FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Pořiďte si ergonomickou zdravotní židli a výškově nastavitelný stůl a zlepšete svou produktivitu!

Společně s partnery sedetzdave.cz a DELSO INTERIÉRY z veletrhu FOR INTERIOR jsme si pro vás na našem marketplace shopex.cz připravili akci, která je zaměřena na všechny, kteří tráví mnoho hodin před svým počítačem. Tato akce se vztahuje na ergonomické zdravotní židle a výškově nastavitelné stoly, které si můžete přizpůsobit svým potřebám a vkusu. Vytvořte si pohodlnou a efektivní pracovnu ať už doma nebo ve vaší kanceláři. Vaše tělo vám za to poděkuje, a vy sami si oceníte pohodu při práci a nárůst vaší produktivity.

2023-09-14 21:42:01 Více  

Caravan Adventure – půjčovna obytných vozů Praha 9 – Satalice

Cílem naší půjčovny je nabídnout auta připravená a vybavená tak, aby si v jakémkoli období stačilo vzít osobní věci a vyrazit na dovolenou. Cenu máme stanovenou bez dalších příplatků a ke každé zápůjčce dáváme den navíc na vrácení auta.

 

Půjčovnu obytných vozů Caravan Adventure založila na jaře 2021 parta nadšenců. V současné době provozujeme tři auta (pro 4 a 5 lidí).

 

2023-06-29 12:46:26 Více  

Děkujeme všem účastníkům veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT!

14. ročník FOR CARAVAN a 6. ročník FOR BOAT navštívilo 27 537 lidí a meziročně se tak zájem zvýšil o téměř 10 000 návštěvníků. Na hrubé výstavní ploše přes 22 000 m2 prezentovalo své novinky 138 vystavovatelů.

 

Úspěch akcí se měří spokojeností návštěvníků, vystavovatelů a partnerů veletrhů. Pozitivní zpětná vazba je pro nás hnacím motorem do dalšího ročníku.

 

Věříme, že jste si to užili stejně jako my a těšíme se na viděnou za rok v termínu 15. - 17. 3. 2024!

 

2023-03-29 08:59:33 Více  

Záznam živého streamu z FOR CARAVAN a HOLIDAY WORLD

Nemohli jste dorazit na veletrh? Buďte s námi online a podívejte se na několikahodinové pásmo rozhovorů, informací, zajímavostí a novinek pro cestovatelské nadšence!

 

 

2023-03-20 10:58:20 Více  

PARK4CAMPER - skupina s vizí a ambicemi pro jednodušší a dostupnější karavaning

Společnost Park4camper s.r.o. nabízí komplexní řešení zcela autonomních karavanových stání od návrhu, přes projekt, výstavbu a dodávku technologií, až po správu stellplatzu.

 

Na Výstavě For Caravan 2023 představíme sortiment vybavení pro karavanová stání od firmy CamperSystem.   

 

Pro návštěvníky karavanového městečka instalujeme stojan Camper Drop Zero, na výdej pitné vody a likvidaci WC odpadu.

 

www.park4camper.cz

www.campersystem.cz

 

2023-03-14 15:44:33 Více  

Velkoobchodní a maloochodní prodej rozkladové WC chemie.

 

Rozpustné práškové kapsle QuickScents jsou rychlý, svěží a snadný způsob, jak připravit Vaše přenosné toalety k perfektnímu provozu. Jedinečná patentovaná Triple Molecular Technologie zajišťuje časové uvolňovaní biocidů, které aktivně přispívají k procesu rozkladu fekálií, působí proti bakteriím způsobujícím zápach, dodávají dlouhotrvající vůní a silné modré barvivo. Stále více zákazníků používá špičkové výrobky Safe T Fresh pro snadnou manipulaci “Drop-in-go”. Pohodlná a čistá manipulace spolu s bezkonkurenčně cenově nejvýhodnějším řešením provozu mobilních toalet dělá z naší značky lídra na trhu.Používejte ve svém mobilním záchodě pouze osvědčenou a speciální rozkladovou WC chemii. Naše kvalitní záchodová chemie rozkládá odpad v kazetě, desinfikuje toaletu a likviduje zápach. V naší nabídce najdete tekutovou rozkladovou chemii Aleco, Agachem, Blue Toilet Power, kapslečisticí a leštící přípravkymycí přípravky i chemická WC.

 

2023-03-14 08:27:46 Více  

KaravanTravel.cz v Hale 2, na stánku č.2A01

 

KaravanTravel.cz v Hale 2, na stánku č.2A01 představuje novou produktovou řadu prémiových obytných vozů Eura Mobil. Můžete se těšit na novinky na platformě Mercedes-Benz a Fiat Ducato, nové modelové řady výrobce CI, konkrétně CI Horon a CI Magis+ s širokou nabídkou skladových vozů připravených speciálně pro návštěvníky veletrhu For Caravan. Uvidíte také novinky v segmentu obytných vestaveb Mobilvetta, CI, Clever Vans a EuraMobil.

 

2023-03-13 10:04:28 Více  

Oficiálními vozy veletrhu FOR CARAVAN a FOR BOAT je značka Ford

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu, automobilky Ford. Navštivte na výstavě stánek auto MOTOL BENI nebo si řekněte o nabídku jednoduše ZDE.

 

2023-03-08 08:53:18 Více  

ADVENTURE CENTRUM

 

ADVENTURE CENTRUM se již řadu let zaměřuje na výjimečné produkty skvělých světových značek, které si pečlivě vybíráme pro cestování, kempink, caravaning, vodní sporty, ekologii, udržitelnost a patentované technologie. Na nezávislé cestování jsme specialisté. Představíme celou řadu skvělých značek. Na veletrhu představí nejen novinky na solární bázi.

Život mimo síť nikdy nebyl snazší

 

2023-03-07 09:14:33 Více  

Campingworld Neugebauer, cz

Jako autorizovaný prodejce nabízíme v Čr prémiové obytné vozy značky Carthago a Malibu. V několika větách se dá shrnout myšlenka tohoto výrobce: CARTHAGO DNA znamená:

 

U všech modelů Carthago najdete společné prvky, jedinečné vlastnosti a konstrukční řešení, které zároveň odlišují naše vozy od konkurence. Patří mezi ně především unikátní bezdřevá konstrukce karoserie, dvojitá podlaha s promyšlenou koncepcí úložných prostor, optimální rozložení hmotnosti, komfortní systém vytápění a klimatizace a v neposlední řadě, díky skloněné palubní desce, výborný výhled z vozidla, který přispívá k bezpečnosti provozu. Naše vozy díky konceptu Carthago DNA poznáte na první pohled!

 

2023-03-07 09:20:52 Více  následující
Závěrečná zpráva 2022

 

Facebook
Tipy na výlety
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje