FOR CARAVAN
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Caravan Adventure – půjčovna obytných vozů Praha 9 – Satalice


 

Cílem naší půjčovny je nabídnout auta připravená a vybavená tak, aby si v jakémkoli období stačilo vzít osobní věci a vyrazit na dovolenou. Cenu máme stanovenou bez dalších příplatků a ke každé zápůjčce dáváme den navíc na vrácení auta.

 

Půjčovnu obytných vozů Caravan Adventure založila na jaře 2021 parta nadšenců. V současné době provozujeme tři auta (pro 4 a 5 lidí).

 

 

Chtěli jsme vytvořit půčovnu, ve které bychom si sami rádi auto půjčili. Dlouho jsme vybírali a nakonec se rozhodli pro značku Etrusco (italský design pod hlavičkou firmy Hymer), která podle našeho názoru splňuje požadavky na komfort, praktičnost, funkčnost i kvalitu zpracování. Všechna nabízená auta jsou polointegrovaná a poskytují maximální pohodlí v rozumné velikosti. Pro jejich řízení stačí ŘP skupiny B a doložnost mají více než 500 kg.

 

 

Ceny jsou bez dalších příplatků – obsahují kompletní výbavu, neomezený nájezd, spotřebovaný plyn, závěrečný úklid a především ke každé zápůjčce možnost vrácení auta až den následující po posledním dni výpůjčky. Toto se nám, myslíme, podařilo a za dva roky naší existence máme již přes 100 spokojených klientů a mnozí z nich naše služby využívají opakovaně.

 

Naši nabídku si můžete zobrazit na stránkách www.caravanadventure.cz  


Více
Závěrečná zpráva FOR CARAVAN 2023

Facebook
Tipy na výlety
Sociální sítě