FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

CARAVAN Plus – Prodej + Půjčovna + Servis + Příslušenství


CARAVAN Plus – Prodej + Půjčovna + Servis + Příslušenství

 

Firma CARAVAN Plus na veletrhu FOR CARAVAN představí nejnovější modely obytných automobilů Ahorn v moderním designu a různých výbavách. Novinkou pro rok 2019 je u řady Canada výrazná změna interiéru. Designéři se věnovali detailům v interiéru s největší péčí - skřínky vybavené novými úchyty jsou zdobeny zlatou linkou v kombinaci se šedou barvou, která je použitá i na nově zaobleném bloku kuchyňské linky. Polstrování na sezení také prošlo inovací a v spolu s chladnějším odstínem obložení vytváří dokonalou souhru, která působí velmi útulně. Tyto modely lze objednávat jak v provedení s alkovnou, tak i jako polointegrované vozy.

 

Dále bude představena v tomto inovativním designu i krátká verze plnohodnotného obytného automobilu do 6-ti metrů a naopak i prostorná verze pro 7 lidí.

 

K vidění budou i různá uspořádání na vystavených modelech i mnoho doplňků, kterými lze obytný automobil dovybavit k Vaši úplné spokojenosti.

 

Na místě bude k dispozici poradenský servis jak v oblasti karavanů, tak i doplňků a vestavbových komponentů, zvedacích střech apod.

 

Budeme se na Vás těšit na našem stánku www.karavanyplus.cz

 

 


Více
Závěrečná zpráva 2019

Facebook
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje