FOR CARAVAN
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

ADVENTURE CENTRUM


 

ADVENTURE CENTRUM se již řadu let zaměřuje na výjimečné produkty skvělých světových značek, které si pečlivě vybíráme pro cestování, kempink, caravaning, vodní sporty, ekologii, udržitelnost a patentované technologie. Na nezávislé cestování jsme specialisté. Představíme celou řadu skvělých značek. Na veletrhu představí nejen novinky na solární bázi.

 

Život mimo síť nikdy nebyl snazší

 

Solární kuchyně GoSun vám umožní vařit, chladit a nabíjet – kdykoli a kdekoli. Zůstaňte v chladu/mrazu bez ledu a vařte s palivem bez kouře a sazí. Napájejte obě zařízení a nabíjejte svá další zařízení pomocí solárního stolku Solar Table 60W / 120W. Solární kuchyň jsme navrhli tak, aby se každý produkt bezproblémově integroval do komplexního celku.

 

Světový BESTSELLER z USA, vařte, grilujte, pečte skvělá jídla kdykoliv a kdekoliv s vysoce výkonným solárním vařičem GoSun Fusion Hybrid. Za každého počasí i večer nebo ve stanu při kempování či karavanu, prostě bez omezení. GoSun Fusion Hybrid je první přenosná, solární + elektrická trouba na světě, která pracuje mimo síť. Tento všestranný sporák je 5x účinnější než tradiční elektrická trouba.

 

Použití: bez omezení venku i uvnitř, při kempování, obytné auto, lodě, karavan, nouzové události.

 

 

Kromě zmíněného grilu u nás najdete také GoSun Chill přenosnosné kompresorové lednice/mrazák na 12/24V 120 – 230V / solární energie s mnoha využitími. GoSun SolarPanel 10W / 30W+ / 100W je ideální pro nabíjení zařízení, která nepoužívají nic jiného než sluneční svit. Je to jednoduché, stačí připojit jakékoli zařízení a umístit panel na slunce. Při plném slunci se bude připojené zařízení nabíjet rychleji jako typická síťová nabíječka.

 

 

Kromě solárního příslušenství a technologických vychytávek nabídne také radost na vodě

 

Chcete se odlišit od ostatních? Designové umělecké ANOMY nafukovací paddleboardy Vás překvapí. Všechno, co budete potřebovat, se vleze do jednoho batohu. Můžete tak trávit více času na vodě, sportovat nebo cvičit jógu v přírodě. SUP je vhodný pro celou rodinu i pro delší dobrodružné cesty na jakékoliv vodní ploše a také pro surfování nebo sjíždění řek. ANOMY paddleboardy jsou oblíbené mezi majiteli obytných aut, přívěsů a 4WD nebo majiteli lodí a jachet.

 

 

Švýcarské nafukovací paddleboardy MINT LAMA

Jak název napovídá, tyto nafukovací paddleboardy jsou ideálním společníkem pro celou rodinu. Například rodiče a dítě mohou být bez problémů přepravováni současně. Zábava je zaručena i se svým čtyřnohým přítelem! Naše nejširší deska má vysoký objem a je proto velmi uživatelsky přívětivá a stabilní. Výsledkem je, že deska SUP MINT LAMA – FAMILY 10.6 je také dokonalým společníkem pro provádění jógy, pilates nebo protahovacích cvičení bez převrácení. Jedinečné TOP provedení Vás ohromí. Tato Švýcarská značka – MINT LAMA – plně uspokojí celou rodinu na cestách za dobrodružstvím.

 

Nafukovcí Hobie Kajaky s unikátním pohonem MirageDrive

 

Pokud se chcete na své příští rodinné cestě trochu pobavit, nehledejte nic jiného než nový TOP model a NOVINKA 2022 Hobie iTrek Fiesta MirageDrive. Tento jedinečný nafukovací DUO/QUATTRO kajak je vybaven čtyřmi pohodlnými sedadly a dvěma pohony MirageDrives GT s technologií Glide a Kick-Up Fins s možností rozšíření až na 4 pohony MirageDrives. Celkem hned tři nafukovací modely iTrek a také nafukovací IEclipse.

   

 

Cestovní 12V odpařovací chlazení TRANSCOOL

 

Nová modelová 2022 řada velmi oblíbených chlazení do karavanů TRANSCOOL 12V/24V/110-230V + POWER je vhodný do vašeho, karavanu, obytného vozu, lodě, autostanu, kamionu nebo 4WD, stanu chaty, srubu nebo v domácnosti! Nevyžaduje žádné řezání, vrtání ani trvalou montáž.

Jednoduše ho naplňte vodou a zapojte do zásuvky cigaretového zapalovače. Je to lehký, vysoce účinný dvanáctivoltový přenosný chladič vzduchu, který byl vyvinut a vyroben pro australské podmínky.

 

 

ADVENTURE CENTRUM osobně prověřuje v praxi všechny produkty. Jsme s Vámi i na veletrzích již 17 let a naši zákazníci jsou vždy překvapení a spokojení, což nás velmi těší. Můžete nás také navštívit v našem showroomu a obchodě, kde Vám rádi vše předvedeme, vysvětlíme a poradíme.

 

Těšíme se na setkání v Praze Letňanech HALA 7/B07

 

 


Více
Závěrečná zpráva FOR CARAVAN 2023

Facebook
Tipy na výlety
Sociální sítě