FOR CARAVAN FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR CARAVAN


Společnost MAMBA-AIR s.r.o. je výhradní dovozce ultralehkých vrtulníků

Vystavovatel: MAMBA AIR, s.r.o.

Společnost MAMBA-AIR s.r.o. je výhradní dovozce ultralehkých vrtulníků CH-7 KOMPRESS a CH-77 RANABOT italské výroby pro Českou republiku, Německo, Slovensko, Maďarsko a Polsko. Tyto ultralehké vrtulníky kompletujeme a uvádíme do provozu. V březnu roku 2014 se naše společnost rovněž stala autorizovaným servisním centrem firmy Robinson Helicopter. Od ledna roku 2017 jsme rozšířili naše služby o servis vrtulníků značky Bell a Eurocopter. Zajišťujeme výcvik pilotů ULH, PPL(H), pronájem a servis vrtulníků v ČR i v zahraničí. Nabízíme rovněž snímkování a filmování, pronájem vrtulníků s pilotem pro firemní akce nebo využití naší letecké techniky pro specifické účely. Více na: https://www.mamba-air.cz/


KPS Automobile s.r.o., 1. český výrobce obytných vozidel KRS

Vystavovatel: KPS Automobile s.r.o.

KPS Automobile s.r.o., 1. český výrobce obytných vozidel KRS odprezentuje na veletrhu svoji kompletní nabídku sériově vyráběných obytných vozidel, včetně premiéry zcela nového doposud neprezentovaného prototypového modelu obytného vozu KRS pro podvozky Fiat a Peugeot. Součástí expozice bude i několik zajímavých exponátů z produkce individuálních staveb obytných vozidel. Jedním z nich bude i expediční offroadový speciál na podvozku FORD E350. Již 20 let (1999-2019) je součástí značky KRS konstruovat, vyrábět a nabízet líbivý, účelný a bezpečný interiér obytných vozidel. Svoji práci tvoříme srdcem a každý vůz, který opustí výrobní závod má v sobe část našeho života. Přijďte se přesvědčit o tom, že nabídka značky KRS je skutečně HAND MADE a že jdeme "... vlastní cestou..."


KaravanTravel.cz - Prodej – půjčovna obytných vozů s profesionálním přístupem

Vystavovatel: KaravanTravel.cz

KaravanTravel.cz letos do Letňan přiváží spousty novinek pro rok 2019. Přijďte se podívat na vlajkovou loď značky Euramobil, palác na kolech, tříosou Integru 890. Od výrobce Euramobil dále představíme z modelové řady zcela novu Integru Line, novou řadu polointegrovaných vozů Profila a hit mezi alkovnami Activa One 690HB. Velmi nápaditě řešený interiér s plným pohodlím klasického obytňáku předvedeme na vestavbách značky Clever Vans a CI Kyros, vozy jsou postaveny na platformách Fiat a Citroen. Za Caravans International Vám také představíme modelové novinky Horon na podvozku Fiat a Ford. Chybět nebude ani naše nejmladší značka, Mobilvetta, která přináší krásná interiérová řešení v italském stylu. Uvidíte, že si tyto vozy zamilujete na první pohled.


vanBOX | vyjímatelná obytná vestavba do dodávkových vozů

Vystavovatel: VacuClean s.r.o.

Vyjímatelná vestavba, kterou změníte svojí dodávku na kempingový vůz ... snadno a rychle! Lze umístit do VŠECH dodávkových automobilů. STAVEBNICE = mnoho variant provedení (různá výška skříněk; libovolné rozměry a tvary postele s matrací pro příčné nebo podélné spaní; skládací verze; různé výšky zásuvek; skříňka přístupná otevřením zadních dveří vozu nebo z vnitřku vozu nebo z obou stran; libovolně umístěná pracovní plocha, dřez a vařič; vyjímatelný stůl a lavice; prostor pro lednici a pro kanystr s vodou). Doba montáže nepřesáhne 20 minut (v jednom člověku) ani v nejrozsáhlejším provedení. Nejtěžší prvek má cca 20kg. Vestavba je vhodná pro majitele/uživatele dodávkových vozů, kteří jej chtějí používat nejen na práci, ale i na bydlení během své rekreace.


Historicky největší expozice firmy KRS!

Vystavovatel: KPS Automobile s.r.o.

Na jubilejním 10. ročník veletrhu obytných vozidel a karavanů ,se značka KRS odprezentuje na největší ploše ve své historii s minimálně 6-7 exponáty, které obsáhnou stěžejní výrobní program od klasických cestovatelských obytných vozů KRS, až po offroadové speciály určených k náročným expedicím mimo běžně obydlené oblasti. K dispozici Vám budou pro Vaše dotazy nejen majitelé značky KRS, ale i jejich kolegové, kteří se na výrobě a budování značky KRS přímo podílí ve výrobních halách.


ODAK - přídavné vzduchové pérování, nosiče skůtru, tažná zařízení

Vystavovatel: Vladimír Otáhal - ODAK

Přídavným vzduchovým pérováním, tažným zařízením a dalším sortimentem pro autocaravaning se zabýváme od roku 2009. Naše výrobky dodáváme a montujeme pro český, tak i zahraniční trh. Připravujeme pro Vás další nové výrobky, které nebyly prezentovány na veletrhu v Brně.


CARAVAN Plus – Prodej + Půjčovna + Servis + Příslušenství

Vystavovatel: CARAVAN Plus s.r.o.

Firma CARAVAN Plus na veletrhu FOR CARAVAN představí nejnovější modely obytných automobilů Ahorn v moderním designu a různých výbavách. Novinkou pro rok 2019 je u řady Canada výrazná změna interiéru. Designéři se věnovali detailům v interiéru s největší péčí - skřínky vybavené novými úchyty jsou zdobeny zlatou linkou v kombinaci se šedou barvou, která je použitá i na nově zaobleném bloku kuchyňské linky. Polstrování na sezení také prošlo inovací a v spolu s chladnějším odstínem obložení vytváří dokonalou souhru, která působí velmi útulně. Tyto modely lze objednávat jak v provedení s alkovnou, tak i jako polointegrované vozy. Dále bude představena v tomto inovativním designu i krátká verze plnohodnotného obytného automobilu do 6-ti metrů a naopak i prostorná verze pro 7 lidí. K vidění budou i různá uspořádání na vystavených modelech i mnoho doplňků, kterými lze obytný automobil dovybavit k Vaši úplné spokojenosti. Na místě bude k dispozici poradenský servis jak v oblasti karavanů, tak i doplňků a vestavbových komponentů, zvedacích střech apod.


KaravanTravel.cz – Představujeme modely Clever Vans pro rok 2019

Vystavovatel: KaravanTravel.cz

KaravanTravel.cz na stánku představí jednoho z nejprodávanějších evropských výrobců obytných vestaveb a dodávek, firmu Clever Vans. Značka vévodí trhu díky nejvyššímu poměru mezi cenou a kvalitou na podvozkových platformách Citroën a Fiat. Seznamte se s unikátními, vtipně řešenými modely pro rok 2019. Za zmínku stojí například Vario Kids 600 s pohodlným spaním pro 4 osoby anebo model Tour 540.


Car-Star – Váš prodejce a servis značek Rapido, Itineo, Giottiline a Dreamer

Vystavovatel: Hyundai Centrum Praha s.r.o.

Car-Star zastupuje v České republice značky patřící do skupiny Rapido group,renomovaného francouzského výrobce.Ať už si chcete obytný vůz jednorázově pronajmout, či si „dům na kolečkách“pro pravidelné výlety za poznáním pořídit, Car-Star je připraven Vám s výběrem, nákupem i servisem profesionálně pomoci. Můžete si vybrat od obytné vestavby v dodávkovém voze až po plně přestavěný integrovaný automobil značek RAPIDO, ITINEO, GIOTTILine a DREAMER. Skladem máme více než 15 nových vozidel těchto značek,můžete si je prohlédnout osobně a vše vyzkoušet v našem areálu. Sídlíme na Praze 9, Českobrodské ulici v areálu Hyundai Centrum Praha s.r.o. Máme k dispozici moderní vytápěnou a plně vybavenou halu pro servis, montáže příslušenství, opravy a přípravu obytných vozidel. Více na www.car-star.cz


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje