FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

TRANSCOOL EC3-F PLUS 12/24 – 230V odpařovací chladič vzduchu


 

Nový model 2021 TRANSCOOL EC3-F PLUS / POWER JE VHODNÝ DO

vašeho, karavanu, obytného vozu, lodě, autostanu, kamionu nebo 4WD i stanu. Jednoduše všude tam, kde potřebujete ochladit. Nevyžaduje žádné řezání, vrtání ani trvalou montáž. Nová modelová řada Transcool EC3-F PLUS je rozšířena o další dva větrací otvory. Je lehký, vysoce účinný 12 / 24 – 230V přenosný odpařovací chladič vzduchu s minimální spotřebou 0,7 A – 1,7 A za hod.

 

NOVINKA / PREMIÉRA

Transcool - Přenosná lithiová baterie 12V / 60.000 mAh - 222W

S tímto přenosným lehkým lithiovým bateriovým zdrojem již nemusíte řešit další energii pro Váš Transcool EC3-F PLUS, kdekoliv a kdykoliv.

Napájejte Transcool EC3-F PLUS až 11 hodin při vysoké rychlosti ventilátoru a až 26 hodin při nízké rychlosti ventilátoru. 1x zásuvka cigaret DC12V / 15A pro napájení vašich zařízení Transcool nebo jiných 12V spotřebičů

Tato baterie je univerzální - můžete také napájet svůj přenosný počítač s nastavitelným výstupním výkonem od 12v-16v-19v nebo 21 voltů, 2x DC5V / 2.1A USB zásuvky pro dobití nebo napájení vašich mobilních telefonů atd., 18,5Ah @ 12vdc a váží pouze 1,5 kg (60000 MAh-222W), volitelný doplněk.

Při řízení nebo používání vlastního solárního panelu nabíjejte pomocí střídavého proudu nebo 12V cigaretové zásuvky v autě.

Napájí 12v televizor s nízkým příkonem po dobu 12 hodin, vhodné pro notebooky, telefony, fotoaparáty,  PowerBank také obsahuje BLESKOVÉ ČERVENÉ SVĚTLO a SVĚTLO, dodáváno s obalem.

Využití – obytné auta, karavany, stany, autostany, lodě, 4WD, truck, bus apod. Transcool PowerBank vezměte tam, kde chcete výkonný zdroj pro Vaše 12V přístroje. Vhodné i pro starší modely aut, veterány.

Lze nabíjet ve vozidle pomocí 12V cigaretového kabelu nebo v domácnosti pomocí 3kolíkové zástrčky.

Aplikace 12V přenosného odpařovacího chladicího zařízení

Chladič Transcool EC3-F PLUS se vyznačuje širokým rozsahem příkonu (můžete dokonce využití solární energie), mimořádně nízkou spotřebou proudu, plynule regulovatelným chodem a výstupní teplotou o 45% nižší, než jaká je teplota vzduchu v okolí. Je dodáván s veškerým příslušenstvím a veškerými komponenty, které potřebujte k jeho spuštění, včetně vnější vodní nádrže, konvertoru, který umožní jeho užití při běžném napětí.  12V chladič Transcool se stal mimořádně oblíbeným chladicím zařízením mezi majiteli karavanů, obytných aut, rekreanty, vodáky, majiteli domácích miláčků, AČR, PČR, dopravci a mnoha dalšími. Díky nezvykle nízké ceně je dostupný pro každého cestovatele.

 

Těšíme se na Vás na výstavě For Caravan  od 9.-11.10. 2020 v hale 1/D01 Adventure Centrum. Čekají na Vás zajímavé veletržní ceny a další novinky značek Hobie USA, GoSun USA, CasusGrill Denmark, ANOMAY Paddleboardy a další. Výhradní dovozce a distributor pro Českou a Slovenskou Republiku Adventure Centrum – Showroom: Budějovická 1146, Jesenice u Prahy, 25242 www.transcool.cz , www.adventurecentrum.cz

 


Více
Závěrečná zpráva 2019

Facebook
Tipy na výlety
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje