FOR CARAVAN
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Start veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER a výhodné nabídky na shopex.cz

Ve čtvrtek odstartovala trojice významných veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER na PVA EXPO PRAHA. K těmto událostem přinášíme i exkluzivní online akce prostřednictvím našeho marketplace shopex.cz, kde najdete výrobky přímo od vystavovatelů s atraktivními slevami. Transformujte své domácí a pracovní prostředí do nejnovější trendů s produkty, které nabízíme za neodolatelné ceny.

2024-04-13 17:56:38 Více  

KETA

2024-04-10 09:42:57 Více  

Souběh veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT 2024 v číslech

Děkujeme všem vystavovatelům, partnerům a návštěvníkům za jejich účast na 15. ročníku výstavy FOR CARAVAN a 7. ročník výstavy FOR BOAT. Obě výstavy potvrdily stále rostoucí popularitu těchto odvětví a také svou nezastupitelnou roli. Ani letos nechyběla na této významné události žádná důležitá značka z výše uvedených oborů. V šesti halách a na venkovní ploše o celkové hrubé výstavní ploše 21 000 m2 představilo své novinky 155 vystavovatelů.  Počet návštěvníků byl 26 815 . V příštím roce se na Vás opět těšíme.

 

2024-03-18 11:46:35 Více  

Nová posila z budoucnosti

Úspěch v marketingu je podmíněný neustálým sledováním a také zkoušením trendů a novinek v oblasti komunikace. Proto jsme rozšířili náš veletržní tým o jednoho člena, kterým je digitální dvojče generálního ředitele ABF, a.s. Martina Františka Přívětivého vytvořené pomocí AI. 

2024-04-06 09:51:04 Více  

Veletrh For Pets a neodolatelné slevy na shopex.cz

Milovníci zvířat, připravte se, máme pro vás totiž skvělé zprávy! Díky nadcházejícímu veletrhu For Pets, který se uskuteční v prostorách PVA EXPO PRAHA, jsme pro vás dohodli s našimi ceněnými partnery, Mopsy pro psy a COOL PET, akční nabídku produktů. Tato nabídka je šitá na míru pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově dostupné produkty pro své chlupaté členy rodiny.

 

Mopsy pro psy, váš oblíbený zdroj pamlsků pro psy, přináší exkluzivní výběr sušených lahůdek. Těšit se můžete na jedinečné hovězí vazovice, chuťově bohatou vepřovou pánev, delikátní vepřovou lopatku a neodolatelné hovězí kosti vřetenní, které si vaši čtyřnozí přátelé zamilují. A to vše je nyní k dispozici se slevou až 33 %. Je to skvělá příležitost, jak dopřát svým psům to nejlepší, co trh nabízí, a zároveň ušetřit.

 

COOL PET rozšiřuje naši akční nabídku o škálu produktů pro psy i kočky.

2024-04-04 10:41:53 Více  

VÝHODNĚ: cyklistické produkty z veletrhu FOR BIKES na shopex.cz

Jaro je tady, a s ním i jeden z největších svátků pro všechny fanoušky cyklistiky – veletrh For Bikes! Tento veletrh představuje jedinečnou příležitost setkat se s komunitou cyklistů, výrobců, a nadšenců do nejnovějších inovací v oblasti cyklistiky.

 

Na shopex.cz jsme tuto příležitost nevzali na lehkou váhu a připravili si pro Vás akci na kola, cyklodoplňky, přilby, tretry i oblečení. 

 

Naše spolupráce s předními značkami a neustálé hledání nejlepších nabídek znamená, že u nás najdete vše, co potřebujete pro vaše cyklistická dobrodružství. Produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo na výstavišti PVA EXPO PRAHA a následně zakoupit z pohodlí vašeho domova online na shopex.cz.

2024-03-20 11:23:40 Více  

KaravanTravel.cz v hale 2, na stánku 2A01představuje nové řady prémiových obytných vozů, vozů střední třídy a obytných vestaveb.

Společnost KaravanTravel.cz s.r.o. je autorizovaný zástupce značek CI Caravans International, Clever Vans, Eura Mobil, Mobilvetta. Prohlédnout a zakoupit si můžete více než 30 druhů vozidel o různých délkách, polointegrované vozy (6 až 8m), alkovny (7 až 7,5m), integrované vozy (7 až 7,5m) nebo vestavby (5,4 až 6,36m). KaravanTravel.cz připravila pro návštěvníky akční ceny na vybrané modely, garanci prodejních cen a širokou nabídku vozů skladem.

 

2024-03-13 08:09:26 Více  

SOUTĚŽ NA FOR CARAVAN O CENY ZA 100 000 KČ!

Jak se dostat do slosování?

 

Je to jednoduché – stačí přijít na veletrh a zaregistrovat svou vstupenku.

 

Nejlepší je načíst QR kód v tištěném „Průvodci veletrhem“ strana 17, nebo na dalších info stojkách rozmístěných po výstavišti a následně ve formuláři napsat potřebné údaje pro registraci. V případě potřeby s registrací pomůže hosteska v Hale 8 přímo u počítače – stánek označený „SOUTĚŽ FOR CARAVAN – REGISTRACE“.

 

 

O co se soutěží?

 

Hlavní cena je půjčení obytného vozu na týden od společnosti Blue Rent.

 

Další zápůjčky obytek nebo karavanů na víkend poskytli naši skvělí vystavovatelé – Backi, HYKRO, KaravanTravel, MRKEY, TENT4RENT, ….

 

S trochou štěstí získáte kempingové vybavení a doplňky od firem Aluring, Karavan PLUS, Resl Group, Svět karavanů, Thule, Usušil a syn…

 

Aby toho nebylo málo, tak někomu udělá radost i jeden ze tří voucherů na 3000 Kč na bezstarostné cestování s portálem BEZKempu.cz.

 

Roční předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans je v balíku cen dokonce 5x!

 

Opravdová třešnička na dortu jsou ceny od vyhlášené autoškoly VT Centrum 11 - kompletní kurzy a závěrečné zkoušky rozšíření řidičských oprávnění na B96 a B+E.

 

LOSOVÁNÍ PROBĚHNE PO SKONČENÍ VELETRHU ze všech platných registrací vstupenek.

 

Kompletní pravidla ZDE.

2024-03-11 09:05:57 Více  

Glampingová village - spojení drsného offroadového světa s luxusními prvky wellnessových center v podání MRKEY.

Klidné spaní uprostřed luna přírody v opuštěném, soukromém lomu, si můžeš užít v offroadových karavanech Crawler TRC 458, které překvapí svým vybavením, důmyslně řešeným štědrým prostorem s možností úpravy spodního spacího prostoru v posezení, nezávislým topením, které karavan vyhřeje během chviličky na požadovanou teplotu.

 

Tím však drsná offroadová část nekončí – její součástí je také SMG Mammoth, polní kuchyň, která se svou pracovní plochou, úložným prostorem a 300l nádrží na pitnou vodu směle vyrovná domácímu prostředí.

 

2024-03-11 14:17:15 Více  

ADVENTURE CENTRUM - Na veletrhu představí nejen novinky na solární bázi.

 

ADVENTURE CENTRUM se již řadu let zaměřuje na výjimečné produkty skvělých světových značek, které si pečlivě vybíráme pro cestování, kempink, caravaning, vodní sporty, ekologii, udržitelnost a patentované technologie. Na nezávislé cestování jsme specialisté. Představíme celou řadu skvělých značek. Na veletrhu představí nejen novinky na solární bázi.

Život mimo síť nikdy nebyl snazší

 

2024-03-08 11:22:20 Více  následující
Závěrečná zpráva FOR CARAVAN 2023

Facebook
Tipy na výlety
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje