FOR CARAVAN
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

NOTENT – multifunkční vestavby do auta pro volný čas i business


 

Skládací spací vestavby do auta a praktická výsuvná podia v zavazadlovém prostoru – to je doménou firmy NOTENT. Už šestým rokem pro vás měníme obyčejná auta na kempovací vůz a pomáháme vyřešit organizaci převážených věcí v kufru auta. K tomu postupně rozšiřujeme řadu vychytávek pro cestování.

 

Máte osobní dodávku typu Toyota Proace Verso, Mercedes Vito nebo VW Transporter? Nebo jste majitelem menší varianty jako je Citroën Berlingo, VW Caddy nebo Dacia Dokker či Jogger a podobné? Pak byste určitě neměli minou náš stánek.

 

Na veletrh s sebou přivezeme oba dva typy našich vestaveb, takže si naživo budete moci vyzkoušet, jestli se pro vás víc hodí varianta Original nebo Biker. Samozřejmě chybět nebudou ani výsuvná podia a další doplňky, které uvidíte v akci přímo v autě.

 

Velkým lákadlem bude i dlouho slibované přepracované provedení skládací cestovní kuchyně, na kterou mnoho z vás čekalo. Představíme finální prodejní model, který bude možné rovnou objednat. Další novinka potěší ty, kdo řeší transport rozměrných předmětů. V Praze totiž poprvé představíme nový Roof rack. Takže, přidejte si NOTENT na seznam, zastavte se na našem stánku a zjistěte více. Těšíme se na vás.

 

www.notent.cz

 


Více
Závěrečná zpráva FOR CARAVAN 2023

Facebook
Tipy na výlety
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje