FOR CARAVAN FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Společnost MAMBA-AIR s.r.o. je výhradní dovozce ultralehkých vrtulníků

Společnost MAMBA-AIR s.r.o. je výhradní dovozce ultralehkých vrtulníků CH-7 KOMPRESS a CH-77 RANABOT italské výroby pro Českou republiku, Německo, Slovensko, Maďarsko a Polsko. Tyto ultralehké vrtulníky kompletujeme a uvádíme do provozu. V březnu roku 2014 se naše společnost rovněž stala autorizovaným servisním centrem firmy Robinson Helicopter. Od ledna roku 2017 jsme rozšířili naše služby o servis vrtulníků značky Bell a Eurocopter. ...

17.12.2018 13:06:22 Více  

vanBOX | vyjímatelná obytná vestavba do dodávkových vozů

Vyjímatelná vestavba, kterou změníte svojí dodávku na kempingový vůz ... snadno a rychle!
Lze umístit do VŠECH dodávkových automobilů.
STAVEBNICE = mnoho variant provedení (různá výška skříněk; libovolné rozměry a tvary postele s matrací pro příčné nebo podélné spaní; skládací verze; různé výšky zásuvek; skříňka přístupná otevřením zadních dveří vozu nebo z vnitřku vozu nebo z obou stran; libovolně umístěná pracovní plocha, dřez a vařič; vyjímatelný stůl a lavice; ...
 

12.12.2018 13:28:42 Více  

Přípravy veletrhu FOR CARAVAN 2019 v plném proudu

Jubilejní 10. ročník největšího veletrhu obytných vozů a karavanů v České republice se uskuteční 8. – 10. 3.  2019 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech v Hale 1, 4 a 5 souběžně s výstavou FOR BOAT. V rámci kulatého výročí chystáme řadu novinek, o kterých vás budeme průběžně informovat. Již nyní víme, že se máte na co těšit – k vidění bude vše, od nejmenších doplňků až po ta největší obytná auta, která jsou v Čechách k dostání.

09.10.2018 08:21:56 Více  

Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.  

 
Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

 

Pověřujeme výhradně společnost CS katalogy s.r.o. ke sběru podkladů a tvorbě katalogu vystavovatelů a průvodce návštěvníka pro veletržní akce pořádané společností ABF, a.s.
Výše zmíněné společnosti udělujeme souhlas k užívání a propagaci chráněných názvů a log veletrhů a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.
 

 

03.01.2019 08:22:22 Více  

Návštěvnická soutěž o zapůjčení obytného vozu na jeden týden od firmy Obytné vozy s.r.o. již zná svého vítěze!

Gratulujeme panu Zdeňkovi Fleknovi ze Semil k výhře v návštěvnické soutěži veletrhu FOR CARAVAN 2018 a k možnosti  týdenního zapůjčení obytného vozu. Pan Flekna jako jediný  odpověděl s naprostou přesností  na soutěžní otázku a vyhrál tak zapůjčení obytného vozu na týden od společnosti Obytné vozy s.r.o., www.pujcovna-vozu-obytnych.cz.

 

Přejeme Vám šťastnou cestu a krásný cestovatelský zážitek s obytným autem od firmy Obytné vozy!

26.03.2018 14:56:10 Více  

Ohlédnutí za FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL 2018

23.03.2018 07:53:07 Více  

Veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL navštívilo téměř 30000 návštěvníků

Zájem o nezávislé cestování, kempování i vodní sporty neustále roste. Dokládá to i velký úspěch březnových veletrhů FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL. Za tři dny navštívilo letňanské výstaviště téměř 30 000 lidí. Příchozí zhlédli na ploše 29 051 m2prezentaci 200 vystavovatelů. V šesti halách bylo k vidění vše od karavanů přes obytná auta, motorové čluny, plachetnice až po luxusní jachty. Velkého zájmu se dočkala výstava historických obytných automobilů pořádaná Autoklubem České republiky i doprovodný program v Hale 6, který vznikl ve spolupráci s Českým svazem jachtingu. Tímto děkujeme všem vystavovatelům za příjemnou atmosféru na veletrhu i všem návštěvníkům za enormní zájem. Už nyní začínáme připravovat další ročník veletrhů, které se uskuteční v březnu 2019.

 

 

20.03.2018 15:27:54 Více  

ÚSPĚŠNÝ FOR CARAVAN 2018

Děkujeme celému týmu veletrhu For Caravan 2018 za skvělou organizaci a spolupráci veletrhu FOR CARAVAN 2018 v Praze – Letňany. Také děkujeme celému našemu týmu MORELO, našim partnerům a hlavně všem návštěvníkům veletrhu FOR CARAVAN, kteří se přišli za námi podívat do haly 4 na stánek MORELO. Měli jsme tam 10 obytných vozů MORELO, mezi čtyři hlavní modely patřil EMPIRE na podvozku Iveco Daily do 7,5 tuny, Loft ...

20.03.2018 15:12:22 Více  

CONCORDE – hala 4C

Největší expozice luxusních vozů Concorde v Praze - hala 4C, tovární stánek Concorde. Rádi Vám předvedeme průřez modelovou řadou – od nejmenšího 8 m modelu Credo 791L, přes Carver, Charismu, Liner Plus a rodinný 6 místný Crusier s alkovnou. Concorde CENTURION 1200 GST – impozantní “polointegrovaná” mega jachta na kolech s garáží na F500 je pak asi nevětším lákadlem stánku. Některé vozy máme ihned k dodání! 

09.03.2018 14:57:36 Více  

Výstavy FOR CARAVAN, FOR BOAT a veletrh FOR TRAVEL byly slavnostně zahájeny

Veletrhy pro všechny milovníky nezávislého cestování byly zahájeny. Až do neděle 11. března bude letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA patřit veletrhům FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL. V šesti halách uvidí návštěvníci to nejlepší, co trh s obytnými automobily, karavany a loděmi nabízí. Nechybí tak ani luxusní obytná auta za miliony korun nebo dvanáctimetrová jachta. Veletrhy v pátek dopoledne slavnostně zahájil generální ředitel ABF Tomáš Kotrč, předseda Asociace lodního průmyslu Petr Novotný, jachtař David Křížek a organizátor cestovatelského festivalu Kolem světa Karel Wolf. O víkendu veletrhy doplní právě největší cestovatelský festival Kolem světa. Ve čtyřech přednáškových sálech se představí téměř 50 cestovatelů, nomádů a poutníků.

09.03.2018 12:15:59 Více  předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje