FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR CARAVAN

FOR CARAVAN přivítá své návštěvníky letos na podzim – zapište si do diáře termín 9.-11.10.2020!

Veletrh FOR CARAVAN  se letos uskuteční mimořádně během druhého říjnového víkendu. A máte se na co těšit! Jako vždy budete mít k dispozici velkoprostorové expozice  s desítkami nablýskaných vozů, cestovatelské přednášky pro inspiraci na zimní i budoucí jarní sezónu, velmi oblíbenou expozici retro kousků z doby výroby minulého století  nebo simulátory otočení automobilu pro vyzkoušení a zvýšení vaší bezpečnosti v silničním provozu. Poprvé budete mít také  možnost využít nabídku na tipy, jak strávit příjemný čas v jednotlivých krajích Čech a Moravy.

Účast již dnes potvrdily všechny firmy, které v karavaningu a kempingu opravdu něco znamenají.  Namátkou vybíráme Caravan Metropol  s připravovaných stánkem o tradiční rozloze více než 1000 m2, Camping World Neugebauer, KaravanTravel, Hykro, Top Trade, Kov Velim,  Egoé,  Campers4U,  KPS  Automobile a mnoho dalších.

Máme pro vás připravené novinky, pojďte se s námi začíst a inspirovat, postupně Vám je zde představíme.

Těšíme se na Vás v říjnu v Letňanech!

2020-08-13 09:44:27 Více


Kempování s Ranní Dvojkou 

Nenechte si ujít živé vysílání s Daliborem Gondíkem! Můžete se stát součástí vysílání a navíc si zasoutěžit o kvalitní spacáky od Hudy sport nebo o digitální DAB+ rádia a dárkové balíčky Dvojky. Těšit se můžete také na perfektní klobouky Bushman, malé občerstvení od Salaterie Ugo a ledové čaje Teekanne Fresh.

Vždy ráno v těchto kempech:
Kempování s Ranní Dvojkou ŽIVĚ 7:00–9:00

Čechy
20. 7. – Camping Amerika – Františkovy Lázně
21. 7. – Family Kemp – Máchovo jezero
22. 7. – Camp Dolce – Trutnov
23. 7. – Autokemp Seč Pláž
24. 7. – Rekreační středisko Stará Živohošť – Slapy
Morava
10. 8. – Vranovská pláž – Holiday park
11. 8. – Autokemp Merkur – Pasohlávky
12. 8. – Camp Strážnice
13. 8. – Morava Camp – Mohelnice
14. 8. – Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Užijte si léto a těšíme se na vás v říjnu v Praze na FOR CARAVAN!

2020-07-20 15:36:06 Více


Uvidíte v říjnu na FOR CARAVAN: Nový Nestbox Tramp

Egoé Nest představuje nejmenší kempingovou autovestavbu pro milovníky spartánského cestování. Stále se rozrůstající řada produktů Nestbox byla před začátkem domácí cestovatelské sezóny doplněna o kompaktní variantu Nestbox Tramp.

 

 

Oproti příbuznému modelu Nestbox Camper došlo ke zjednodušení konstrukce a zmenšení základního korpusu na šířku 95 cm, což umožňuje osadit vestavbou i vozy typu Dacia Duster nebo Jeep Wrangler. Kolibřích rozměrů bylo dosaženo například zredukováním původního vařiče při zachování jeho výhod. Dá se celý z vestavby vyjmout a použít samostatně mimo vůz. Totéž lze udělat i s hořákem s plynovou kartuší a přibalit si je s sebou na túru. Původní, prostorově náročnější zdroj vody je v Nestboxu Tramp nahrazen tlakovým vakem o objemu 15 l, který je ovládaný nožní pumpou a není tedy závislý na elektřině. Vak je vyjímatelný a posádka ho může podle potřeby použít i jako sprchu. 

Hlavní korpus pak obsahuje úložný prostor pro potraviny, který je možné doplnit o praktickou termotašku, jako další úložné prostory poslouží plastové šuplíky. Ve výbavě nechybí ani integrovaná krájecí deska s nožem a samozřejmě prostor pro nezbytný ešus a ostatní inventář.

“Moderní tremp sice netouží po mnohahvězdičkovém hotelu, ale také už nutně nepotřebuje nocovat pod širákem s šiškami vytlačenými do zad. Věříme, že milovník treků a túr naopak ocení pohodlnou spací plochu na matraci a rovném roštu, které po výkonu uleví unavené páteři. Malý tedy rozhodně neznamená méně pohodlný,” říká designer Bob Novotný ze studia 519. Spací rošt o velikosti 95 x 195 cm tvoří jednotlivé, do sebe zapadající části, takže rozložení a složení lůžka je otázkou okamžiku.

Vznikla rozměrově úsporná autovestavba z prvotřídních materiálů zaručující kvalitu, na kterou jsou zákazníci Egoé zvyklí. Výsledkem je produkt, který může udělat radost každému, kdo touží po kempování s běžným osobním autem. 

S novou autovestavbou Nestbox Tramp se můžete seznámit na stránkách https://www.egoe-nest.eu/cz/tramp/

 

2020-07-14 14:22:29 Více


To tady ještě nebylo! Kulturní léto na výstavišti PVA EXPO PRAHA

Letňanské výstaviště čeká letos velká premiéra. PVA EXPO PRAHA se na více než 2 měsíce promění v jedinečný kulturní areál!

 

Příběh našeho výstaviště píšeme řadu let a nyní do něj přidáváme další kapitolu –⁠ PRAGUE KEMP LETŇANY. V rámci tohoto unikátního projektu si budete moci od 13. 6. do 21. 8. vychutnat více než 60 kulturních představení pod širým nebem. Vždy od úterý do neděle budou na programu koncertydivadelní hry nebo filmy.

 

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Kulturní léto zahájí v sobotu 13. 6. svým koncertem James Cole, na kterého v neděli 14. 6. naváže Prague Film Orchestra. Vystoupení dále potvrdily legendy a hvězdy hudební scény jako Olympic, Arakain, Petra Janů, Václav Neckář & Bacily, Leoš Mareš, Hana Zagorová a Petr Rezek, Michal David, Petr Kolář, Visací Zámek, Rybičky 48, Jelen, Debbi nebo Prague Film Orchestra. O divadelní zážitek se pak postarají hry Natěrač nebo Příště ho zabiju sám!

 

LETNÍ SCÉNA, JAK MÁ BÝT

Díky prvotřídní letní scéně si vždy užijete skvělou show, ze které se vám ani nebude chtít odejít! Připravena bude stage o rozměrech 16 x 11 metrů s LED rozjížděcí stěnou a vysoce kvalitní zvukovou technikou. Na místě najdete také stánky s občerstvením, aby vám během večera opravdu nic nechybělo. Všechno samozřejmě zvládneme za dodržení vládních bezpečnostních opatření. :)

 

PROGRAM NEUSTÁLE AKTUALIZUJEME: https://praguekemp.cz/#schedule

ONLINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK: https://vstupenky-pva.cz/

 

Podle typu akce si můžete vybrat vstupenku na STÁNÍ nebo pro AUTOMOBIL.

Kapacita akcí je OMEZENA: do 21. 6. – 500 osob | od 22. 6. – 1 000 osob

 

NOVINKY A SOUTĚŽE O VSTUPENKY JIŽ BRZY NA  FACEBOOKU A INSTAGRAMU

 

2020-06-08 11:34:38 Více


Výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT se letos mimořádně konají na podzim

Největší tuzemské výstavy obytných automobilů, karavanů, lodí a vodních sportů se uskuteční v náhradním termínu 9.–11. října 2020. Jsme rádi, že se nám podařilo na společném jednání se zástupci vystavovatelů karavanů a Asociací lodního průmyslu dohodnout na přesunu konání veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT do podzimního termínu.

 

Předprodej vstupenek na nový termín výstavy bude na našem e-shopu vstupenky-pva.cz zahájen 10. 7. 2020.

 

Všem fanouškům karavaningu, lodí a vodních sportů děkujeme za přízeň a vyjadřovanou podporu v této mimořádné době. Vážíme si toho a těšíme se na brzké setkání se všemi vystavovateli, partnery a návštěvníky na této oblíbené akci v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

2020-04-06 08:52:14 Více


Egoé - autovestavby Nestbox

Je nám líto, že letos For Caravan nevyšel, ale na autovestavby Nestbox se můžete přijít podívat na náš pražský showroom. Rádi vás uvidíme a předvedeme produkty, vznikající v moravských Bílovicích. Kromě autovestaveb Nestbox to jsou lyže Egoé move nebo venkovní nábytek Egoé life.

Další informace při rozkliknutí Více...

2020-03-13 09:35:41 Více


Dny otevřených dveří společnosti KaravanTravel.cz od 12. 3. do 30. 4.

Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří  společnosti KaravanTravel.cz, které probíhají v  pracovních dnech od 9:00 do 18:00 hodin a také o víkendech — zde však po telefonické domluvě +420 792 320 382. Jsme autorizovaný zástupce značek  Eura Mobil, CI Caravans International a Mobilvetta z koncernu Trigano,  a německé značky obytných dodávek Clever Vans. Vozy nejen prodáváme a půjčujeme, ale zajišťujeme i komplexní servis včetně montáže příslušenství. Máme jednoduchou filozofii, nabízet zákazníkům špičkové obytné vozy za atraktivní ceny, výhodně nakupujeme a proto vozy výhodně prodáváme.

Další informace při rozkliknutí Více...

2020-03-13 09:18:14 Více


Caravan Plus a Doplnkyprokaravany.cz

Drazí karavanisté,
mrzí nás celkový vývoj situace, která nastala v posledních dnech, ale plně respektujeme a chápeme rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, která s účinností od včerejšího dne zrušila veškeré akce nad 30 osob.
V důsledku těchto opatření byl zrušen i FOR CARAVAN, na který jsme pro Vás měli letos připravených dost novinek . Uvidíme, co přinese čas, ale my jsme pro Vás připraveni v plné síle na sezónu a pevně doufáme, že život na čtyřech kolech nebude nijak ohrožen.

Další informace při rozkliknutí Více ...

2020-03-13 08:58:37 Více


CAR-STAR - vozy za veletržní ceny

Veletrh For Caravan byl bohužel zrušen, ale my jsme připraveni Vám v našich prostorách nabídnou prohlídku obytných vozidel včetně zázemí našeho servisu pro obytné vozy a karavany.

Představujeme nové modely roku 2020 značek Rapido a Itineo. 

V naší nabídce nechybí novinka roku 2020, Rapido 8086DF.

Délka 7,2 metru, zdvojená podlaha, AL-KO podvozek a nová 9-ti stupňová automatická převodovka jsou připraveny zvýšit Váš komfort na cestách.

 Další informace při rozkliknutí Více....

 

 

 

2020-03-13 08:45:11 Více


ADRIA - den otevřených dveří v Sedlčanech a v Brandýse

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na našich prodejnách v Sedlčanech a v Brandýse nad Labem. Na obou showroomech budeme mít mimořádně otevřeno v sobotu 14.3. 2020 od 9,00 do 17,00 ????????????. Rádi Vás uvidíme! Zasíláme orientační plán rozmístění jednotlivých modelů.

Seznamy modelů při rozkliknutí odkazu Více ....

2020-03-13 08:33:06 Více


Campingworld Neugebauer, cz - on-line výstava na provozovně

Vážení zákazníci, přátelé obytných vozů Carthago a Malibu,
pečlivě sledujeme aktuální vývoj v České republice. Stále zůstává v platnosti naše pozvání do Pohořelic tento víkend, kde budeme dbát na to, aby v areálu nebylo více, než 30 lidí. Proto doporučujeme rezervaci vaší návštěvy u prodejců na telefonních číslech 722912915 a 722912913.
Pro ty z vás, kteří ale nemohou, nebo nechtějí přijet k nám, připravujeme videoprezentace modelů, které měly být k vidění v Praze. Vozidla jsme už dopravili zpět do Pohořelic a zítra ráno začneme natáčet. Sledujte náš facebookový profil, ať je nezmeškáte… A které modely to jsou? Dozvíte se při rozkliknutí odkazu Více...

2020-03-13 08:25:25 Více


Aktuální sdělení společnosti ABF, a.s. k opatření Bezpečnostní rady státu

Vážení návštěvníci, obchodní a mediální partneři,

 

v souvislosti s mimořádným opatřením vydaném dnes 10. 3. 2020 Bezpečnostní radou státu se odkládají všechny naše veletržní a jiné akce s předpokládanou účastí nad 100 osob. Opatření se týká nejbližších akcí pořádaných v PVA EXPO PRAHA.

 

UZAVŘENÍ PROVOZU

V souvislosti s mimořádným opatřením vydaném dne 10. 3. 2020 Bezpečnostní radou státu se do odvolání uzavírá provoz areálu a odkládají všechny veletržní a jiné akce.

 

V nejbližších dnech vás budeme informovat o dalším postupu.

 

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

 

2020-03-11 16:24:19 Více


Kvalitní jídlo na dovolenou od Hamham.cz

Všichni máte rádi svobodu. Tak si ji zabalte sebou na dovolenou. Svoboda v jídle - s Hamham.cz žádná starost. Máme pro Vás bezpracná a skvělá jídla na dovolenou. Na výběr máte z 80 druhů od dukátových buchtiček až po pečená žebra. Jídla jsou balená po jedné porci, v úsporném a lehkém obalu. Ušetříte místo v lednici a jídla ohřejete přímo v obalu ve vodní lázni. Žádné nádobí, žádné míchání. Každý si ohřeje jídlo, dle chuti. Mějte svoji svobodu všude. Když ji náhodou nevyužijete všechnu, naše jídla vydrží. V lednici na Vás počkají 60 dnů.

2020-01-29 12:57:31 Více


Den otevřených dveří v Hykro, s.r.o.

Rádi bychom Vás pozvali ve dnech 13. – 14. 3. 2020 na Den otevřených dveří v prostorách naší provozovny v Praze 5 – Řeporyjích.

 

Co můžete očekávat?????


Desítky úžasných obytných vozů a karavanů za
VÝSTAVNÍ CENY + prodej příslušenství.

 

 

Pátek 13. 3. - od 8:00 do 18:00
Sobota 14. 3. - od 9:00 do 17:00

 

www.hykro.cz

 

2020-03-12 10:23:00 Více


Prodloužená otevírací doba 14.3.2020 v BURIMEX s.r.o.

Tuto sobotu 14.3. budeme mít otevřeno od 10:00 do 17:00.

Budete mít možnost nakoupit váš vysněný karavan se slevou jaká byla původně plánovaná na veletrh, ale v mnohem větším klidu naší společnosti. Všechny karavany budeme mít otevřené a připravené na klidnou prohlídku. Po celou dobu se vám věnovat team zkušených prodejců. Máte- li zájem o nový karavan, toto je vaše příležitost prohlédnout si karavan bez stresu a případně rovnou koupit za výhodnou cenu.

 

Pro více informací nás prosím kontaktujte na telefonu 311 280 300, nebo na emailu info@burimex.cz. Budeme rádi, když nám dáte vědět, kdy přijedete. 

 

2020-03-12 10:07:44 Více


VIDIX

Nový e-shop www.vidix.cz konečně v provozu. Pro první zákazníky máme speciální dárek a tím je sleva 20% na všechny brýle 3F Vision. Akce platí do konce března 2020. Slevový kód: VIDIX (vyberte zboží a kód zadejte v košíku)

 

 

2020-03-12 10:03:45 Více


Online veletrh na Procamping.cz

Procamping.cz uspořádá svůj vlastní online veletrh. Od čtvrtka do pondělí budou produkty prodávany za veletržní ceny (od 20% sleva na vše), navíc doprava zdarma pro všechny objednávky. K tomu dostanete omalovánky a časopis ProCamper ke každé objednávce, jak kdybyste byli na veletrhu. Technická podpora na telefonu i sociálních sítích bude zajištěna rovněž od čtvrtka do pondělí včetně víkendu v čase 9 - 18h.

 

Více na https://procamping.cz/shop

 

 

2020-03-12 09:51:14 Více


POZVÁNKA - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, BLUE RENT a.s.

Veletrh For Caravan byl bohužel zrušen, ale pro ty, kteří se na výstavu chystali, pořádáme DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

S potěšením, a možná ve větším klidu než na výstavě, budeme mít možnost představit Vám kompletní nabídku zajímavých vozů na prodej. 

 

Mezi největší lákadla patří exkluzivní vůz Concorde Centurion 1060 GI s garáží na ikonický F500, obytné vestavby Pössl nově i s automatickou převodovkou, průřez produkcí vozů značky Etrusco nebo rodinné alkovny Giotti. 

 

Dále nabízíme technické konzultace a poradenství, zvýhodněnou nabídku servisních prací. 

 

Pro registrované návštěvníky možnost zkušebních jízd s novou 9-st. automatickou převodovkou Fiat!  

2020-03-11 17:09:10 Více


AUTO MOTO PŘIKRYL s.r.o.

2020-03-11 16:21:40 Více


Aktuální sdělení společnosti ABF, a.s. k opatření Bezpečnostní rady státu

Vážení návštěvníci, obchodní a mediální partneři,

 

v souvislosti s mimořádným opatřením vydaném dnes 10. 3. 2020 Bezpečnostní radou státu se odkládají všechny naše veletržní a jiné akce s předpokládanou účastí nad 100 osob. Opatření se týká nejbližších akcí pořádaných v PVA EXPO PRAHA.

 

UZAVŘENÍ PROVOZU

V souvislosti s mimořádným opatřením vydaném dne 10. 3. 2020 Bezpečnostní radou státu se do odvolání uzavírá provoz areálu a odkládají všechny veletržní a jiné akce.

 

V nejbližších dnech vás budeme informovat o dalším postupu.

 

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

 

2020-03-11 16:24:19 Více


Důležité sdělení společnosti ABF, a.s.

 

Praha 2. března 2020, 15.00 hod. – Společnost ABF, a.s. si plně uvědomuje závažnost situace ohledně šířící se nákazy koronaviru COVID – 19 a sleduje doporučení a opatření Bezpečnostní rady státu a orgánů ochrany veřejného zdraví. V této chvíli nejsou těmito orgány vyhlášena žádná mimořádná opatření, která by jakkoli omezovala pořádání veřejných akcí včetně veletrhů a výstav. Výjimkou je pořádání Světového poháru biatlonistů v Novém Městě na Moravě (5.–8. 3. 2020), kterého se účastní závodníci a návštěvníci z celého světa, včetně rizikových oblastí. Na veletrzích, které jsou v následujících týdnech plánovány na výstavišti PVA EXPO PRAHA, se prezentují prioritně vystavovatelé a účastní se ho návštěvníci z České republiky. Přípravy těchto veletrhů a jejich doprovodných akcí proto probíhají stejně jako v minulých letech. S ohledem na doporučení orgánů ochrany veřejného zdraví budou na výstavišti PVA EXPO PRAHA preventivně posílena hygienická opatření.

 

V případě, že příslušné orgány vyhlásí jakákoli mimořádná opatření či omezení pro pořádání hromadných akcí, bude na ně společnost ABF, a.s. adekvátně a bezodkladně reagovat.

 

2020-03-10 10:44:47 Více


BUSHMAN - Outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení

Značka BUSHMAN  je ohodovým partner projektu Škoda 100 na cestách. Jana a Daniel Urbanovi zase vyrazili na dlouhou cestu „kilem“. Škodou 100 z roku 1969. Ze Strašína přes Pamír do Mongolska a nakonec do Prahy na Václavák. Po celou dobu veletrhu bude na stánku BUSHMAN k prodeji kniha Velká cesta škodou 100 do Mongolska - za zvýhodněnou cenu. Navíc v sobotu 14.3 od 16.00-17.00 na stánku BUSHMAN autogramiáda této knihy, a v době 17:30 - 18:30 přednáška Škody 100 - Hala 2D - festival Kolem světa.
Navíc se každý účastník veletrhu může zúčastnit naší soutěže: 
Vyfoť se s SKODA 100 vystavenou v e vstupní hale veletrhu a na stánku BUSHMAN dostaneš dárek. Za registraci na stánku dostaneš okamžitou slevu 150 Kč

2020-03-10 08:39:44 Více


Svět outdooru

 

Svět outdooru je časopis a web pro horaly a vyznavače outdooru. Na veletrhu si můžete prohlédnout čerstvě vydanou přílohu, Bike speciál Světa outdooru a nechat se inspirovat na vaše další výpravy za dobrodružstvím a adrenalinem.

 

Více o Světě outdooru se dozvíte na našem webu www.SvetOutdooru.cz nebo osobně na stánku na výstavě FOR BIKES v termínu 20.-22. 3. 2020.

 

2020-03-09 08:20:44 Více


Chtěli byste si užít dovolenou na hausbótu nebo na lodi? Firma Yachtboom půjčuje právě takové na Lipně i na Vltavě. ⚓️ Stezka Vltavy může být letošní léto  vaše!

 

2020-03-06 15:33:28 Více


Automobily značky Ford na veletrzích FOR CARAVAN a FOR BOAT

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner výstaviště PVA EXPO PRAHA si Vás dovoluje pozvat na prezentaci vozů v Hale 3. Hlavní hvězdou bude obytný Transit Custom Nugget! Přítomní specialisté z Auto Kora top Vám rádi představí i další automobily značky Ford a poradí s výběrem vhodné formy financování nebo pojištění.

 

Napište si o nabídku ZDE. 

2020-03-06 16:14:23 Více


TRANSCOOL EC3-F PLUS 12V odpařovací chladič vzduchu

Do vašeho, karavanu, obytného vozu, lodě, autostanu, kamionu nebo 4WD i stanu. Jednoduše všude tam, kde potřebujete ochladit. Nevyžaduje žádné řezání, vrtání ani trvalou montáž. Nová modelová řada Transcool EC3-F PLUS je rozšířena o další dva větrací otvory. Je lehký, vysoce účinný 12 / 24 – 230V přenosný odpařovací chladič vzduchu s minimální spotřebou 0,7 A – 1,7 A za hod.

 

NOVINKA / PREMIÉRA

Transcool - Přenosná lithiová baterie 12V / 60000 MAh-222W

S tímto přenosným lehkým lithiovým bateriovým zdrojem již nemusíte řešit další energii pro Váš Transcool EC3-F PLUS, kdekoliv a kdykoliv.

Napájejte Transcool EC3-F PLUS až 11 hodin při vysoké rychlosti ventilátoru a až 26 hodin při nízké rychlosti ventilátoru. 1x zásuvka cigaret DC12V / 15A pro napájení vašich zařízení Transcool nebo jiných 12V spotřebičů

Tato baterie je univerzální - můžete také napájet svůj přenosný počítač s nastavitelným výstupním výkonem od 12v-16v-19v nebo 21 voltů, 2x DC5V / 2.1A USB zásuvky pro dobití nebo napájení vašich mobilních telefonů atd., 18,5Ah @ 12vdc a váží pouze 1,5 kg (60000 MAh-222W), volitelný doplněk.

 

2020-03-05 12:42:27 Více


GoSun Fusion Hybrid

Světový BESTSELLER z USA a PREMIÉRA v Evropě, vařte, grilujte, pečte skvělá jídla kdykoliv a kdekoliv s vysoce výkonným solárním vařičem, grilem GoSun Fusion Hybrid. Za každého počasí i večer nebo ve stanu při kempování či v karavanu, doma prostě bez omezení.  GoSun Fusion Hybrid je první přenosná, solární + elektrická trouba na světě, která pracuje mimo síť. Tento všestranný sporák je 5x účinnější než tradiční elektrická trouba. Za každého počasí (včetně chladu nebo v noci) – při rozšíření modelu Fusion Hybrid + PowerBank 35000 AMh GoSun 150W  - 12V / 230V. Hmotnost 6.2 kg, max. teplota 288°C na slunci, pro 4 – 6 osob, vaření ve dne i v noci, žádné uhlí nebo plamen.

Použití: bez omezení venku i uvnitř, při kempování, obytné auto, lodě, karavan, nouzové události nebo za jízdy v autě při zdroji 12V. Snadno je využijete na zahradě, případně na terase panelového domu nebo při rybaření v pohodlí a bez paliv. Moderní ekologické zdravé a bezpečné vaření, grilování a pečení na sluneční energii a externího 12V zdroje. Použití po celý rok i na sněhu a v mrazech. Využití je opravdu široké.

 

2020-03-05 12:38:27 Více


GoSun piknikový cestovní stůl se solárním 60W panelem s ochranou

Solární kuchyni GoSun můžete rozšířit o přenosný GoSun solární stůl, který má integrovaný solární panel 60W, je lehký a kompaktní s bateriovým systém PowerBanky, který umožňuje zcela přenosný systém napájení a chlazení. Se skvělou kombinací GoSun Fusion Hybrid, GoSun Chill a GoSun 60W piknikový stolek se stanete nezávislým cestovatelem budoucnosti již dnes.

 

Najdete nás na veletrhu For Caravan 2020 v hale 1/C18

 

2020-03-05 12:28:54 Více


GoSun Chill – 42L přenosná kempinková lednice 12/24V – 230V + PowerBank 35000 AMh

GoSun společnost z USA, která revolucionovala solární vaření prostřednictvím své patentované solární technologie, nyní zahajuje  GoSun Chill přenosnou lednici na 12/24V – 230V / solární energie a externí výkonný zdroj 35000 AMh PowerBank nebo 60W panel (možnost rozšíření o novinku kempinkového stolu panelem 60W) s mnoha využitími. Podpora jejího poslání poskytnout majitelům na cestách i v domácím prostředí způsob, jak využít solární energii pro všechny jejich potřeby vaření a přenosné elektrické energie a umožnit jim připravit se v případě nouze. GoSun představuje přenosný, cenově dostupný a bez paliva poháněný solární chladicí / mrazicí a nabíjecí systém. Solární lednice GoSun využívá energii ze slunce k napájení vysoce účinného stejnosměrného chladiče, který udržuje nápoje nebo jídlo v chladu nebo mrazu, čímž eliminuje potřebu ledu pro dostupné chladničky.

 

2020-03-05 12:22:00 Více


Půjčovna BARTH Caravan představí na veletrhu Volkswagen Grand Californii

BARTH Caravan nabízí širokou škálu obytných vozů k pronájmu od prémiových značek Bürstner, Hymer a Volkswagen. Neustále obnovujeme vozový park, abychom zajistili zákazníkům komfortní cestování v moderních obytných vozech. Letos vám na veletrhu představíme TOP novinku Volkswagen Grand California, nejluxusnější obytný vůz, který kdy německá značka poslala na silnice. Vychází z dodávkového modelu Crafter a slibuje dokonalý komfort na cestách. Je to plnohodnotný domov na kolech včetně kuchyně, koupelny a toalety. BARTH Caravan patří mezi první půjčovny, které Grand Californii zařazují do nabídky. Pamatujte, že naše obytné vozy jsou k pronájmu, ale zážitky zůstávají pouze vám. Za pár dní se těšíme na vaši návštěvu.

2020-03-04 11:23:28 Více
předchozí následující
Závěrečná zpráva 2019

Facebook
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje