FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR CARAVAN


Katalog evropských kempů se slevovou kartou

Jezdíte do kempů v zahraničí?  Seznamte se s katalogy evropských kempů od holandské firmy ACSI se slevovou kartou - ušetřete tak v 3412 kempech v 21 evropských zemích v mimo sezóně až 50% !!
Jezdíte obytným autem? V nabídce u nás naleznete i katalog kempů dávajících slevu kombinovaný s přehledem více jak 8000 stellplatzů - stání pro obytná auta.
Nově v roce 2020 nabízíme i katalog všech evropských kempů - naleznete zde tedy i všechny ty, které do slevového systému zapojeni nejsou - celkem si apk můžete vybrat z více jak 8000 kempů!!
Všechny tyto katalogy budou k dostání na našem stánku v hale 1 - C 6, nebo se dají objednat i se zasláním na dobírku.

http://www.camp.cz/campingcard.aspx?sflang=cs

2020-02-29 08:39:28 Více


BUSHMAN - Outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení

Outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení BUSHMAN navrhujeme pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě. Všechny produkty, které vyrábíme, musejí být spolehlivé a praktické, a hlavně musejí každého na cestách spolehlivě ochránit. Používáme k tomu téměř výhradně přírodní materiály, jako je bavlna, vlna, len, bambus, kůže a další. Moderním zpracováním a následnou úpravou jsme schopni u jednotlivých výrobků docílit nepřekonatelných užitných vlastností.

 

Hala č. 1, stánek č. 1C13

www.bushman.cz

 

2020-02-28 07:59:20 Více


Bezkonkurenční publikace: Obytné auto (Praktická příručka karavanisty)

Také vás už napadlo využít na cestování a trávení volného času obytné auto? Pokud s tímto typem cestování dosud zkušenosti nemáte, pak je tato kniha ve správných rukou. Provede vás základními informacemi o různých typech, modelech a možnostech obytných aut. Ozřejmí, co lze od obytného auta očekávat, jakou výbavu můžeme do něj namontovat a jak ji používat. Poradí s drobnými technickými poruchami na cestách a rovněž i s povinnou výbavou na cesty karavanem. Stručné itineráře z cest mohou být inspirací i povzbuzením, kam lze všude cestovat a co všechno lze s obytným autem zažít. 

Koupíte ji i na veletrhu FOR CARAVAN: Hala 1, stánek vydavatelství Equlibria (1D9).

2020-02-27 12:58:09 Více


Poutavá vyprávění z dobrodružných cest přinese festival Kolem světa!

O víkendu 14. až 15. 3. doplní veletrhy FOR CARAVAN a FOR BOAT oblíbený cestovatelský festival Kolem světa. Čekají na vás dva dny nabité 50 přednáškami zkušených cestovatelů, nomádů a dobrodruhů. Za zmínku stojí sobotní přednáška herce Lukáše Langmajera: Nejen s karavanem na cestách, nebo přednáška Pavlíny Wolfové: Myanmar / Barma. Program festivalu najdete ZDE. Vstupné na festival je 400 Kč – jednodenní nebo 600 Kč – dvoudenní.

 

Vstupenky v online předprodeji na www.vstupenky-pva.cz.

 

2020-02-26 13:20:10 Více


Zakotvěte na Ostrově chutí na veletrzích FOR CARAVAN a FOR BOAT!

Nenechte si uniknout speciální kulinářskou zónu Ostrov chutí při veletrzích FOR CARAVAN a FOR BOAT. Od 13. do 15. 3. ochutnáte např. speciality z Mexika, Indonésie, Venezuely, Itálie, Arménie, Gruzie, Vietnamu, Srí Lanky, Španělska nebo Konga. Všichni kuchaři opravdu pochází z jednotlivých destinací. Ale nebojte se, nemusíte umět indonésky, španělsky nebo vietnamsky. Obsluha stánku se s vámi vždy domluví jednoduchou a někdy trochu i lámanou češtinou a vy tak zažijete ten správný střet kultur. :) Odvážní z vás si můžou na vlastní kůži vyzkoušet, jak se smlouvá třeba na tržišti ve Vietnamu nebo v Mexiku. Těšíme se na vás v Hale 2D!

2020-02-25 17:33:03 Více


KaravanTravel.cz je autorizovaný zástupce značek Eura Mobil, Trigano, CI Caravans International, Mobilvetta a Clever Vans.

KaravanTravel.cz vozy prodává, půjčuje a zajišťuje servis a montáž příslušenství. Firma má jednoduchou filozofii — nabízet zákazníkům špičkové obytné vozy za atraktivní ceny, výhodně nakupujeme a proto vozy výhodně prodáváme. Koncern Trigano je lídrem ve výrobě obytných vozů v Evropě a jeho odbyt je z velké části tvořen zákazníky ve Skandinávii. A skandinávský zákazník si potrpí nejen na design, ale také na technické parametry, které prověří severská zima. Proto námi zastupované značky připravily v roce 2020 řadu novinek, které naleznete na našem stánku v hale 5, stánek 5A01, 5B01 a 5B02.

2020-02-25 15:13:00 Více


Vírník Autogyro Cavalon Gyromotion

Specializovaná vírníková škola FlyWay vznikla díky nadšení pro vírníkové létání a nově nabízí zkušenosti i s implementací GyroMotion do vírníku německého dodavatele AutoGyro Cavalon a Calidus. Zájemce, který od života očekává více sportovních zážitků nebo dobrodružství, může svůj život naplnit zcela novými podněty, které obohatí jeho profesní i soukromý život. Bezpečnost a luxus, které vírníky s přidanou hodnotou GyroMotion nabízejí, se stanou přidanou hodnotou Vaší osobnosti. Nově tato škola má pobočku na Letišti Příbram.

2020-02-25 14:19:11 Více


CAMPI - přípravek pro chemická WC

POZOR - VELETRŽNÍ AKCE 1+1
Kupte 1 lahev (2 litry) CAMPI BLUE nebo CAMPI GREEN za veletržní cenu 199,-Kč a druhou lahev CAMPI RED
dostanete jen za 1,-Kč
CAMPI je koncentrovaná kapalina, která rozkládá obsah v nádržích na fekálie v přenosných toaletách a stálých
toaletách v kempových přívěsech a na jachtách. Kompozice vůní přípravku zaručuje v místnosti pocit čistoty a
svěžesti. Neobsahuje formaldehyd.
- likviduje nepříjemný zápach, ponechává stálou a svěží vůni
- urychluje rozklad fekálií a toaletního papíru
- usnadňuje vyprazdňování toaletních nádrží
- omezuje vznik plynů a usazenin
- udržuje toaletu v čistotě

2020-02-20 08:12:24 Více


Alu-Cab Canopy Camper- obytná nástavba na pick-up.

Hliníková obytná nástavba určena pro většinu evropských pick-upů. Vyrábí se v provedení extra-cab nebo double cab. Velkou předností nástavby je nízká hmotnost: 250kg. Canopy Camper je vybaven postelí s matrací a umožňuje pohodlné přespání několika osob. Nástavbu lze opatřit markýzou Alu-Cab 360 nebo sprchovým koutem. Pevná hliníková konstrukce umožňuje převážet vybavení na bocích nástavby. Sklápěcí střecha odolává velikému zatížení. Na střeše nástavby, lze převážet sportovní vybavení (jízdní kola, surf atd), které se při kempování a rozložení nástavby nemusí  demontovat. 

2020-02-20 07:49:36 Více


Bazar karavanů na výstavě FOR CARAVAN 2020

Chcete nabídnout svůj karavan nebo obytný vůz k prodeji na výstavě FOR CARAVAN? Využijte možnosti a nabídněte ho několika tisícům návštěvníků, kteří výstavu navštíví. Bazarová stání budou v provozu po celou dobu výstavy (pátek – neděle) na venkovní ploše před Vstupní halou I a II výstaviště PVA EXPO PRAHA. Prodejní místo je nutné předem zarezervovat doručením vyplněného objednávkového formuláře, který najdete v sekci Pro vystavovatele nebo si ho můžeze stáhnout přímo  ZDE. Ceny pro vystavení vozu jsou rozděleny podle velikosti exponátů. Po úhradě převodem nebo v hotovosti na registraci vystavovatelů obdržíte bazarovou kartu pro zveřejnění potřebných technických údajů a kontaktů. Zároveň obdržíte vystavovatelský průkaz, který Vás opravňuje k bezplatnému vstupu na výstaviště po celou dobu výstavy a tak můžete být s případnými zájemci okamžitě v osobním kontaktu.
Více informací na telefonu +420 724 019 265 nebo emailu forcaravan@abf.cz

2020-02-19 11:22:52 Více


2. KOLO ČESKÉHO POHÁRU V BOULDERINGU NA VELETRHU

 

Máte v plánu se zúčastnit nominačních závodů do české reprezentace? Nebo si chcete vyzkoušet lezení po mobilní lezecké stěně? Využijte unikátní možnosti a přijďte na veletrh, Hala 7 už na vás čeká! Program ČESKÉHO POHÁRU V BOULDERINGU naleznete zde.

2020-02-18 17:55:40 Více


Nabídka ubytování v Camping Sokol Praha 9 v průběhu konání FOR CARAVAN

Pro zájemce o ubytování v kempu jsou k dispozici místa  v areálu Camping Sokol Praha - Praha 9, Dolní Počernice (viz www.campingsokol.cz). Kemp je běžně v tomto období zavřený, ale v případě zájmu bude  v době veletrhu otevřen.

Rezervace předem jsou nutné na e-mailu (info@campingsokol.cz) nebo telefonu (+420 777 553 543).

 

Informace a podmínky k  parkování v karavanovém městečku vedle areálu PVA budou zveřejněny do konce února.

 

 

2020-02-13 14:50:02 Více


Páteční odpoledne pro karavanisty

Páteční odpoledne pro karavanisty se stává již tradicí. Na co se letos můžete těšit?

 

Cestujeme a kempujeme ve Slovinskupřednáškový sál, Hala č. 1, 14.00 - 15.00

Klára Hájek Velinská vás společně s Michalem Kurou, ředitelem Slovenija center Praha, seznámí s těmi nejzajímavějšími slovinskými kempy a cestovními tipy v této zemi.  

 

Skotsko - ráj cestovatelů přednáškový sál, Hala č. 1, 15.00 - 16.00

Povídání o Skotsku, jeho poznávání v obytném autě a příbězích, které můžete zažít i vy. Průvodcem na tomto výletě vám bude fotograf a cestovatel Jakub Moravec.  

 

Stellplatzy v České republice - přednáškový sál, Hala č. 1,  16.00 - 17.00

Co je to stellplatz a proč je důležité podporovat jejich výstavbu v České republice, jaké kraje se do podpory výstavby aktivně zapojily a proč je jedním z největších podporovatelů právě Středočeský kraj? Na to vše a ještě mnohem více odpoví Klára Hájek Velinská společně se Stanislavem Dvořákem, zástupcem Středočeského kraje. Přednáška ve spolupráci s Asociací kempování a karavaningu.

 

2020-02-10 18:34:25 Více


Poctivá jídla na doma, do práce i na cesty na DEK.cz

Společnost DEK a.s. je dlouhodobě leaderem na poli stavebních materiálů. V letošním roce však rozšířila své portfolio o balená sterilovaná jídla, která mohou být zajímavým produktem na každé cestě nebo kdykoliv, kdy nebudete mít prostor vařit. DEK poctivá jídla vynikají svou dlouhou trvanlivostí a nenáročným skladováním při teplotě až do 30 ⁰C. Tyto vlastnosti jsou zajištěny pomocí speciální formy sterilace, kdy všechny naše pokrmy můžete připravovat bez použití umělých dochucovadel, barviv, konzervantů a éček. Všechna jídla jsou připravována v ČR, s vysokými nároky na kvalitu a chuť. Tato hotová jídla můžete mít kdykoliv po ruce a pomocí mikrovlnné trouby nebo hrnce připravit během pár minut.

 

2020-02-07 13:44:58 Více


Egoé nest

Je to velmi jednoduché. Stačí vložit vestavbu Egoé nest do vašeho vozu a ten se velmi rychle promění v komfortní kempingové auto. Víme, že výbava pro opravdový autokemping musí něco vydržet, ale zároveň chceme, aby byla elegantní a praktická. Díky tomu „bydlíte“ venku stejně pohodlně jako doma. Novinkou je v tomto roce naše nejmenší autovestavba Camper, která je určená pro MPV, SUV a COMBI vozy.

2020-02-07 12:35:59 Více


CARAVAN Plus – Prodej + Půjčovna + Servis + Příslušenství

Firma CARAVAN Plus na veletrhu FOR CARAVAN opět po roce představí nejnovější modely obytných automobilů Ahorn v moderním designu a různých výbavách. Novinkou pro rok 2020 nástup nového podvozku Renault Master IV, který kromě inovované motorizace zcela zásadně změnil svůj design.V kombinaci s nadčasovým interiérem auta působí jako celek velmi atraktivně. Tyto modely lze objednávat jak v provedení polointegrovaném, tak i alkovnové modely pro např. vícečlenné rodiny. K vidění budou různá uspořádání, na vystavených modelech i mnoho doplňků, kterými lze obytný automobil dovybavit k Vaši úplné spokojenosti.

2020-02-06 16:27:00 Více


Nově na veletrhu: boulderingové závody a sekce Outdoor

V Hale 7 se při veletrhu uskuteční 2. kolo Českého poháru v boulderingu. Přijďte v sobotu a v neděli fandit! A pokud jste si chtěli lezení na stěně bez jištění vždycky vyzkoušet, přijďte v pátek, budete mít možnost.

V Hale 7 navíc pořídíte outdoorové oblečení a vybavení do přírody - veletrh FOR CARAVAN totiž nově doplní sekce Outdoor.

2020-02-01 19:31:58 Více


MAMBA-AIR, s.r.o - ultralehké vrtulníky pro všechny!

Společnost MAMBA-AIR, s.r.o. je výhradní dovozce ultralehkých vrtulníků CH-7 KOMPRESS a CH-77 RANABOT italské výroby pro Českou republiku, Německo, Slovensko, Maďarsko a Polsko.Tyto ultralehké vrtulníky kompletujeme a uvádíme do provozu. Od roku 2014 se naše společnost rovněž stala autorizovaným servisním centrem firmy Robinson Helicopter. V současné době nabízíme také servis vrtulníků značky Bell, Airbus, Agusta. Zajišťujeme výcvik pilotů ULH, PPL(H), pronájem a servis vrtulníků v ČR i v zahraničí. 
Nabízíme rovněž snímkování a filmování, pronájem vrtulníků s pilotem pro firemní akce nebo využití naší letecké techniky pro specifické účely. 
 

2020-01-31 11:41:28 Více


BRAVEMATIC - české inovativní automatické markýzy se samonosnými rameny bez opěr

Naše markýzy jsou vyvinuté, zkoušené a vyráběné v ČR s inovativní patentovanou konstrukcí hliníkových samonosných ramen a vynikají :  
* velkou stabilitou a odolností proti silnému dešti a větru  
* automatickým zasunutím proti poškození při vichru  
* bez nutnosti koncových opěr a dalšího upevnění  
* hliníkové komponenty jsou práškově lakovány (komaxit) 
* variabilní asymetrické umístění 2 až 3 ramen podle délky
* různá kombinace u všech modelů BM, CM, KM
* vysunutí - hloubka plachty 250, 300, 350, 400cm (450 až 500 cm)
* délky od 200 cm po 50 cm až do délky 800 cm (popř. i delší)

2020-01-31 11:02:08 Více


ODAK - přídavné vzduchové pérování, nosiče skůtru, tažná zařízení.

Přídavným vzduchovým pérováním, tažným zařízením a dalším sortimentem pro autocaravaning se zabýváme od roku 2009. Naše výrobky dodáváme a montujeme pro český, tak i zahraniční trh. Připravujeme pro Vás další nový exponát, který nebyl prezentovány na veletrhu v Brně.

2020-01-31 10:03:09 Více


Nekupujte nový nábytek do Vašich karavanů! Máme pro vás řešení jak nevyhazovat, ale renovovat!

Profesionální dekorové fólie Cover Styl do interiéru jsou ideálním řešením k renovaci, vylepšení nebo přeměně Vaší zdi či nábytku s neuvěřitelnými výsledky - estetické, ekonomické, rychlé a odolné. Aplikace PVC materiálu je velmi snadná a rychlá. Více než 1000 vzorů  je dostupných k rozpoutání Vaší kreativity. Materiál nepůsobí dobře pouze vizuálně, ale reprodukuje pocit přírodních materiálů i na dotyk. Díky svým vlastnostem umožňují rychlou, snadnou a hlavně dokonalou instalaci a vzhledem k vysoké kvalitě je materiál odolný proti vlhku, teplu a snadno se udržuje. Vzhledem k vysoké kvalitě fólie Cover styl poskytují ochranu proti vlhkosti, UV záření, praskání, blednutí a žloutnutí. Nabízí V8m garanci až 10 let proti opotřebení a zaručení barevné stálosti.

2020-01-30 11:47:16 Více


Kvalitní jídlo na dovolenou od Hamham.cz

Všichni máte rádi svobodu. Tak si ji zabalte sebou na dovolenou. Svoboda v jídle - s Hamham.cz žádná starost. Máme pro Vás bezpracná a skvělá jídla na dovolenou. Na výběr máte z 80 druhů od dukátových buchtiček až po pečená žebra. Jídla jsou balená po jedné porci, v úsporném a lehkém obalu. Ušetříte místo v lednici a jídla ohřejete přímo v obalu ve vodní lázni. Žádné nádobí, žádné míchání. Každý si ohřeje jídlo, dle chuti. Mějte svoji svobodu všude. Když ji náhodou nevyužijete všechnu, naše jídla vydrží. V lednici na Vás počkají 60 dnů.

2020-01-29 12:57:31 Více


MegaMobil - poctivé vestavby ze Slovinska

Firma RAkar spol. s r.o., dlouholetí prodejci osobních a obytných vozů, rozšířila loni své působení o výhradní zastoupení slovinské značky kvalitních obytných vestaveb MegaMobil. V příjemném zázemí opravdové rodinné firmy poblíž Prahy vám rádi poradíme s výběrem vozu a na základě praktických zkušeností doporučíme uspořádání odpovídající vaším potřebám. Obytný vůz si pak přizpůsobíte podle sebe nejen širokou doplňkovou výbavou, ale i nespočetnou kombinací látek a dekorů nábytku i podlahy.

Díky jedinečným patentům a ruční výrobě každého vozu se momentálně řadí MegaMobil mezi nejlépe zpracované vozy na trhu. Právě třeba patentovaná prostorná koupelna zásadně zvyšuje uživatelský komfort, stejně jako poctivé zateplení vozu a vypolstrovaný prostor ložnice, to vše v základní výbavě každého vozu.

2020-01-30 08:30:43 Více


Karavany Humpolec - obytné vozy Rimor a Eura Mobil

                                

Firma Karavany Humpolec je rodinná firma, která se věnuje prodeji, pronájmu a servisu obytných vozů již od roku 2006. V současné době je autorizovaný zástupce značek Rimor a Eura Mobil, poskytuje záruční i pozáruční servis a originální náhradní díly. Dále se také zaměřuje na montáž příslušenství.
Obytná auta je možné si osobně prohlédnout na provozovně v Humpolci, Světlice 20 nebo na výstavách v Praze a v Brně.
Zaručujeme největší výběr skladových vozů Rimor v ČR.

 

2020-01-29 16:33:20 Více


Car-Star – Váš prodejce a servis značek Rapido, Itineo a Dreamer

Car-Star zastupuje v České republice značky patřící do skupiny Rapido group,renomovaného francouzského výrobce. Ať už si chcete obytný vůz jednorázově pronajmout, či si „dům na kolečkách“pro pravidelné výlety za poznáním pořídit,Car-Star je připraven Vám s výběrem, nákupem i servisem profesionálně pomoci. Můžete si vybrat od obytné vestavby v dodávkovém voze až po plně přestavěný integrovaný automobil značek RAPIDO, ITINEO a DREAMER. Skladem máme velký výběr nových vozidel těchto značek.

 

Můžete si je prohlédnout osobně a vše vyzkoušet v našem areálu. Sídlíme na Praze 9, v Českobrodské ulici, v areálu Hyundai Centrum Praha s.r.o. Máme k dispozici moderní vytápěnou a plně vybavenou halu pro servis, montáže příslušenství, opravy a přípravu obytných vozidel.

2020-01-28 12:52:19 Více


vivibox

Jmenuji se vivibox

a jsem modulový systém pro kempování v autě

Během okamžiku mě sám po modulech vložíš do auta a můžeš s rodinou svobodně vyrazit za novým dobrodružstvím. Po návratu z cest, stačí vyložit moduly kuchyně, spíže, lednice a já klidně s velkým mnohostranně využitelným šuplíkem zůstanu v autě až do dalšího výletu. Vím o čem kempování je a nabízím ti jen to, co je praktické. 

2020-01-27 13:15:39 Více


Caravan Centrum Pardubice - karavanisti z východních Cech

 

                                                  www.cpce.cz 

 

Caravan Centrum Pardubice s.r.o. je prodejcem obytných vozů a přívěsů německých značek LMC a Carado. Oba výrobci jsou součástí konsorcia Erwin Hymer Group, s více jak 50letou tradicí. Použité materiály dovolují záruky těsnosti 12 let u LMC a 7 let v případě Carada. Součástí našeho centra je servis všech značek obytných vozidel, montáže veškerých doplňků a příslušenství. Jsme zástupci firem Movera, Truma, Fiamma a Dometic. V roce 2020 naleznete v našem areálu více než 40 nových skladových vozů všech typů a půdorysů, které vám rádi předvedeme. Zakládáme si na tom, že jsme všichni dlouholetí karavanisté, tedy vám poradíme takřka s čímkoli v oboru. Slovo držíme. Přijeďte se přesvědčit.

 

 

2020-01-24 11:24:57 Více


Karavany Helios - nově nabízíme obytné vestavby do osobních aut a dodávek

Vlastníte větší osobní auto, nebo dokonce dodávku? Nechce se Vám tahat na dovolenou obytný přívěs a obytné auto je pro vás příliš drahá záležitost? Přestavte své auto na obytňák a vyražte s ním na dovolenou!

2020-01-23 10:05:22 Více


CAMPERVANS.CZ - Pronájem, prodej, servis vestaveb KNAUS a WEINSBERG

Dynamická a rychle rostoucí společnost specializující se na vestavby německého výrobce KNAUS a WEINSBERG. U nás si přijdou na své všichni, co vyhledávají vozy ideální pro častější přejezdy, parkování ve městech i jízdu horskými průsmyky. Vestavby jsou pro ty, co chtějí objevovat krajinu a nebýt dlouho na jednom místě. Všechny naše vozy jsou standartně plně vybaveny a připraveny na Vaše cesty. Vozy máme skladem, nabízíme kompletní servis.

2020-01-23 08:43:17 Více


FOR CARAVAN v pořadu Sama doma

Přemýšlíte o koupi nebo půjčení karavanu na letní dovolenou? Pak se podívejte na záznam pořadu Sama doma, kde u příležitosti premiéry seriálu V karavanu po Slovensku promluvil i Martin František Přívětivý. Najdete tam pár zajímavých tipů.

2020-01-17 16:31:21 Více
předchozí následující
Závěrečná zpráva 2019

Facebook
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje