FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

BUSHMAN – a jsi v pohodě!


 

Outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení BUSHMAN navrhujeme pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě. Všechny produkty, které vyrábíme, musejí být spolehlivé a praktické, a musejí nejen na cestách spolehlivě ochránit. Používáme k tomu téměř výhradně přírodní materiály, jako je bavlna, vlna, len, bambus, kůže a další. Moderním zpracováním a následnou úpravou jsme schopni u jednotlivých výrobků docílit nepřekonatelných užitných vlastností. Vytváříme pohodlné oblečení – a ty jsi v pohodě!Vyvíjet oblečení a doplňky bereme jako závazek. Za čím si stojíme?
1. Co na kůži, to pod kůží. Používáme přírodní materiály prověřeného původu.
2. Zapnout, utáhnout, zacvaknout. Naše zipy, druky a zpevňovače vydrží.
3. Rovný šev, to je, oč tu běží. Trojitý používáme vždy tam, kde je ho třeba.
4. Oděv s intuicí? Existuje. Navrhujeme praktické oblečení, pro lidi a jejich reálné potřeby. Nejen kapsy, co Tě podrží.
5. Spolehni se na komfort. Normální je, že oděv nekouše, neomezuje, hřeje, saje a chladí. Tehdy, kdy má.
6. Na nic si nehrajeme. Triko je trikem, parka parkou a kapsáče kapsáči. Ne módní výstřelky, ale klasika s designem vhodným pro 21. století.
7. Poctivé řemeslo. Cítit se dobře a mladý nezávisle na věku je fajn, stejně jako připadat si štíhlejší nehledě na velikost. Se střihem umíme divy, ač nejsme ani kouzelníci, ani fyzici.

 

www.bushman.cz

 

 


Více
Závěrečná zpráva 2019

Facebook
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje