FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR CARAVAN


Egoé - autovestavby Nestbox

Vystavovatel: Egoé nest s.r.o. - Hala - 1, Stánek - A01

Je to velmi jednoduché. Stačí vložit vestavbu Egoé nest do vašeho vozu a ten se velmi rychle promění v komfortní kempingové auto. Víme, že výbava pro opravdový autokemping musí něco vydržet, ale zároveň chceme, aby byla elegantní a praktická. Díky tomu „bydlíte“ venku stejně pohodlně jako doma. Na našem stánku 1A01 v Hale 1 vám představíme obytnou vestavbu Nestbox. Klasikou nabídky je verze Hiker – menší varianta autovestavby pro vozy typu Caddy, Berlingo nebo Kangoo. I v těchto rozměrech vám dokážeme nabídnout plnohodnotnou výbavu, takže se na cestách můžete spolehnout na vlastní vařič, vodu i lednici. A pořád zbývá dost místa na velkorysou spací plochu až 140 x 195 cm. Chtěli jsme ale zážitek svobodného a spontánního cestování nabídnout i majitelům běžných osobních vozů, a proto jsme letos přišli s novinkou: dosud nejmenší vestavbou Tramp. Poprvé jsme ji instalovali do kufru Dacie Duster. Oproti Camperu zde došlo ke zjednodušení konstrukce a zmenšení základního korpusu na šířku 95 cm. Kolibřích rozměrů bylo dosaženo například zredukováním původního vařiče a vodního zdroje. Ten byl nahrazen tlakovým vakem o objemu 15 l. Ovládá se nožní pumpou a není tedy závislý na elektřině. Ve výbavě však nechybí integrovaná krájecí deska s nožem nebo nika na termotašku.


Egoé Nest představuje nejmenší kempingovou autovestavbu pro milovníky spartánského cestování. Stále se rozrůstající řada produktů Nestbox byla před začátkem domácí cestovatelské sezóny doplněna o kompaktní variantu Nestbox Tramp.

Vystavovatel: Egoé nest s.r.o. - Hala - 1, Stánek - A01

Oproti příbuznému modelu Nestbox Camper došlo ke zjednodušení konstrukce a zmenšení základního korpusu na šířku 95 cm, což umožňuje osadit vestavbou i vozy typu Dacia Duster nebo Jeep Wrangler. Kolibřích rozměrů bylo dosaženo například zredukováním původního vařiče při zachování jeho výhod. Dá se celý z vestavby vyjmout a použít samostatně mimo vůz. Totéž lze udělat i s hořákem s plynovou kartuší a přibalit si je s sebou na túru. Původní, prostorově náročnější zdroj vody je v Nestboxu Tramp nahrazen tlakovým vakem o objemu 15 l, který je ovládaný nožní pumpou a není tedy závislý na elektřině. Vak je vyjímatelný a posádka ho může podle potřeby použít i jako sprchu. Hlavní korpus pak obsahuje úložný prostor pro potraviny, který je možné doplnit o praktickou termotašku, jako další úložné prostory poslouží plastové šuplíky. Ve výbavě nechybí ani integrovaná krájecí deska s nožem a samozřejmě prostor pro nezbytný ešus a ostatní inventář. “Moderní tremp sice netouží po mnohahvězdičkovém hotelu, ale také už nutně nepotřebuje nocovat pod širákem s šiškami vytlačenými do zad. Věříme, že milovník treků a túr naopak ocení pohodlnou spací plochu na matraci a rovném roštu, které po výkonu uleví unavené páteři. Malý tedy rozhodně neznamená méně pohodlný,” říká designer Bob Novotný ze studia 519. Spací rošt o velikosti 95 x 195 cm tvoří jednotlivé, do sebe zapadající části, takže rozložení a složení lůžka je otázkou okamžiku. Vznikla rozměrově úsporná autovestavba z prvotřídních materiálů zaručující kvalitu, na kterou jsou zákazníci Egoé zvyklí. Výsledkem je produkt, který může udělat radost každému, kdo touží po kempování s běžným osobním autem. S novou autovestavbou Nestbox Tramp se můžete seznámit na stránkách https://www.egoe-nest.eu/cz/tramp/


BESIPBUS – mobilní interaktivní učebna určená pro akce zaměřené na bezpečnost silničního provozu

Vystavovatel: Promotým Praha s.r.o. - Hala - 5, Stánek - D04

Speciální autobus přestavěný na interaktivní učebnu. V přední části oddělené přepážkou je prostor pro zázemí členů obsluhy a pro případná jednání partnerů probíhající akce. V zadní části je instalován cyklistický trenažer, motocyklový trenažer a trenažer automobilový. Trenažery slouží k dopravní výchově především žáků základních a středních škol. Frekventanti si mohou vyzkoušet vžít se do role běžných účastníků silničního provozu a za řídítky jízdního kola či motocyklu popř. volantem automobilu řešit různé dopravní situace. Pro menší děti je zde k dispozici jízda na Xbox trenažeru. V učebně jsou dále tři počítačová pracoviště s interaktivními besipovými hrami. Celý výukový program je doplněn instruktážní videoprojekcí. BESIPBUS může být doplněn o otočný simulátor autonehody, sanitku s prezentací poskytování první pomoci, dopravní hřiště, úkoly s alkobrýlemi, cyklodráhu apod.


Camping World Neugebauer přiveze a představí letošní novinku výrobce Carthago modelové řady 2021!

Vystavovatel: DEK a.s. - Hala - 1, Stánek - C14

Letošní novinkou výrobce Carthago modelové řady 2021 je určitě kombinace Carthago + AL-KO + Mercedes Benz do 3,5 tuny. Mercedes-Benz Sprinter udělá dojem svým speciálním podvozkem s nízkým rámem od AL-KO a pohonem předních kol, výkonným 2,2 l motorem s výkonem až 170 koní a nízkými emisemi. Četné bezpečnostní a asistenční systémy podtrhují prvotřídní podvozek, včetně volitelného informačního systému MBUX (Mercedes-Benz User Experience) s hlasovým ovládáním, navigací a DAB +, který je optimálně integrován do kokpitu a dodává mu luxusní kouzlo. Zde máte na výběr mezi 7palcovou a 10,2palcovou dotykovou obrazovkou - včetně nejnovější technologie na nejvyšší úrovni. K tomu Carthago DNA a máme „ krále „ kategorie do 3,5 tuny. To vše je možné mít jak v intergované verzi vozu, tak i polointegrované. Vše Vám zde postupně představíme na videu. Nicméně platí, že na veletrhu v říjnu máte jedinečnou šanci poprvé vidět vše na vlastní oči. A bude se na co dívat!


ČAS NA CESTU - VIVIBOX!

Vystavovatel: ALBA one s.r.o. - Hala - 1, Stánek - C15

Ahoj! jmenuji se vivibox a jsem modulární kempingová vestavba do auta. Během okamžiku mě sám po modulech vložíš do auta a můžeš s rodinou svobodně vyrazit za novým dobrodružstvím. Po návratu z cest, stačí vyložit jednotlivé moduly kuchyně, spíže, lednice a já klidně s velkým multifunkčním šuplíkem zůstanu v autě až do dalšího výletu. Vím o čem kempování je a nabízím ti jen to, co je praktické. Nejsem těžká vestavba, ani žádná modelka. Ti co mě stvořili také nejsou žádní nábytkáři, ale nadšenci a máme jedno společné, lásku ke kempování. Jsem prostě jiný, jsem vivibox


Co znamená jedno auto pro dvě využití?

Vystavovatel: AluGro-Pro s.r.o. - Hala - 1, Stánek - B07

Stačí mít jedno rodinné auto, kde za pomocí naší vestavby proměníte osobní auto na obytné během několika minut. Nepotřebujete mít dvě vozidla, platit dvakrát pojištění, dělat dvojitou údržbu. Jeden vůz lze používat jak na cesty do práce, tak i na víkendy. Lze to samé vozidlo jednoduchým způsobem přestavět pro camping, turistiku. Jedno auto pro dvě využití. Naše vestavby splňují vše, co k takové turistice potřebujete. Možnost kde si mohu udělat ranní kávu s snídaní, umýt obličej, kvalitně se vyspat a mít vše na jednom místě to je to co od našich vestaveb můžete očekávat. Naše vestavby, které jsou kompatibilní s mnohými typy aut, které trh nabízí. Velkou předností našich vestaveb je nízká váha což umožnuje snadnou manipulaci. Rozměry a váha umožnují snadné uskladnění, pokud se vestavba v danou chvíli nepoužívá. Na výrobu vestaveb používáme pouze kvalitní materiály, které jsou lehké, praktické, omyvatelné a nepodléhají hnilobě. Naše vestavby jsou postaveny ze speciálních hliníkových profilů a plastových odlehčených výplní. Vestavby do aut na kempování musí být nejen praktické, odolné a pevné, ale i cenově dostupné. Naše vestavby od fa. REBUILD-CAR toto splňují. Na výběr má zákazník z několika typů vestaveb a modulů. K vestavbám nabízíme i praktické doplňky.


Společnost AUTO VERO si Vám dovolí představit na veletrhu letošní novinky výrobce ADRIA

Vystavovatel: Auto Vero s.r.o. - Hala - 5, Stánek - C02

Společnost Auto Vero s.r.o. stabilní a spolehlivý partner zastupující značku ADRIA na českém trhu již 12 let si vás dovoluje pozvat na svůj stánek, kde Vám představí nejnovější novinky společnosti ADRIA a to zejména nový Matrix Supreme - tento ikonický a uznávaný obytný vůz právě zvýšil laťku a nová generace stanovila nová měřítka stylu, technologie, pohodlí a praktičnosti. Svěží nový design, uvnitř i venku, nejprodávanější obytný vůz značky Adria byl ještě vylepšen NOVÝ VNĚJŠÍ DESIGNE V „STŘÍBRNÉ“ NEBO BÍLÉ; VELKÉ PANORAMICKÉ OKNO; NOVÁ DVOJITÁ PODLAHA; NOVÝ DESIGN PŘEDNÍHO SPOUŠTĚCÍHO LŮŽKA; ADRIA MACH - inteligentní ovládací aplikace dálkově řídí vytápění, chlazení a další obslužné programy pro vozidla (VOLITELNÁ). Těšit se můžete i na další ikonické modely obytných vozů ADRIA. It’s time to live your best life.


BUSHMAN – a jsi v pohodě!

Vystavovatel: BUSHMAN - Hala - 5, Stánek - A02

Outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení BUSHMAN navrhujeme pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě. Všechny produkty, které vyrábíme, musejí být spolehlivé a praktické, a musejí nejen na cestách spolehlivě ochránit. Používáme k tomu téměř výhradně přírodní materiály, jako je bavlna, vlna, len, bambus, kůže a další. Moderním zpracováním a následnou úpravou jsme schopni u jednotlivých výrobků docílit nepřekonatelných užitných vlastností. Vytváříme pohodlné oblečení – a ty jsi v pohodě! Vyvíjet oblečení a doplňky bereme jako závazek. Za čím si stojíme? 1. Co na kůži, to pod kůží. Používáme přírodní materiály prověřeného původu. 2. Zapnout, utáhnout, zacvaknout. Naše zipy, druky a zpevňovače vydrží. 3. Rovný šev, to je, oč tu běží. Trojitý používáme vždy tam, kde je ho třeba. 4. Oděv s intuicí? Existuje. Navrhujeme praktické oblečení, pro lidi a jejich reálné potřeby. Nejen kapsy, co Tě podrží. 5. Spolehni se na komfort. Normální je, že oděv nekouše, neomezuje, hřeje, saje a chladí. Tehdy, kdy má. 6. Na nic si nehrajeme. Triko je trikem, parka parkou a kapsáče kapsáči. Ne módní výstřelky, ale klasika s designem vhodným pro 21. století. 7. Poctivé řemeslo. Cítit se dobře a mladý nezávisle na věku je fajn, stejně jako připadat si štíhlejší nehledě na velikost. Se střihem umíme divy, ač nejsme ani kouzelníci, ani fyzici.


Westfalia na stánku firmy BLUE RENT

Vystavovatel: Blue Rent, a.s. - Hala - 2, Stánek - D01

Blue Rent a Westfalia, to prostě už dlouho patří k sobě. ➡️ Přijďte se pokochat na FOR CARAVAN, Blue Rent vám třeba splní dávný sen!


Toptrade přiveze na FOR CARAVAN vozy Frankia a obytné vestavby YUCON - Frankia, WoodVANs a Globe-traveller.

Vystavovatel: TOPTRADE, spol. s r. o. - Hala - 2, Stánek - A01

Firma Toptrade, spol. s r.o. se jako výhradní prodejce obytných vozů Frankia a obytných vestaveb YUCON - Frankia,WoodVANs a Globe-traveller pro Českou a Slovenskou republiku specializuje již od roku 1990 na prodej, pronájem a servis několika značek obytných vozů. Od roku 1993 jako jediní v ČR a SR nabízíme špičkové německé celoroční obytné vozy Frankia,od roku 2015 vestavby GLOBE-TRAVELLER a od roku 2019 vestavby WoodVANs a také novinku od FRANKIE - obytné vestavby na Mercedesu YUCON. Firma Toptrade se tak kromě dlouholetého prodeje Frankií ( v roce 2020 je to již 27 let ) stává specialistou na obytné vestavby se širokým sortimentem. Na FOR CARAVAN přiveze vozy: Frankia Platin , Frankia T7400GD, Frankia NEO, Frankia Yucon 7, WoodVans Freedom, WoodVans Moto a GlobeTraveller Voyager Z Ergodesign. Máte se na co těšit!


HYKRO na FOR CARAVAN na více než 850 m2 výstavní plochy!

Vystavovatel: HYKRO s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A02

Výrobce Knaus slaví letos 60 let vzniku značky tak připravil několik edičních modelů 60 Year – skvělé přívěsy Sudwind 500 EU a 580 QS , nádhernou luxusní vestavbu Boxstar 600 MQ v jedinečné barvě a výborném vybavení, Boxstar Lifetime XL. Tyto modely budeme prezentovat . Další novinkou bude výstavní premiéra nového Integrovaného vozu Weinsberg Caracore 650 MEG ve zcela novém designu – tento model měl připravenu premiéru na jaro ale ta byla díky karanténě zrušena, vůz byl letos velmi obchodně úspěšný . Také konečně přivezeme nádhernou obytnou vestavbu Bravia 699 na podvozku Mercedes Sprinter ve skvělé výbavě . Zajímavou novinkou bude zcela nová řada obytných přívěsů Weinsberg Caracito – v elektrickém provedení , zcela bez vybavení plynem ( dá se přiobjednat jako příplatek ), tyto přívěsy mají skvělou základní cenu, lehkou hmotnost a klimatizaci v základním provedení/ceně. Vyráběny jsou v běžných modelech stejně jako nejžádanější modelová řada Caraone . Velký zájem pokaždé budí kvalitní nádherné karavany Fendt – Saphir 560 SKM , Tendenza 515 SG ,ty přivezeme v žádaných rodinných provedeních i luxusní verzi pro 2 – 4 osoby . Tradičně velký zájem je o rodinné modely, vestavby i alkovnové vozy značky Carado , modely A 464 , T 448, T 338 , obytné vestavby Weinsberg 600 ME , 600 MQ i kompletně nový intergovaný vůz nové generace Knaus Live I 700 MEG . Na výstavě také představíme další technické novinky, doplňky , žádaný terenní OFF Road karavan Hero Ranger a další oblíbené kousky . Prostě na výstavu se opět vyplatí přijít a potěšit se nádhernými vozidly pro Vaše budoucí bezpečné cestování.


Auto Podbabská je autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA, Volkswagen a Volkswagen užitkové vozy, které patří mezi nejoblíbenější užitková vozidla v ČR.

Vystavovatel: AUTODRUŽSTVO PODBABSKÁ - Hala - 1, Stánek - C04

Naši specialisté nabízí široký výběr přestaveb pro obytné verze modelů značky Volkswagen, ze které si jistě vyberete. Pro Užitkové vozy sezóna podzimem nekončí! Mezi všestranné modely, které lze využívat celoročně v každodenním provozu i k výpravám za hranice všedních dnů, patří Grand California, California a Caddy Beach. S výbavou pro celoroční kempování, jakou je např. nezávislé topení, se mohou majitelé těchto modelů vydat bez obav i do zasněžených hor. Doma je tam, kde jsou Vaši nejmilejší. Tak si prostě sbalte, sedněte do vozu Grand California a vydejte se na cestu. Váš domov na kolech nabízí dostatek místa až pro 4 osoby.


Campiri.cz - Pronájem obytného auta na pár kliků

Vystavovatel: Campiri s.r.o. - Hala - 1, Stánek - C02

Campiri.cz je nejjednodušší způsob, jak si pronajmout obytné auto. Najdete u nás přehledně sjednocenou nabídku obytných aut a karavanů od předních českých půjčoven, menších lokálních firem i soukromých majitelů v celé ČR. V případě potřeby vám rádi nezaujatě pomůžeme s výběrem a nastavíme s vámi veškeré parametry rezervace. Pokud by vámi vybrané auto nebylo k dispozici, máme v portfoliu stovky dalších, takže o dovolenou určitě nepřijdete. Naše ceny jsou přitom vždy stejné jako u koncových půjčoven. Campiri je díky nejrozsáhlejší nabídce aut skvělé řešení také pro větší skupiny, firmy, filmaře nebo objednávky na poslední chvíli. Zakládáme si na výborné zákaznické podpoře a jednoduchosti osobním přístupu, tak aby celá vaše dovolená byla bez starostí. Vyzkoušejte si nás na Campiri.cz


Campers4U - nový akreditovaný zástupce tradičního slovinského výrobce ADRIA Mobil na FOR CARAVAN

Vystavovatel: Campers4U s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A02

Nový akreditovaný zástupce tradičního slovinského výrobce ADRIA Mobil společnost Campers4U na podzimním veletrhu For Caravan představí nejen svou novou prodejní a servisní síť Adria v Čechách a na Moravě, která se v současnosti skládá ze 3 poboček v Brandýse nad Labem na okraji Prahy, v Příbrami a také v srdci Moravy v Olomouci, ale především hlavní novinky Adrie pro sezonu 2021, kterými jsou Zcela nová modelová řada polointegrovaných vozů Coral Plus a Coral Supreme Zcela nová modelová řada crossoverů Matrix Plus a Matrix Supreme. Zároveň bude představená zcela nová modelová řada karavanů Adria Adora. Všechny nové modely jsou osazené velkým množstvím nových a velice inovativních technologií. Dále budou prezentovány prodejně nejvíce oblíbené modely obytných vozů a to crossover Adria Matrix Axess, alkovna Coral XL, vestavba Adria Twin Plus 640SGX s unikátní spouštěcí postelí a samozřejmě také nejpopulárnější karavany z řad Adria Aviva a Adria Altea. www.adriakaravany.cz


Závěrečná zpráva 2019

Facebook
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje