FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Perfektní kemp pro rodiny s dětmi u Prahy


 

Přemýšlíte, že byste spojili kempování, koupání, zábavu pro děti i pejsky a poznávání naší metropole dohromady? Hledáte pro to to správné místo? Pak mám pro vás super tip. Jedná se totiž o opravdu krásný kemp na periférii Prahy, který má v ceně pobytu zahrnuty nejen všechny služby, ale také nekonečnou zábavu pro děti. A to už rozhodně za návštěvu stojí. Vítejte v rodinném kempu Camping Oase Praha, kde se ještě před 28 lety nacházel velký sad a jahodárna.

 

 

Parádní kemp u Prahy – to je Camping Oase Praha

Pokud máte malé děti a hledáte kemp, kde se od rána do večera zabaví a ještě k tomu vás nebudou jejich doplňkové zážitky stát peníze navíc (trampolíny, motokáry, air hockey, stolní fotbal, venkovní šachy, minigolf atd.) – máte skoro rozhodnuto. Jeďte do kempu Oase Praha. A pozor. Přestože se kemp nachází u Prahy, zatoužíte-li po výletu do přírody, máte to necelých 8 kilometrů do Jílového u Prahy v jehož okolí najdete Přírodní park Střed Čech s mnoha turistickými zajímavostmi. Dále pak nedaleko najdete Průhonický park či Malou a Velkou Ameriku

 

Na co vše se můžou vaše děti v kempu těšit?

 

Zábavy je tu opravdu hodně. Jako příklad uvádím dvě velké trampolíny nedaleko venkovního bazénu. V případě nepřízně počasí děti o možnost koupání nepřijdou, protože v kempu mají i vnitřní bazén. Během dne si mohou kdykoliv zapůjčit šlapací motokáry či jiná odstrkovadla a jezdítka, mrňata si zase užijí hraní na pískovišti, kde nechybí bagry, bábovičky a další hračky. Pokud máte o něco starší děti, pak je jistě osloví možnost zahrát si Air Hockey, stolní fotbálek či minigolf. Chcete vyzkoušet tolik populární kolonožku? Není problém, protože to vše je tady samozřejmě v rámci pobytu ZDARMA.

 

 

Svou kreativitu mohou vaše děti zase rozvinout ve zdejším mini clubu s animátory – v létě pořádají bohaté animační programy 3x denně, kde je například lukostřelba, jízda na segway, velká AWD autíčka na dálkové ovládání a mnoho dalšího. Zdá se vám toho málo? Výčet zábavy tímto rozhodně nekončí. Další množností je plážový volejbal či fotbalové hřiště. Málem bych zapomněla – také tu najdete několik dětských hřišť jak pro malé tak velké děti a milovníci zvířátek také nebudou ochuzeni. V areálu kempu se totiž nachází i ohrada s koňmi a kotce s králíky. Máte pejska? Ani ten o zážitky nepřijde. Pro proběhnutí a venčení pejsků je v kempu k dispozici 1 ha velká louka s agility překážkami.

 

A co zajímavého v okolí kempu ještě navštívit?

Více

 

Zdroj: All4camper.com


Více
Závěrečná zpráva 2022

 

Facebook
Tipy na výlety
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje