FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR CARAVAN

F4A - lepení lodí, aut a budov

Folien4ALL s.r.o. je již několik let jednou z předních společností, která se zabývá lepením nejen lodí, ale také aut a budov. F4A je prvním certifikovaným partnerem a aplikátor pro Českou, Slovenskou a Rakouskou Republiku, co se antifoulingové fólie MacGlide týče. Tato fólie slouží jako ochranná bariéra lodí před kolonizaci mořskými organizmy a také osmóze. Šetří tak nejen Váš čas, ale především podmořský svět, který je každoročně znečišťován konvenčními nátěry lodí. Další služby, které Vám rádi nabídneme jsou například tónování tisku a další. Používáme vysoce výkonné fólie od předních výrobců, jako jsou 3M, Avery Dennsion, XPEL, Hexis nebo Mactac.

 

Více informací na našich stránkách 

www.luxyachtwrap.com a www.folierung4auto.at

 

 

2020-09-21 11:33:05 Více


Ministerstvo zdravotnictví ČR: Veletrhy běží dál!

Přestože ve středu 16. září oznámilo ministerstvo zdravotnictví zavedení zpřísňujících protiepidemických opatření, veletrhy zůstávají v nastaveném režimu a podzimní veletržní sezóna v Letňanech pokračuje podle plánu. Jak ukázaly již realizované akce AUTOSHOW PRAHA, FOR PETS a FOR DECOR & HOME, na výstavišti PVA EXPO PRAHA se úspěšně podařilo nastavit zdravotně-organizační opatření, která maximálně zajišťují bezpečnost a komfort návštěvníků a vystavovatelů.

2020-09-17 09:11:18 Více


Egoé - autovestavby Nestbox

Je to velmi jednoduché. Stačí vložit vestavbu Egoé nest do vašeho vozu a ten se velmi rychle promění
v komfortní kempingové auto. Víme, že výbava pro opravdový autokemping musí něco vydržet, ale zároveň chceme, aby byla elegantní a praktická. Díky tomu „bydlíte“ venku stejně pohodlně jako doma.

Na našem stánku 1A01 v Hale 1 vám představíme obytnou vestavbu Nestbox. Klasikou nabídky je verze Hiker – menší varianta autovestavby pro vozy typu Caddy, Berlingo nebo Kangoo. I v těchto rozměrech vám dokážeme nabídnout plnohodnotnou výbavu, takže se na cestách můžete spolehnout na vlastní vařič, vodu i lednici. A pořád zbývá dost místa na velkorysou spací plochu až 140 x 195 cm.

 

2020-09-16 14:30:39 Více


BESIPBUS – mobilní interaktivní učebna určená pro akce zaměřené na bezpečnost silničního provozu

 

Speciální autobus přestavěný na interaktivní učebnu. V přední části oddělené přepážkou je prostor pro zázemí členů obsluhy a pro případná jednání partnerů probíhající akce.

V zadní části je instalován cyklistický trenažer, motocyklový trenažer a trenažer automobilový. Trenažery slouží k dopravní výchově především žáků základních a středních škol. Frekventanti si mohou vyzkoušet vžít se do role běžných účastníků silničního provozu a za řídítky jízdního kola či motocyklu popř. volantem automobilu řešit různé dopravní situace. Pro menší děti je zde k dispozici jízda na Xbox trenažeru. V učebně jsou dále tři počítačová pracoviště s interaktivními besipovými hrami. Celý výukový program je doplněn instruktážní videoprojekcí.

BESIPBUS může být doplněn o otočný simulátor autonehody, sanitku s prezentací poskytování první pomoci, dopravní hřiště, úkoly s alkobrýlemi, cyklodráhu apod. 

 

2020-09-16 14:11:16 Více


Auto Podbabská je autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA, Volkswagen a Volkswagen užitkové vozy, které patří mezi nejoblíbenější užitková vozidla v ČR.

Naši specialisté nabízí široký výběr přestaveb pro obytné verze modelů značky Volkswagen, ze které si jistě vyberete. Pro Užitkové vozy sezóna podzimem nekončí! Mezi všestranné modely, které lze využívat celoročně v každodenním provozu i k výpravám za hranice všedních dnů, patří Grand California, California a Caddy Beach. S výbavou pro celoroční kempování, jakou je např. nezávislé topení, se mohou majitelé těchto modelů vydat bez obav i do zasněžených hor. Doma je tam, kde jsou Vaši nejmilejší. Tak si prostě sbalte, sedněte do vozu Grand California a vydejte se na cestu. Váš domov na kolech nabízí dostatek místa až pro 4 osoby.

 

2020-09-16 14:00:06 Více


Campiri.cz - Pronájem obytného auta na pár kliků

Campiri.cz je nejjednodušší způsob, jak si pronajmout obytné auto. Najdete u nás přehledně sjednocenou nabídku obytných aut a karavanů od předních českých půjčoven, menších lokálních firem i soukromých majitelů v celé ČR. V případě potřeby vám rádi nezaujatě pomůžeme s výběrem a nastavíme s vámi veškeré parametry rezervace. Pokud by vámi vybrané auto nebylo k dispozici, máme v portfoliu stovky dalších, takže o dovolenou určitě nepřijdete. Naše ceny jsou přitom vždy stejné jako u koncových půjčoven. Campiri je díky nejrozsáhlejší nabídce aut skvělé řešení také pro větší skupiny, firmy, filmaře nebo objednávky na poslední chvíli. Zakládáme si na výborné zákaznické podpoře a jednoduchosti osobním přístupu, tak aby celá vaše dovolená byla bez starostí.


Vyzkoušejte si nás na Campiri.cz

 

2020-09-09 09:12:41 Více


BUSHMAN – a jsi v pohodě!

Outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení BUSHMAN navrhujeme pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě. Všechny produkty, které vyrábíme, musejí být spolehlivé a praktické, a musejí nejen na cestách spolehlivě ochránit. Používáme k tomu téměř výhradně přírodní materiály, jako je bavlna, vlna, len, bambus, kůže a další. Moderním zpracováním a následnou úpravou jsme schopni u jednotlivých výrobků docílit nepřekonatelných užitných vlastností. Vytváříme pohodlné oblečení – a ty jsi v pohodě!

 

 

 Vyvíjet oblečení a doplňky bereme jako závazek. Za čím si stojíme?
1. Co na kůži, to pod kůží. Používáme přírodní materiály prověřeného původu.
2. Zapnout, utáhnout, zacvaknout. Naše zipy, druky a zpevňovače vydrží.
3. Rovný šev, to je, oč tu běží. Trojitý používáme vždy tam, kde je ho třeba.
4. Oděv s intuicí? Existuje. Navrhujeme praktické oblečení, pro lidi a jejich reálné potřeby. Nejen kapsy, co Tě podrží.
5. Spolehni se na komfort. Normální je, že oděv nekouše, neomezuje, hřeje, saje a chladí. Tehdy, kdy má.
6. Na nic si nehrajeme. Triko je trikem, parka parkou a kapsáče kapsáči. Ne módní výstřelky, ale klasika s designem vhodným pro 21. století.
7. Poctivé řemeslo. Cítit se dobře a mladý nezávisle na věku je fajn, stejně jako připadat si štíhlejší nehledě na velikost. Se střihem umíme divy, ač nejsme ani kouzelníci, ani fyzici.

 

2020-09-08 12:27:33 Více


Společnost AUTO VERO si Vám dovolí představit na veletrhu letošní novinky výrobce ADRIA

Společnost Auto Vero s.r.o. stabilní a spolehlivý partner zastupující značku ADRIA na českém trhu již 12 let si vás dovoluje pozvat na svůj stánek, kde Vám představí nejnovější novinky společnosti ADRIA a to zejména nový Matrix Supreme  - tento ikonický a uznávaný obytný vůz právě zvýšil laťku a nová generace stanovila nová měřítka stylu, technologie, pohodlí a praktičnosti.

Svěží nový design, uvnitř i venku, nejprodávanější obytný vůz značky Adria byl ještě vylepšen

  • NOVÝ VNĚJŠÍ DESIGNE V „STŘÍBRNÉ“ NEBO BÍLÉ;
  • VELKÉ PANORAMICKÉ OKNO;
  • NOVÁ DVOJITÁ PODLAHA;
  • NOVÝ DESIGN PŘEDNÍHO SPOUŠTĚCÍHO LŮŽKA;
  • ADRIA MACH - inteligentní ovládací aplikace dálkově řídí vytápění, chlazení a další obslužné programy pro vozidla   (VOLITELNÁ).

 

Těšit se můžete i na další ikonické modely obytných vozů ADRIA.

 

It’s time to live your best life.

 

2020-09-03 13:13:51 Více


Co znamená jedno auto pro dvě využití?

Stačí mít jedno rodinné auto, kde za pomocí naší vestavby proměníte osobní auto na obytné během několika minut. Nepotřebujete mít dvě vozidla, platit dvakrát pojištění, dělat dvojitou údržbu. Jeden vůz lze používat jak na cesty do práce, tak i na víkendy. Lze to samé vozidlo jednoduchým způsobem přestavět pro camping, turistiku. Jedno auto pro dvě využití.

Naše vestavby splňují vše, co k takové turistice potřebujete. Možnost kde si mohu udělat ranní kávu s snídaní, umýt obličej, kvalitně se vyspat a mít vše na jednom místě to je to co od našich vestaveb můžete očekávat. Naše vestavby, které jsou kompatibilní s mnohými typy aut, které trh nabízí.

Velkou předností našich vestaveb je nízká váha což umožnuje snadnou manipulaci. Rozměry a váha umožnují snadné uskladnění, pokud se vestavba v danou chvíli nepoužívá. Na výrobu vestaveb používáme pouze kvalitní materiály, které jsou lehké, praktické, omyvatelné a nepodléhají hnilobě. Naše vestavby jsou postaveny ze speciálních hliníkových profilů a plastových odlehčených výplní.

 Vestavby do aut na kempování musí být nejen praktické, odolné a pevné, ale i cenově dostupné. Naše vestavby od fa. REBUILD-CAR toto splňují. Na výběr má zákazník z několika typů vestaveb a modulů. K vestavbám nabízíme i praktické doplňky. 

 

 

2020-09-08 11:09:20 Více


AUTOSHOW úspěšně prověřila připravenost veletrhů v PVA EXPO PRAHA

Největší česká automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA byla prvním a také úspěšným bodem veletržní sezóny letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Premiérová událost podzimu prověřila nově nastavená organizační a zdravotnická pravidla na výstavišti a ukázala, že je možné zajistit plynulý a bezpečný průběh akcí i s potřebnými opatřeními. Ve dnech 28. až 30. srpna vzbudila AUTOSHOW PRAHA velký zájem veřejnosti a během tří dnů ji navštívily tisíce lidí.

2020-09-02 10:31:47 Více


ČAS NA CESTU - VIVIBOX!

 

Ahoj !

jmenuji se vivibox a jsem modulární kempingová vestavba do auta.

Během okamžiku mě sám po modulech vložíš do auta a můžeš s rodinou svobodně vyrazit za novým dobrodružstvím. Po návratu z cest, stačí vyložit jednotlivé moduly kuchyně, spíže, lednice a já klidně s velkým multifunkčním šuplíkem zůstanu v autě až do dalšího výletu. Vím o čem kempování je a nabízím ti jen to, co je praktické. Nejsem těžká vestavba, ani žádná modelka. Ti co mě stvořili také nejsou žádní nábytkáři, ale nadšenci a máme jedno společné, lásku ke kempování. Jsem prostě jiný, jsem vivibox

2020-08-31 11:36:49 Více


Toptrade přiveze na FOR CARAVAN vozy Frankia a obytné vestavby YUCON - Frankia, WoodVANs a Globe-traveller.

Firma Toptrade, spol. s r.o. se jako výhradní  prodejce obytných vozů Frankia a obytných vestaveb YUCON - Frankia,WoodVANs a Globe-traveller  pro Českou a Slovenskou republiku specializuje již od roku 1990 na prodej, pronájem a servis několika  značek obytných vozů. Od roku 1993 jako jediní v ČR a SR nabízíme špičkové německé celoroční obytné vozy Frankia,od roku 2015  vestavby GLOBE-TRAVELLER a od roku 2019 vestavby WoodVANs a také novinku od FRANKIE - obytné vestavby na Mercedesu YUCON.
Firma Toptrade se  tak kromě dlouholetého prodeje Frankií ( v roce 2020 je to již 27 let ) stává specialistou na obytné vestavby se širokým sortimentem.

Na FOR CARAVAN přiveze vozy: Frankia Platin , Frankia T7400GD, Frankia NEO, Frankia Yucon 7, WoodVans Freedom, WoodVans Moto a GlobeTraveller Voyager Z Ergodesign. Máte se na co těšit!

2020-08-26 20:55:29 Více


HYKRO na FOR CARAVAN na více než 850 m2 výstavní plochy!

Výrobce Knaus slaví letos 60 let vzniku značky tak připravil několik edičních modelů 60 Year – skvělé přívěsy Sudwind  500 EU a 580 QS , nádhernou luxusní vestavbu Boxstar  600 MQ v jedinečné barvě a výborném vybavení, Boxstar  Lifetime XL. Tyto modely budeme prezentovat .

   Další novinkou bude výstavní premiéra nového Integrovaného vozu Weinsberg Caracore 650 MEG ve zcela novém designu – tento model měl připravenu premiéru na jaro ale ta byla díky karanténě zrušena, vůz byl letos velmi obchodně úspěšný .

    Také  konečně přivezeme nádhernou obytnou vestavbu Bravia 699 na podvozku Mercedes Sprinter ve skvělé výbavě .

Zajímavou novinkou bude zcela nová řada obytných přívěsů Weinsberg Caracito – v elektrickém provedení , zcela bez vybavení plynem ( dá se přiobjednat jako příplatek ), tyto přívěsy mají skvělou základní cenu, lehkou hmotnost a klimatizaci v základním provedení/ceně. Vyráběny jsou v běžných modelech stejně jako nejžádanější modelová řada Caraone .

    Velký zájem pokaždé budí kvalitní nádherné karavany Fendt – Saphir 560 SKM  ,  Tendenza 515 SG ,ty přivezeme v žádaných rodinných provedeních i luxusní verzi pro 2 – 4 osoby .

Tradičně velký zájem je o rodinné modely, vestavby i alkovnové vozy značky Carado , modely A 464 , T 448, T 338  , obytné vestavby Weinsberg 600 ME , 600 MQ i kompletně nový intergovaný vůz nové generace Knaus Live I 700 MEG . Na výstavě také představíme další technické novinky, doplňky , žádaný terenní OFF Road karavan Hero Ranger a další oblíbené kousky .

   Prostě na výstavu se opět vyplatí přijít a potěšit se nádhernými vozidly pro Vaše budoucí  bezpečné cestování.

2020-08-25 10:42:06 Více


Co takhle nové auto od Auto Moto Přikryl ? Kupte si nový Weinsberg! Uvidíte na FOR CARAVAN v říjnu!

 

2020-09-02 14:09:18 Více


Campers4U - nový akreditovaný zástupce tradičního slovinského výrobce ADRIA Mobil na FOR CARAVAN

Nový akreditovaný zástupce tradičního slovinského výrobce ADRIA Mobil společnost Campers4U na podzimním veletrhu For Caravan představí nejen svou novou prodejní a servisní síť Adria v Čechách a na Moravě, která se v současnosti skládá ze 3 poboček v Brandýse nad Labem na okraji Prahy, v Příbrami a také v srdci Moravy v Olomouci, ale především hlavní novinky Adrie pro sezonu 2021, kterými jsou

  • Zcela nová modelová řada polointegrovaných vozů Coral Plus a Coral Supreme
  • Zcela nová modelová řada crossoverů Matrix Plus a Matrix Supreme.
  • Zároveň bude představená zcela nová modelová řada karavanů Adria Adora.

Všechny nové modely jsou osazené velkým množstvím nových a velice inovativních technologií.

Dále budou prezentovány prodejně nejvíce oblíbené modely obytných vozů a to crossover Adria Matrix Axess, alkovna Coral XL, vestavba Adria Twin Plus 640SGX s unikátní spouštěcí postelí a samozřejmě také nejpopulárnější karavany z řad Adria Aviva a Adria Altea.

www.adriakaravany.cz

2020-09-02 14:10:38 Více


Westfalia na stánku firmy BLUE RENT

Blue Rent a Westfalia, to prostě už dlouho patří k sobě. ➡️ Přijďte se pokochat na FOR CARAVAN, Blue Rent vám třeba splní dávný sen!

více...

2020-08-24 11:50:41 Více


Camping World Neugebauer přiveze a představí letošní novinku výrobce Carthago modelové řady 2021!

Letošní novinkou výrobce Carthago modelové řady 2021 je určitě kombinace Carthago + AL-KO + Mercedes Benz do 3,5 tuny. Mercedes-Benz Sprinter udělá dojem svým speciálním podvozkem s nízkým rámem od AL-KO a pohonem předních kol, výkonným 2,2 l motorem s výkonem až 170 koní a nízkými emisemi. Četné bezpečnostní a asistenční systémy podtrhují prvotřídní podvozek, včetně volitelného informačního systému MBUX (Mercedes-Benz User Experience) s hlasovým ovládáním, navigací a DAB +, který je optimálně integrován do kokpitu a dodává mu luxusní kouzlo. Zde máte na výběr mezi 7palcovou a 10,2palcovou dotykovou obrazovkou - včetně nejnovější technologie na nejvyšší úrovni. K tomu Carthago DNA a máme „ krále „ kategorie do 3,5 tuny. To vše je možné mít jak v intergované verzi vozu, tak i polointegrované. Vše Vám zde postupně představíme na videu. Nicméně platí, že na veletrhu v říjnu máte jedinečnou šanci poprvé  vidět vše na vlastní oči. A bude se na co dívat!

Zapište si do diáře: 9.-11.10.2020 v PVA Expo Letňany

 

2020-08-13 09:55:03 Více


FOR CARAVAN přivítá své návštěvníky letos na podzim – zapište si do diáře termín 9.-11.10.2020!

Veletrh FOR CARAVAN  se letos uskuteční mimořádně během druhého říjnového víkendu. A máte se na co těšit! Jako vždy budete mít k dispozici velkoprostorové expozice  s desítkami nablýskaných vozů, cestovatelské přednášky pro inspiraci na zimní i budoucí jarní sezónu, velmi oblíbenou expozici retro kousků z doby výroby minulého století  nebo simulátory otočení automobilu pro vyzkoušení a zvýšení vaší bezpečnosti v silničním provozu. Poprvé budete mít také  možnost využít nabídku na tipy, jak strávit příjemný čas v jednotlivých krajích Čech a Moravy.

Účast již dnes potvrdily všechny firmy, které v karavaningu a kempingu opravdu něco znamenají.  Namátkou vybíráme Caravan Metropol  s připravovaných stánkem o tradiční rozloze více než 1000 m2, Camping World Neugebauer, KaravanTravel, Hykro, Top Trade, Kov Velim,  Egoé,  Campers4U,  KPS  Automobile a mnoho dalších.

Máme pro vás připravené novinky, pojďte se s námi začíst a inspirovat, postupně Vám je zde představíme.

Těšíme se na Vás v říjnu v Letňanech!

2020-08-13 09:44:27 Více


Kempování s Ranní Dvojkou 

Nenechte si ujít živé vysílání s Daliborem Gondíkem! Můžete se stát součástí vysílání a navíc si zasoutěžit o kvalitní spacáky od Hudy sport nebo o digitální DAB+ rádia a dárkové balíčky Dvojky. Těšit se můžete také na perfektní klobouky Bushman, malé občerstvení od Salaterie Ugo a ledové čaje Teekanne Fresh.

Vždy ráno v těchto kempech:
Kempování s Ranní Dvojkou ŽIVĚ 7:00–9:00

Čechy
20. 7. – Camping Amerika – Františkovy Lázně
21. 7. – Family Kemp – Máchovo jezero
22. 7. – Camp Dolce – Trutnov
23. 7. – Autokemp Seč Pláž
24. 7. – Rekreační středisko Stará Živohošť – Slapy
Morava
10. 8. – Vranovská pláž – Holiday park
11. 8. – Autokemp Merkur – Pasohlávky
12. 8. – Camp Strážnice
13. 8. – Morava Camp – Mohelnice
14. 8. – Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Užijte si léto a těšíme se na vás v říjnu v Praze na FOR CARAVAN!

2020-07-20 15:36:06 Více


Uvidíte v říjnu na FOR CARAVAN: Nový Nestbox Tramp

Egoé Nest představuje nejmenší kempingovou autovestavbu pro milovníky spartánského cestování. Stále se rozrůstající řada produktů Nestbox byla před začátkem domácí cestovatelské sezóny doplněna o kompaktní variantu Nestbox Tramp.

 

 

Oproti příbuznému modelu Nestbox Camper došlo ke zjednodušení konstrukce a zmenšení základního korpusu na šířku 95 cm, což umožňuje osadit vestavbou i vozy typu Dacia Duster nebo Jeep Wrangler. Kolibřích rozměrů bylo dosaženo například zredukováním původního vařiče při zachování jeho výhod. Dá se celý z vestavby vyjmout a použít samostatně mimo vůz. Totéž lze udělat i s hořákem s plynovou kartuší a přibalit si je s sebou na túru. Původní, prostorově náročnější zdroj vody je v Nestboxu Tramp nahrazen tlakovým vakem o objemu 15 l, který je ovládaný nožní pumpou a není tedy závislý na elektřině. Vak je vyjímatelný a posádka ho může podle potřeby použít i jako sprchu. 

Hlavní korpus pak obsahuje úložný prostor pro potraviny, který je možné doplnit o praktickou termotašku, jako další úložné prostory poslouží plastové šuplíky. Ve výbavě nechybí ani integrovaná krájecí deska s nožem a samozřejmě prostor pro nezbytný ešus a ostatní inventář.

“Moderní tremp sice netouží po mnohahvězdičkovém hotelu, ale také už nutně nepotřebuje nocovat pod širákem s šiškami vytlačenými do zad. Věříme, že milovník treků a túr naopak ocení pohodlnou spací plochu na matraci a rovném roštu, které po výkonu uleví unavené páteři. Malý tedy rozhodně neznamená méně pohodlný,” říká designer Bob Novotný ze studia 519. Spací rošt o velikosti 95 x 195 cm tvoří jednotlivé, do sebe zapadající části, takže rozložení a složení lůžka je otázkou okamžiku.

Vznikla rozměrově úsporná autovestavba z prvotřídních materiálů zaručující kvalitu, na kterou jsou zákazníci Egoé zvyklí. Výsledkem je produkt, který může udělat radost každému, kdo touží po kempování s běžným osobním autem. 

S novou autovestavbou Nestbox Tramp se můžete seznámit na stránkách https://www.egoe-nest.eu/cz/tramp/

 

2020-07-14 14:22:29 Více


To tady ještě nebylo! Kulturní léto na výstavišti PVA EXPO PRAHA

Letňanské výstaviště čeká letos velká premiéra. PVA EXPO PRAHA se na více než 2 měsíce promění v jedinečný kulturní areál!

 

Příběh našeho výstaviště píšeme řadu let a nyní do něj přidáváme další kapitolu –⁠ PRAGUE KEMP LETŇANY. V rámci tohoto unikátního projektu si budete moci od 13. 6. do 21. 8. vychutnat více než 60 kulturních představení pod širým nebem. Vždy od úterý do neděle budou na programu koncertydivadelní hry nebo filmy.

 

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Kulturní léto zahájí v sobotu 13. 6. svým koncertem James Cole, na kterého v neděli 14. 6. naváže Prague Film Orchestra. Vystoupení dále potvrdily legendy a hvězdy hudební scény jako Olympic, Arakain, Petra Janů, Václav Neckář & Bacily, Leoš Mareš, Hana Zagorová a Petr Rezek, Michal David, Petr Kolář, Visací Zámek, Rybičky 48, Jelen, Debbi nebo Prague Film Orchestra. O divadelní zážitek se pak postarají hry Natěrač nebo Příště ho zabiju sám!

 

LETNÍ SCÉNA, JAK MÁ BÝT

Díky prvotřídní letní scéně si vždy užijete skvělou show, ze které se vám ani nebude chtít odejít! Připravena bude stage o rozměrech 16 x 11 metrů s LED rozjížděcí stěnou a vysoce kvalitní zvukovou technikou. Na místě najdete také stánky s občerstvením, aby vám během večera opravdu nic nechybělo. Všechno samozřejmě zvládneme za dodržení vládních bezpečnostních opatření. :)

 

PROGRAM NEUSTÁLE AKTUALIZUJEME: https://praguekemp.cz/#schedule

ONLINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK: https://vstupenky-pva.cz/

 

Podle typu akce si můžete vybrat vstupenku na STÁNÍ nebo pro AUTOMOBIL.

Kapacita akcí je OMEZENA: do 21. 6. – 500 osob | od 22. 6. – 1 000 osob

 

NOVINKY A SOUTĚŽE O VSTUPENKY JIŽ BRZY NA  FACEBOOKU A INSTAGRAMU

 

2020-06-08 11:34:38 Více


Výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT se letos mimořádně konají na podzim

Největší tuzemské výstavy obytných automobilů, karavanů, lodí a vodních sportů se uskuteční v náhradním termínu 9.–11. října 2020. Jsme rádi, že se nám podařilo na společném jednání se zástupci vystavovatelů karavanů a Asociací lodního průmyslu dohodnout na přesunu konání veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT do podzimního termínu.

 

Předprodej vstupenek na nový termín výstavy bude na našem e-shopu vstupenky-pva.cz zahájen 10. 7. 2020.

 

Všem fanouškům karavaningu, lodí a vodních sportů děkujeme za přízeň a vyjadřovanou podporu v této mimořádné době. Vážíme si toho a těšíme se na brzké setkání se všemi vystavovateli, partnery a návštěvníky na této oblíbené akci v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

2020-04-06 08:52:14 Více


Egoé - autovestavby Nestbox

Je nám líto, že letos For Caravan nevyšel, ale na autovestavby Nestbox se můžete přijít podívat na náš pražský showroom. Rádi vás uvidíme a předvedeme produkty, vznikající v moravských Bílovicích. Kromě autovestaveb Nestbox to jsou lyže Egoé move nebo venkovní nábytek Egoé life.

Další informace při rozkliknutí Více...

2020-03-13 09:35:41 Více


Dny otevřených dveří společnosti KaravanTravel.cz od 12. 3. do 30. 4.

Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří  společnosti KaravanTravel.cz, které probíhají v  pracovních dnech od 9:00 do 18:00 hodin a také o víkendech — zde však po telefonické domluvě +420 792 320 382. Jsme autorizovaný zástupce značek  Eura Mobil, CI Caravans International a Mobilvetta z koncernu Trigano,  a německé značky obytných dodávek Clever Vans. Vozy nejen prodáváme a půjčujeme, ale zajišťujeme i komplexní servis včetně montáže příslušenství. Máme jednoduchou filozofii, nabízet zákazníkům špičkové obytné vozy za atraktivní ceny, výhodně nakupujeme a proto vozy výhodně prodáváme.

Další informace při rozkliknutí Více...

2020-03-13 09:18:14 Více


Caravan Plus a Doplnkyprokaravany.cz

Drazí karavanisté,
mrzí nás celkový vývoj situace, která nastala v posledních dnech, ale plně respektujeme a chápeme rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, která s účinností od včerejšího dne zrušila veškeré akce nad 30 osob.
V důsledku těchto opatření byl zrušen i FOR CARAVAN, na který jsme pro Vás měli letos připravených dost novinek . Uvidíme, co přinese čas, ale my jsme pro Vás připraveni v plné síle na sezónu a pevně doufáme, že život na čtyřech kolech nebude nijak ohrožen.

Další informace při rozkliknutí Více ...

2020-03-13 08:58:37 Více


CAR-STAR - vozy za veletržní ceny

Veletrh For Caravan byl bohužel zrušen, ale my jsme připraveni Vám v našich prostorách nabídnou prohlídku obytných vozidel včetně zázemí našeho servisu pro obytné vozy a karavany.

Představujeme nové modely roku 2020 značek Rapido a Itineo. 

V naší nabídce nechybí novinka roku 2020, Rapido 8086DF.

Délka 7,2 metru, zdvojená podlaha, AL-KO podvozek a nová 9-ti stupňová automatická převodovka jsou připraveny zvýšit Váš komfort na cestách.

 Další informace při rozkliknutí Více....

 

 

 

2020-03-13 08:45:11 Více


ADRIA - den otevřených dveří v Sedlčanech a v Brandýse

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na našich prodejnách v Sedlčanech a v Brandýse nad Labem. Na obou showroomech budeme mít mimořádně otevřeno v sobotu 14.3. 2020 od 9,00 do 17,00 ????????????. Rádi Vás uvidíme! Zasíláme orientační plán rozmístění jednotlivých modelů.

Seznamy modelů při rozkliknutí odkazu Více ....

2020-03-13 08:33:06 Více


Campingworld Neugebauer, cz - on-line výstava na provozovně

Vážení zákazníci, přátelé obytných vozů Carthago a Malibu,
pečlivě sledujeme aktuální vývoj v České republice. Stále zůstává v platnosti naše pozvání do Pohořelic tento víkend, kde budeme dbát na to, aby v areálu nebylo více, než 30 lidí. Proto doporučujeme rezervaci vaší návštěvy u prodejců na telefonních číslech 722912915 a 722912913.
Pro ty z vás, kteří ale nemohou, nebo nechtějí přijet k nám, připravujeme videoprezentace modelů, které měly být k vidění v Praze. Vozidla jsme už dopravili zpět do Pohořelic a zítra ráno začneme natáčet. Sledujte náš facebookový profil, ať je nezmeškáte… A které modely to jsou? Dozvíte se při rozkliknutí odkazu Více...

2020-03-13 08:25:25 Více


Aktuální sdělení společnosti ABF, a.s. k opatření Bezpečnostní rady státu

Vážení návštěvníci, obchodní a mediální partneři,

 

v souvislosti s mimořádným opatřením vydaném dnes 10. 3. 2020 Bezpečnostní radou státu se odkládají všechny naše veletržní a jiné akce s předpokládanou účastí nad 100 osob. Opatření se týká nejbližších akcí pořádaných v PVA EXPO PRAHA.

 

UZAVŘENÍ PROVOZU

V souvislosti s mimořádným opatřením vydaném dne 10. 3. 2020 Bezpečnostní radou státu se do odvolání uzavírá provoz areálu a odkládají všechny veletržní a jiné akce.

 

V nejbližších dnech vás budeme informovat o dalším postupu.

 

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

 

2020-03-11 16:24:19 Více


Kvalitní jídlo na dovolenou od Hamham.cz

Všichni máte rádi svobodu. Tak si ji zabalte sebou na dovolenou. Svoboda v jídle - s Hamham.cz žádná starost. Máme pro Vás bezpracná a skvělá jídla na dovolenou. Na výběr máte z 80 druhů od dukátových buchtiček až po pečená žebra. Jídla jsou balená po jedné porci, v úsporném a lehkém obalu. Ušetříte místo v lednici a jídla ohřejete přímo v obalu ve vodní lázni. Žádné nádobí, žádné míchání. Každý si ohřeje jídlo, dle chuti. Mějte svoji svobodu všude. Když ji náhodou nevyužijete všechnu, naše jídla vydrží. V lednici na Vás počkají 60 dnů.

2020-01-29 12:57:31 Více
předchozí následující
Závěrečná zpráva 2019

Facebook
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje