FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Návštěvnická soutěž o zapůjčení obytného vozu od firmy schaffer-mobil Wohnmobile GmbH na týden

Aktuality


CAMPI - přípravek pro chemická WC

POZOR - VELETRŽNÍ AKCE 1+1
Kupte 1 lahev (2 litry) CAMPI BLUE nebo CAMPI GREEN za veletržní cenu 199,-Kč a druhou lahev CAMPI RED
dostanete jen za 1,-Kč
CAMPI je koncentrovaná kapalina, která rozkládá obsah v nádržích na fekálie v přenosných toaletách a stálých
toaletách v kempových přívěsech a na jachtách. Kompozice vůní přípravku zaručuje v místnosti pocit čistoty a
svěžesti. Neobsahuje formaldehyd.
- likviduje nepříjemný zápach, ponechává stálou a svěží vůni
- urychluje rozklad fekálií a toaletního papíru
- usnadňuje vyprazdňování toaletních nádrží
- omezuje vznik plynů a usazenin
- udržuje toaletu v čistotě

2020-02-20 08:12:24 Více  

Alu-Cab Canopy Camper- obytná nástavba na pick-up.

Hliníková obytná nástavba určena pro většinu evropských pick-upů. Vyrábí se v provedení extra-cab nebo double cab. Velkou předností nástavby je nízká hmotnost: 250kg. Canopy Camper je vybaven postelí s matrací a umožňuje pohodlné přespání několika osob. Nástavbu lze opatřit markýzou Alu-Cab 360 nebo sprchovým koutem. Pevná hliníková konstrukce umožňuje převážet vybavení na bocích nástavby. Sklápěcí střecha odolává velikému zatížení. Na střeše nástavby, lze převážet sportovní vybavení (jízdní kola, surf atd), které se při kempování a rozložení nástavby nemusí  demontovat. 

2020-02-20 07:49:36 Více  

Bazar karavanů na výstavě FOR CARAVAN 2020

Chcete nabídnout svůj karavan nebo obytný vůz k prodeji na výstavě FOR CARAVAN? Využijte možnosti a nabídněte ho několika tisícům návštěvníků, kteří výstavu navštíví. Bazarová stání budou v provozu po celou dobu výstavy (pátek – neděle) na venkovní ploše před Vstupní halou I a II výstaviště PVA EXPO PRAHA. Prodejní místo je nutné předem zarezervovat doručením vyplněného objednávkového formuláře, který najdete v sekci Pro vystavovatele nebo si ho můžeze stáhnout přímo  ZDE. Ceny pro vystavení vozu jsou rozděleny podle velikosti exponátů. Po úhradě převodem nebo v hotovosti na registraci vystavovatelů obdržíte bazarovou kartu pro zveřejnění potřebných technických údajů a kontaktů. Zároveň obdržíte vystavovatelský průkaz, který Vás opravňuje k bezplatnému vstupu na výstaviště po celou dobu výstavy a tak můžete být s případnými zájemci okamžitě v osobním kontaktu.
Více informací na telefonu +420 724 019 265 nebo emailu forcaravan@abf.cz

2020-02-19 11:22:52 Více  

2. KOLO ČESKÉHO POHÁRU V BOULDERINGU NA VELETRHU

 

Máte v plánu se zúčastnit nominačních závodů do české reprezentace? Nebo si chcete vyzkoušet lezení po mobilní lezecké stěně? Využijte unikátní možnosti a přijďte na veletrh, Hala 7 už na vás čeká! Program ČESKÉHO POHÁRU V BOULDERINGU naleznete zde.

2020-02-18 17:55:40 Více  

Nabídka ubytování v Camping Sokol Praha 9 v průběhu konání FOR CARAVAN

Pro zájemce o ubytování v kempu jsou k dispozici místa  v areálu Camping Sokol Praha - Praha 9, Dolní Počernice (viz www.campingsokol.cz). Kemp je běžně v tomto období zavřený, ale v případě zájmu bude  v době veletrhu otevřen.

Rezervace předem jsou nutné na e-mailu (info@campingsokol.cz) nebo telefonu (+420 777 553 543).

 

Informace a podmínky k  parkování v karavanovém městečku vedle areálu PVA budou zveřejněny do konce února.

 

 

2020-02-13 14:50:02 Více  

Páteční odpoledne pro karavanisty

Páteční odpoledne pro karavanisty se stává již tradicí. Na co se letos můžete těšit?

 

Cestujeme a kempujeme ve Slovinskupřednáškový sál, Hala č. 1, 14.00 - 15.00

Klára Hájek Velinská vás společně s Michalem Kurou, ředitelem Slovenija center Praha, seznámí s těmi nejzajímavějšími slovinskými kempy a cestovními tipy v této zemi.  

 

Skotsko - ráj cestovatelů přednáškový sál, Hala č. 1, 15.00 - 16.00

Povídání o Skotsku, jeho poznávání v obytném autě a příbězích, které můžete zažít i vy. Průvodcem na tomto výletě vám bude fotograf a cestovatel Jakub Moravec.  

 

Stellplatzy v České republice - přednáškový sál, Hala č. 1,  16.00 - 17.00

Co je to stellplatz a proč je důležité podporovat jejich výstavbu v České republice, jaké kraje se do podpory výstavby aktivně zapojily a proč je jedním z největších podporovatelů právě Středočeský kraj? Na to vše a ještě mnohem více odpoví Klára Hájek Velinská společně se Stanislavem Dvořákem, zástupcem Středočeského kraje. Přednáška ve spolupráci s Asociací kempování a karavaningu.

 

2020-02-10 18:34:25 Více  

Poctivá jídla na doma, do práce i na cesty na DEK.cz

Společnost DEK a.s. je dlouhodobě leaderem na poli stavebních materiálů. V letošním roce však rozšířila své portfolio o balená sterilovaná jídla, která mohou být zajímavým produktem na každé cestě nebo kdykoliv, kdy nebudete mít prostor vařit. DEK poctivá jídla vynikají svou dlouhou trvanlivostí a nenáročným skladováním při teplotě až do 30 ⁰C. Tyto vlastnosti jsou zajištěny pomocí speciální formy sterilace, kdy všechny naše pokrmy můžete připravovat bez použití umělých dochucovadel, barviv, konzervantů a éček. Všechna jídla jsou připravována v ČR, s vysokými nároky na kvalitu a chuť. Tato hotová jídla můžete mít kdykoliv po ruce a pomocí mikrovlnné trouby nebo hrnce připravit během pár minut.

 

2020-02-07 13:44:58 Více  

Egoé nest

Je to velmi jednoduché. Stačí vložit vestavbu Egoé nest do vašeho vozu a ten se velmi rychle promění v komfortní kempingové auto. Víme, že výbava pro opravdový autokemping musí něco vydržet, ale zároveň chceme, aby byla elegantní a praktická. Díky tomu „bydlíte“ venku stejně pohodlně jako doma. Novinkou je v tomto roce naše nejmenší autovestavba Camper, která je určená pro MPV, SUV a COMBI vozy.

2020-02-07 12:35:59 Více  

CARAVAN Plus – Prodej + Půjčovna + Servis + Příslušenství

Firma CARAVAN Plus na veletrhu FOR CARAVAN opět po roce představí nejnovější modely obytných automobilů Ahorn v moderním designu a různých výbavách. Novinkou pro rok 2020 nástup nového podvozku Renault Master IV, který kromě inovované motorizace zcela zásadně změnil svůj design.V kombinaci s nadčasovým interiérem auta působí jako celek velmi atraktivně. Tyto modely lze objednávat jak v provedení polointegrovaném, tak i alkovnové modely pro např. vícečlenné rodiny. K vidění budou různá uspořádání, na vystavených modelech i mnoho doplňků, kterými lze obytný automobil dovybavit k Vaši úplné spokojenosti.

2020-02-06 16:27:00 Více  

Nově na veletrhu: boulderingové závody a sekce Outdoor

V Hale 7 se při veletrhu uskuteční 2. kolo Českého poháru v boulderingu. Přijďte v sobotu a v neděli fandit! A pokud jste si chtěli lezení na stěně bez jištění vždycky vyzkoušet, přijďte v pátek, budete mít možnost.

V Hale 7 navíc pořídíte outdoorové oblečení a vybavení do přírody - veletrh FOR CARAVAN totiž nově doplní sekce Outdoor.

2020-02-01 19:31:58 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2019

Facebook
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje