FOR CARAVAN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Plánujete letošní dovolenou v Čechách, ale zatím nevíte, kam se vydat? Pak zpozorněte!

Chystáme pro vás unikátní reportáž ze 7 českých kempů v 7 krajích.

Dáme vám tipy na výlety, ukážeme okolí a přiblížíme krásy i strasti cestování v karavanu.

To vše s vášnivou karavanistkou Klárou Hájek Velinskou z Kempujeme s Klárou - All4Camper.

Klára letos vyjede celkem 3x – v červnu po Čechách, v září po Moravě a nebude chybět ani zimní kempování.

Těšte se, brzy vám řekneme více!

Partnery projektu jsou: Czech Tourism, Kempujeme s Klárou - All4Camper, Kudy z nudy, Hykro, s.r.o. a FOR CARAVAN.

2021-05-14 12:05:00 Více  

Tesla Cybertruck se za pár sekund promění na obytňák. Vestavba už jde koupit, auto ne

Líbila by se vám Tesla Cybertruck jako obytňák? Snadná pomoc, řeklo by kouzelné sluchátko. Vy ale nemusíte být Mach ani Šebestová, vestavba pro futuristický pick-up už se nabízí. Teď ještě, kdy dorazí auto, které pro evropský trh ani nemá homologaci.

 

Ještě ani není na trhu a už vznikla firma, která pro něj chce vyrobit speciální výbavu. Řeč je o modelu Tesla Cybertruck a úpravě od firmy Stream It z Las Vegas výmluvně nazvané CyberLandr, která auto promění na alespoň podle fotek a videí zajímavý obytňák.   

zdroj: Aktuálně.cz

2021-05-12 20:44:36 Více  

Veletrhy se chystají. Dobré zprávy pro vystavovatele i návštěvníky

Výstavy a veletrhy zažily zcela mimořádný rok, kdy byly mezi prvními zcela uzavřeny a platila pro ně nejpřísnější pravidla, když došlo na krátké a částečné uvolnění. Současné oslabování epidemie koronaviru v Česku s sebou v posledních týdnech přineslo také zprávy o postupném otevírání segmentů ekonomiky, sportu nebo společenského života. A první dobré zprávy se týkají také veletržnictví. 

2021-05-10 14:53:01 Více  

Po celý máj s Bushmanem hraj!

Májová soutěž BUSHMAN a Hykro o 3x obytňák na víkend zdarma a 7x exkluzivní voucher v hodnotě 2000 korun na pohodové oblečení a doplňky BUSHMAN. A pozor: garantovanou májovou výhru ve výši 2x 555 korun (1x voucher do BUSHMAN.cz a 1x voucher do Hykro.cz) má jistou každý účastník!

 

Doba konání soutěže1. 5. 2021 od 0:00:01 hodin až 31. 5. 2021 do 23:59:59 hodin.
Podmínky vstupu do soutěže (musejí být splněny obě najednou): 

 

  • Nákup v e-shopu BUSHMAN.cz (dále jen „e-shop“) nebo v kterékoliv značkové kamenné prodejně BUSHMAN (dále jen „prodejna“) v době konání soutěže.
  • Registrace výše uvedeného nákupu prostřednictvím on-line formuláře ZDE.

Zdroj: BUSHMAN

2021-05-11 20:02:47 Více  

Karavanem od jara do zimy: jezerní krajinou kolem jezer Milada a Most

O severozápadních Čechách se kdysi mluvilo jako o měsíční krajině, v poslední době se ale mění v působivou a krásnou jezerní oblast. Vodních ploch je tu nepočítaně, k největším patří ty, které postupně vznikají na místech bývalých povrchových dolů. V létě nabízejí skvělé koupání, rozhodně se vyplatí také přibalit kola: nenáročně cyklistické výlety kolem jezer a nově vznikající krajinou v okolí jsou ideální třeba pro rodiny s dětmi.

 

Nemusí zůstat jen u koupání: nabídka služeb se utěšeně rozrůstá a vylepšuje se i zázemí pro návštěvníky sportovně-rekreačních areálů na jezerních březích.


severozápadních Čechách se zkrátka objevila nová a mimořádně přitažlivá rekreační oblast. Snadno si tu můžete naplánovat prodloužený víkend i týdenní dovolenou.

Podrobná trasa výletu na mapy.cz

 

Zdroj: kudyznudy.cz

2021-05-10 08:21:11 Více  

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR udělila odbornou záštitu 12. ročníku veletrhu FOR CARAVAN

AMSP ČR-Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky byla založena v r. 2001 a je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR. Zastřešuje malé a střední podniky (MSP), živnostníky a dále spolky, cechy a sdružení zastupující konkrétní profesní zájmy. 

 

Prostřednictvím odborných výborů je připomínkovým a podpůrným místem pro exportní politiku,  výzkum,  vývoj a inovace,  financování,  daně,  sociální politikudotace a vzdělávání

 

Hlavní aktivity směřuje asociace do devíti skupin malého a středního podnikání: digitalizace v podnikánízačínající podnikatelérodinné firmyřemeslníciženy v podnikáníobchodní provozovnymalé restauracedrobní pěstitelé a podnikatelé na venkověpodnikatelé 55+. Každá tato skupina je vlastním projektem asociace s vlastní webovou stránkou, sociálními sítěmi, aktivitami, partnery, rozpočtem, cílovou skupinou   a projektovým manažerem. Specifickými službami asociace jsou SOS útvar, který řeší šikanu drobných podnikatelů, nebo on-line poradny zaměřené na aktuální problematiku (EET, GDPR atd.).

 

www.amsp.cz

 

2021-05-10 08:21:58 Více  

8 nejlepších karavanů a obytných vozů na HoppyGo

Karavan, obytné auto, bydlík nebo obytná dodávka – všechna tyto auta otevírají bránu svobodnému cestování podle vašich představ. Na platformě HoppyGo najdete desítky skvělých obytňáků, my jsme pro vás vybrali ty nejlepší!

 

Zdroj: HoppyGo

2021-04-30 13:14:48 Více  

Nejkrásnější místa v Česku pro karavany: Tady si musíte zajet!

Míst, kam zavítat s obytnými vozidly, skýtá Česko nespočet. Což se projevilo v létě, během nějž bylo kvůli covidovému padouchovi značně ztížené opustit hranice naší země. Se zaníceným karavanistou Janem Bordovským jsme vybrali následující osmičku, jež stojí za to prubnout.

 

Zdroj: AUTO.CZ

2021-04-28 11:31:12 Více  

Karavanem od jara do zimy: křížem krážem přes zaniklé vsi Českého lesa

Fenoménem Českého lesa jsou zaniklé obce. Putování po takových místech nabízí spousty podnětů k přemýšlení o historii a lidské nesnášenlivosti. Jejich objevování je ale zároveň silně návykové: navštívíte jednu osadu, tam se dozvíte o druhé a třetí, a postupně se obsah vašich cestovatelských plánů rozroste na spoustu víkendů a dovolených. Podobně se rozvíjí i náš výlet – ale neváhejte, jsou to skvělá místa, zejména pro dobrodružnější povahy.

 

Podrobná trasa výletu na mapy.cz

 

Zdroj: kudyznudy.cz

2021-04-27 09:55:38 Více  

Lipensko se připravuje na letní sezónu, která může patřit karavanům

Lipensko se i v těchto složitých podmínkách připravuje na letní sezónu. Důležitým fenoménem nadcházejícího léta bude karavan respektive obytný automobil. Podnikatelé na Lipensku intenzivně vnímají to, že karavany a obytné automobily budou hrát v této letní sezóně ještě důležitější úlohu, než v předchozím roce a cíleně se připravují právě na tuto klientelu. Nebojí se investovat stovky tisíc korun do nového zázemí, vědí že karavanistů bude i letos dostatek.

 

„Vznikají pro ně nová parkoviště u některých hotelů, samozřejmě s patřičným zázemím. Kempy, které byly ještě před dvěma roky plné stanů se stejně jako loni zaplní karavany. Již nyní si rezervují svá místa. Majitelé či provozovatelé kempů proto rozšiřují své kapacity, aby zázemí lépe vyhovovalo právě karavanistům a majitelům obytných automobilů,“ uvádí Jiří Mánek z Turistického spolku Lipenska.

 

Zdroj: e-Vsudybyl

2021-04-19 14:58:55 Více  následující
Závěrečná zpráva 2019

Facebook
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje