna Milach s.r.o.


Mimořádná nabídka značky LMC na veletrhu FOR CARAVAN!

Vystavovatel: Caravan Centrum Pardubice s.r.o. - Hala - 1, Stánek - D01

Caravan Centrum Pardubice zve návštěvníky veletrhu FOR CARAVAN na zcela mimořádnou nabídku nových skladových vozů LMC. Nové vedení společnosti se rozhodlo vyprázdnit sklady pro novou výrobu a poskytlo vozy za cenu, která se opravdu neodmítá. Sleva činí dle typu vozidla až 400.000 Kč !! A my tuto slevu dáme Vám, našim klientům. Na veletrhu bude k vidění 6 nových vozidel s plnou výbavou, všemi pakety, některé s automatem, jiné s manuálem, se silnými motory - čtyři integrované Explorery a dva polointegrované Cruisery. Pokud zvažujete koupi nového obytného vozu, poctivé německé kvality za výbornou cenu, máte jedinečnou příležitost. Tohle se nebude opakovat.. Více na www.LMC-caravan.cz.


UNITESTA - Ford F350, závodní přívěs a závodní speciál Ford Mustang

Vystavovatel: UNITESTA, spol. s r.o. - Hala - 1, Stánek - V01

UNITESTA spol. s r. o., známá také jaké Mustangevolution, se specializuje na dovoz amerických vozů. Naší doménou je Ford Mustang a série F, velké pick-upy, které nejsou u nás moc známé, ale jejich zástupce, Ford F150, je dlouhodobě nejprodávanějším vozem na světě. My jeho krásu a praktičnost doceňujeme. Pokud hledáte vozy k tažení přívěsů, ať už karavanů, přepravníků pro koně či yachtu, je F150 jasnou volbou. I pro ty, kteří by rádi zůstali u řidičského průkazu B (+E). F150 s benzínovým motorem V6 Ecoboost utáhne téměř 6 t, s dieselovým motorem pak přes 5 t. Na výstavě Vám představujeme jejich větší sestřičku (C), naši F350, za kterou můžete zapřáhnout přes 7 t. Taháme za ní přes 11 metrů dlouhý přívěs s gooseneckem pro přepravu závodního speciálu Ford Mustang, který sami stavíme. Více na www.unitesta.com.


KaravanTravel.cz představuje modelovou řadu Horon 2019 od Caravans International

Vystavovatel: KaravanTravel.cz

Společnost Trigano přichází v roce 2019 se zcela novým konceptem modelové řady Horon na podvozkových platformách Ford Transit s výkonem 130k či 170k a Fiat Ducato s výkonem 130k nebo 150k. Důraz je kladen na vyšší kvalitu zpracování a chytrá vylepšení jednotlivých půdorysných řešení. Vozy řady Horon výrobce Caravans International vynikají nejenom výjimečným poměrem cena výkon, ale i mechanickou zárukou na podvozek 5 let. Řada vozů Horon zahrnuje jak alkovny s podélným spaním, tak polointegrované i plně integrované vozy. Zajímavostí je například Horon 79 M s 8. místy na spaní nebo Horon 90 s největší garáží na trhu do 3,5tuny, kam se pohodlně vejde i čtyřkolka. Garáž je vybavena dokonce sprchou a odtokem v podlaze. Téměř kompletní modelovou řadu Vám představíme na stánku KaravanTravel.cz. Více na www.karavantravel.cz/prodej


Egoé nest představí svou nejmenší autovestavbu do osobních vozů

Vystavovatel: nest by egoé s.r.o. - Hala - 1, Stánek - B06

Egoé nest, český výrobce chytrých kempingových autovestaveb Nestbox neustále rozšiřuje svou nabídku. Před rokem si tato značka dala jasný cíl, a to dostat Nestbox do vašich osobních vozů. Cestu k tomuto cíli dokončují, a tak se po majitelích dodávkových vozů a offroad vozů dočkají vestavby i řidiči MPV, SUV a combi automobilů. Právě MPV koncept bude hlavním tahákem jejich stánku. Pokud vás láká zcela svobodné cestování, při kterém můžete přenocovat doslova kdekoli, je Nestbox jasnou volbou. Značka Egoé nabízí vše pro život venku. Kromě kempingových autovestaveb značky Egoé nest si můžete vybrat také kvalitní venkovní nábytek Egoé life, nebo sportovní a volnočasové vybavení značky Egoé move. Zakládáme si na kvalitě a účelném designu vyvinutém bílovickým studiem designcité+. Více na www.egoe.eu


Obytné vozy MOBILVETTA – krása čistého italského designu

Vystavovatel: KaravanTravel.cz

Přijďte si na stánek KaravanTravel.cz prohlédnout krásné, designově čisté ale zároveň praktické vozy Mobilvetta. Vozy překvapující v každém detailu. Značka Mobilvetta vytvořila zcela novou produktová filozofii: koncept obytného vozu nikoli jako „pouhého“ dokonale vyrobeného a vybaveného vozu, ale jako skutečného „cestovatelského domova“. Dovednosti řemeslníků spolu s nejmodernějšími technologiemi přispívají k dosažení vysokých standardů kvality. Vznikl tzv. Mobilvetta styl, který na první pohled odlišuje vozy od konkurence. Nejlepším důkazem toho je například ocenění MOTORHOME DESIGN AWARD WINNER 2018 či 1. místo REISEMOBILE DES JAHRES 2019 pro model Mobilvetta K.Yacht Tekno line 85. Poznejte značku, která změnila svět obytných vozidel a přeměnila tradiční vzhled na moderní design. Více na www.karavantravel.cz/prodej.


Historicky největší expozice firmy KRS!

Vystavovatel: KPS Automobile s.r.o. - Hala - 1, Stánek - E04

Na jubilejním 10. ročník veletrhu obytných vozidel a karavanů ,se značka KRS odprezentuje na největší ploše ve své historii s minimálně 6-7 exponáty, které obsáhnou stěžejní výrobní program od klasických cestovatelských obytných vozů KRS, až po offroadové speciály určených k náročným expedicím mimo běžně obydlené oblasti. K dispozici Vám budou pro Vaše dotazy nejen majitelé značky KRS, ale i jejich kolegové, kteří se na výrobě a budování značky KRS přímo podílí ve výrobních halách.


Pangeo Tours - poznávací zájezdy hotelbusem

Vystavovatel: Pangeo tours a.s. - Hala - 1, Stánek - C02

Pangeo tours a.s. je jednou z nejstraších cestovních kanceláří v České Republice. 28let pořádá poznávací zájezdy po Jižní Americe, Jižní Africe a Evropě. Unikátní způsob cestování v hotelbuse, neboli velké karavanu, nabízí řadu výhod. Plná penze na všech zájezdech připravována posádkou hotelbusu. Žádné přenášení zavazadel které můžete mít neustále po ruce. Autentický zážitek z dané destinace, bez přeletů. Malé skupiny 15-20 osob. Možnost improvizace s baračkem na kolech. Více na www.pangeotours.com.


KOV Velim s.r.o. - karavany s tradicí a německou kvalitou

Vystavovatel: KOV Velim s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B04

Karavan Centrum Velim je oficiálním dovozcem obytných vozů Dethleffs, Sunlight, Karmann. Disponujeme rozsáhlým servisním střediskem, které je schopné zabezpečit veškeré servisní a doplňkové práce na obytných vozech všech značek a typů. V našem areálu jsou k vidění nové skladové vozy ihned k dispozici. V letošním roce oslaví naše firma 25let působení na českém trhu v oblasti karavaningu. Kromě obytných vozů a karavanů nabízíme i vestavby a montujeme zvedací spací střechy SCA na vozidla dodávkového typu. Velkým lákadlem pro letošní rok je představení obytného vozu Dethleffs na podvozku Mercedes Benz Sprinter s pohonem zadní nápravy. Další žhavou novinkou bude přívěs COCO a v neposlední řadě obytný přívěs C´Go UP, který nabízí sjížděcí lůžko a prostor až pro 7 osob. Více na www.dethleffs.cz.


KaravanTravel.cz – Představujeme modely Clever Vans pro rok 2019

Vystavovatel: KaravanTravel.cz - Hala - 5, Stánek - A01

KaravanTravel.cz na stánku představí jednoho z nejprodávanějších evropských výrobců obytných vestaveb a dodávek, firmu Clever Vans. Značka vévodí trhu díky nejvyššímu poměru mezi cenou a kvalitou na podvozkových platformách Citroën a Fiat. Seznamte se s unikátními, vtipně řešenými modely pro rok 2019. Za zmínku stojí například Vario Kids 600 s pohodlným spaním pro 4 osoby anebo model Tour 540.


CARADO

Vystavovatel: Caravan Centrum Pardubice s.r.o. - Hala - 1, Stánek - D01

Caravan Centrum Pardubice je nově prodejcem obytných vozů CARADO. Německý výrobce je součástí skupiny Erwin Hymer Group. CARADO je levnější a dostupnější alternativou obytných vozidel při zachování poctivé německé kvality s precizním řemeslným zpracováním a 5 letou zárukou na těsnost pláště. U nás v Caravan Centru naše starost nekončí prodejem, naopak začíná. Všichni jsme karavanisté a postaráme se o Vás 7 dní v týdnu. Samozřejmostí je rozsáhlý servis všech značek obytných vozidel, montáže veškerého příslušenství a doplňků. Těšíme se na Vaši návštěvu. Více na www.carado-caravan.cz.


KaravanTravel.cz - Prodej – půjčovna obytných vozů s profesionálním přístupem

Vystavovatel: KaravanTravel.cz - Hala - 5, Stánek - A01

KaravanTravel.cz letos do Letňan přiváží spousty novinek pro rok 2019. Přijďte se podívat na vlajkovou loď značky Euramobil, palác na kolech, tříosou Integru 890. Od výrobce Euramobil dále představíme z modelové řady zcela novu Integru Line, novou řadu polointegrovaných vozů Profila a hit mezi alkovnami Activa One 690HB. Velmi nápaditě řešený interiér s plným pohodlím klasického obytňáku předvedeme na vestavbách značky Clever Vans a CI Kyros, vozy jsou postaveny na platformách Fiat a Citroen. Za Caravans International Vám také představíme modelové novinky Horon na podvozku Fiat a Ford. Chybět nebude ani naše nejmladší značka, Mobilvetta, která přináší krásná interiérová řešení v italském stylu. Uvidíte, že si tyto vozy zamilujete na první pohled.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje